Şimdi Ara

Obudiga96 öl(dürül)müş...Bi fatiha okuyun hayrınıza.. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
20
Favori
37.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Troller bari bu konuyu rahat bırakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin,sevenlerine de sabır ihsan eylemesi temennisiyle kendisini tanımazdım ama yorumlardan anlaşılıyor nasıl biri olduğu dünya fani ölüm ani işte..
  • Akşam haberlerde izledim, forumdan bir kardeşimiz olduğunu öğrenince şu anda üzüntüm katlandı. Işıklar içinde yatsın. O kadar ipsiz sapsız serseri varken memlekete faydalı olacak bir genç daha hayattan gitti ona yanarım...
  • Ölümün çevresinde koparılan yaygara ölümün kendisinden daha çok korkutuyor.
    Sen gittin Ahmet... Adın kaldı.. Dostlar seni hatırlayacak, hepimiz hatırlayacağız.

• oha tanımıyodum ama yazık olmuş Allah rahmet eylesin :(((

bide başarılı bi çocukmuş fail-i mechul mu
  • Allah rahmet eylesin.
  • mekanı cennet olsun
  • Üzüldüm mekanı cennet olsun olayın aslını merak ediyoruz
  • Allah rahmet eylesin.Konusunun adına çok gülmüştüm nicki aklıma kazınmıştı gülünce.Sabah görünce şok oldum.Herkesin arkasından böyle güzel konuşması ne kadar yardımsever olduğunu gösteriyor.Mekanı cennet olsun.

• kanım dondu. arkadaşımızın nicki neydi acaba. allah rahmet eylesin. olay açığa kavuştu mu ilk mesajı okudum sadece
  • mekanı cennet olsun inş hakkıyla yaşayıp imanla ölenlerdendir . Allah rahmet eylesin mekanı nur olsun
  • Allah rahmet eylesin.Başımız sağolsun.İnşallah katil(ler) bulunur da hapse atılır,en ağır cezaları yerler.Mekanı cennet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9888 -- 4 Ağustos 2014; 5:40:59 >
  • Allah rahmet eylesin.
  • Ölümün ne zaman geliceği belli değil çaresi de yok allah ölenlere rahmet kalanlara sabır ihsan eylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seras Victoria

arkadaşlar gerçeği söylemem gerek onu ben öldürdüm. ailem sürekli laf atıp psikolojimi bozdu. azarlar laflar dayaklar evden attıkları bile oldu puan başarısızlığım yüzünden. bende neden onda varda bende yok diyerek silahımı kaptım ve gözümü kırpmadan o psikoloji ile öldürdüm çocuğu.

the üzüntü has been planted :(

Sen ve senin gibiler!! Siz gerçek misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin
  • konuyu görünce ne kadar boş yaşadığımızı anladım. 3 günlük dünya'da belki de şu mesajı bitiremeden göçüp gitmek varken dalmışız dünya'nın zevklerine.

ne diyelim allah rahmet eylesin kardeşimize, yakınlarına da sabır versin.
  • Bu sayfayı boş muhabbet olarak açtıklarını sanmıştım ama gerçekmiş..

Hayatın ne kadar kısa olduğunu anlıyoruz aslında.. Bu iki cana o cani ya da caniler nasıl kıyar.. Yazık.. Çok yazık..

• Allah rahmet etsin..
  • http://www.youtube.com/watch?v=5gdBX7sC4u0

çok üzüldüm.... allah rahmet eylesin...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.