Şimdi Ara

Obudiga96 öl(dürül)müş...Bi fatiha okuyun hayrınıza.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
20
Favori
37.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evdeki silah Ahmet Bedrettin Şentürk babasının üzerine kayıtlıymış zaten. Silah sahibi olmanın kolaylaştırılması hiçbir şeye yaramaz bence. Düğünlerdeki sıkılan silahlardan ölenler ne çabuk unutuldu.
  • Mekanın cennet olsun kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun...
  • ...

Allah rahmet eylesin şok oldum görünce
  • Ygs'den sonra babamı kaybettim ben de. Babam için her gün ağladığım şu günlerde bir de senin için ağlıyorum Ahmet. Ölümün olduğu yerde daha ciddi hiçbir şey olamayacağını anlayamıyoruz birilerini kaybetmeden. Siz Ahmet'e veya annesine üzülmeyin. Babasına üzülün, yazık. Allah inşallah adamcağıza sabır verir. Şu hayatta en büyük servetini kaybetti amca. Bundan büyük daha başka bir acı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilcevik

Ygs'den sonra babamı kaybettim ben de. Babam için her gün ağladığım şu günlerde bir de senin için ağlıyorum Ahmet. Ölümün olduğu yerde daha ciddi hiçbir şey olamayacağını anlayamıyoruz birilerini kaybetmeden. Siz Ahmet'e veya annesine üzülmeyin. Babasına üzülün, yazık. Allah inşallah adamcağıza sabır verir. Şu hayatta en büyük servetini kaybetti amca. Bundan büyük daha başka bir acı yok.

Allah sabır versin kardesim.. Allah günahlarını affetsin ölülerimizin..
  • mekanı cennet olsun..
  • Tanımam ama yorumlardan nasıl iyi bir insan olduğu anlaşılıyor Allah rahmet eylesin inşallah
  • Bana da 12 gün önce kaynak önerisinde bulunmuştu,iyi insanların erken aramızdan ayrılmalarını hazmedemiyorum.Allah rahmet eylesin güzel insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilcevik

Ygs'den sonra babamı kaybettim ben de. Babam için her gün ağladığım şu günlerde bir de senin için ağlıyorum Ahmet. Ölümün olduğu yerde daha ciddi hiçbir şey olamayacağını anlayamıyoruz birilerini kaybetmeden. Siz Ahmet'e veya annesine üzülmeyin. Babasına üzülün, yazık. Allah inşallah adamcağıza sabır verir. Şu hayatta en büyük servetini kaybetti amca. Bundan büyük daha başka bir acı yok.

allah size de sabır versin ölüm insanı derinden etkiliyor
  • Lüleburgazda oturuyorum . Ölen genci de tanıyorum. . Annesi ve ona Allah rahmet eylesin . Mekanları cennet olsun .
  • Allah Rahmet eylesin.Vuran kesin hırsızlık için eve girmiştir.Ulan memlekete bak be.Millet evinde bile güvende değil.
  • Babası tutuklandı deniyor bi insan nasıl yapar bunu ya

• Mekanları cennet olsun .
  • Arkadaşlar cenazeler bugün Trabzon'da gömülmüş
    http://m.haber61.net//news_detail.php?id=188088

• Ulan Adamlar yazmış "Herşey sınav değil, biraz ahirete çalışmak lazım" en çok artı almış. Tamam bende düşük puan alıyorumda ne kompleks yapmışsınız arkadaş. Adamın dindar olmadığını nerden biliyorsunuz ki? Te allam ya, ne günlere kaldık. Kaldı ki dindar olması ya da olmaması kendini ilgilendirir, ölmüş birini eleştirmek hanginize düşer? Eksi vereceksiniz biliyorum ama yorumumu bi düşünün, hak vereceksiniz. Bu kadar acımasız olmanıza dayanamıyorum, kesinlikle size kızgın değilim; sizin adınıza gerçekten üzgünüm; size acıyorum ve sizden iğreniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 3 Ağustos 2014; 23:28:08 >
  • ben tanımazdım arkadaşı fakat yorumlardan gördüğüm kadarıyla çok sevilen çok yardımsever zeki bir arkadaşımızmış gerçekten çok üzüldüm ALLAH RAHMETİNİ ELESİN , GERİDE KALANLARA SABIR VERSİN
  • 3 Külfü 1 Elham okudum tanımazdım ama baya seveni varmış hak etmiştir duamı ...
  • Allah rahmet eylesin
  • Allah rahmet eylesin, gerçekten çok üzücü bir durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.