Şimdi Ara

2005 sportage- yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu 112lik sportagelar nasıldır tavsiye eder misiniz? 2.0 crdi otomatik.

• up up up
  • bende bu ara bu arabaya sardım.

2.0 dizel, otomatik olanlara bakıyorum. bir bilgiye ulaşabildiniz mi_?

kullananı var mı forumda bize yardımcı olsa_????
  • Bende bilgi ariyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.0 dizel sportage'ların 2007 ve üstü modellerine bakın. Daha eski modellerde ESP yok ve BG'leri daha düşük.
  • 2007 modeller +40 üzerinde fiyatlar çıkıyor. o kadar çıktıktan sonra santa fe bakmak mantıklı gibi geliyor_?

http://wwww.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-sahibinden-acil-hyundai-sante-fe-2.2-crdi-style-max-7-kisilik-186492302/detay

gibi_???

masraf durumu nedir bu aracın bilginiz var mı_?
  • trkkrsy kullanıcısına yanıt
    Bende 2008 spo vardı. 90.000 km triger değişimi vs (çoğu özel serviste değiştirilmeyen parça vs dahil) 2.500 tl gibi tutmuştu yetkili serviste 2012 yılı) Kia veya Hyundai Suv tipi araçlar arasında yedek parçası en ucuz olanlardandır mesela Honda crv'den yaklaşık %30 daha ucuz diyebilirim ( eski araçlarım Crv idi). Suv araçlar fiziksel özellikleri dolayısıyla binek araçlara göre daha dengesiz olduklarından ESP önemli bir husustur. 2007 ve altı alacağınız Spo'yu satmak isterseniz çok sıkıntı yaşarsınız. Hemen hemen aynı motor vs'ye sahip santa fae (halen TR'de satılmakta olan 2.0 4x4 dizel ile santa fae yi karşılaştırın tek fark aksesuar ve donanım) hele 2.0 üstü ise TR deki mtv yi dikkate alınca bence değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10A157769 -- 7 Kasım 2014; 20:42:36 >
  • aynen mtv den dolayı 2.0 dan üstüne çıkmayı düşünmüyorum aslında. gereksiz cepteki parayı devlete kaptırmaya gerek yok.

kia bu noktada benim diyen araba oldu...

vardı dediğinize göre sizin aracı satmanıza sebep olan neydi_? maddi nedenler değil, hoşunuza gitmeyen nedenler. var mıydı_?
    Kesinlikle memuniyetsizlikten değil, hep ikinci el SUV kullandığımdan ve de emeklilik öncesi 0 km araç almak amacıyla satmıştım spo'yu. Ankara'daki kia bayilerinin ciddiyetsizliği nedeniyle ortak marka olan Hyundai ix35 diZel aldim. Kia/hyundai her nekadar bir honda malzeme kalitesine sahip olmasa da, donanım, aksesuar, daha ucuz yedek parça, ve de en önemlisi daha yaygın servisi nedeniyle benim tercihim oldu.

• allah kaza bela vermeden emekliliğinizde doya doya gezmeyi nasip etsin... bakalım bende araştırıyorum bu arabaları.

şu an kangoo var 800 küsür mtv veriyorum yıllık muayene de cabası.

onlara 1000 lira vereceğime bu arabadan alayım 1000 küsür mtv vereyim ama arabam var diyeyim diyorum...

araştırmaktayım; yedek parça, ekonomi, konfor, güvenlik !
    Teşekkürler. Size de Hayırlısı olsun, her hangibir sorunuz vs olursa bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışrım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.