Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bölüm diğerler bölümlere göre biraz sönük geldi ama yinede fena değildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam güzeldi yine... Ancak, Poyraz Zafer sahnesi daha iyi olabilirdi yani Poyraz birine sıkabilirdi mesela.
  • Artık bundan sonra savaş var ama benim asıl beklediğim Zafer'in patronu... Mümtaz bir yerde kilit olacak ama nerede bilmiyorum :)
  • Evet reytinglerde birinciyiz nihayet.
  • Bu zaman kadar ki en karışık fragman.
  • Ulan ne olacak bu bölüm, Azra Akın da dahil oluyor bu bölüm ile.

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/fragmanlar/poyraz-karayel-14-bolum-fragmani-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 3 Nisan 2015; 16:11:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragmandaki son sahne ile bi tahmin acaba ayşegül ayrılmaya mı karar veriyor poyrazdan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

fragmandaki son sahne ile bi tahmin acaba ayşegül ayrılmaya mı karar veriyor poyrazdan?

Tam tersi olacakmış gibi geliyor bana, babasının yanında olmasını destekleyecek bence.

• fragmandakilerin tam tersi çıkıyor genelde aynen ve azra akın dahil oldu diziye umarım sırıtmaz.
  • 13. Bölüm son sahne çok güzeldi ama şaçmalıkda vardı. Işıklı dinleme(ses kayıt) cihazını nasıl hiç kimse farketmedi ve oraya nasıl koydu

Fragmanlar çok güzel Azra Akın iyi gidcek bence diziye o değilde Sefer-Sema sarılıyor orasıda baya güzel. Umarım hep beraber olurlar

• Andrea Pirlo kullanıcısına yanıt
    sefer hep mutlu olsun ve zülfikar azra akını sevsin de görsün dengin değil demeyi.
  • diziden kalite akıyor bu bölüm biraz daha düşürdüler sanki ama bi kaç sahnesi akılda kalıcıydı oyunculuklar yine muhteşem tabi haftada 1 çıkan 2 saatlik bi dizinin senaryosu çekimleri falan çok emek istiyor arada kalite düşebilir normaldir keşke dizi süreleri kısalsa ama bu imkansız gibi bir şey ortada büyük bi pazar var burası amerika değil sonuçta
  • "Poyraz’ı tekrar Bahri’nin yanına sokmak isteyen Mümtaz, Poyraz’ı köşeye sıkıştırmak için Ayşegül kozunu oynar. Poyraz ise bu durumu Ayşegül’e açıklamakta zorlanmaktadır. Sefer’lerin tuzağa düşürülmüş olması Bahri ve Poyraz’ın yakınlaşmasına sebep olurken, Ayşegül Poyraz’ın hiç beklemediği bir teklif yaparak bu yakınlaşmayı bozmaya niyetlidir. Sinan ise okulda doğum günü olduğunu söyleyerek başını küçük bir belaya sokar. Kabak yine Ayşegül ve Poyraz’a patlar."

14. bölüm fotoğrafları

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/foto-galeri/poyraz-karayel-14-bolum-fotograflari

• Bu azra akın yıllardır piyasada yok bence çok sırıtır gibi geliyor hadi hayırlısı.

• Geçiş bölümleri illa olucak beyler her bölüm aksiyon aksiyon konu yetişmez biter ayrıca kötü bölüm olduğunu düşünmüyorum çok güzel bir bölümdü geçiş bölümü bile böyle siz düşünün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asosyal Anarsist

Geçiş bölümleri illa olucak beyler her bölüm aksiyon aksiyon konu yetişmez biter ayrıca kötü bölüm olduğunu düşünmüyorum çok güzel bir bölümdü geçiş bölümü bile böyle siz düşünün

Ben diğer dizilere nazaran bunun geçiş bölümleri daha iyi.

• kadin varya bebek isteyen dr ile anlasti filan , sizce dr ilemi yatti ?

• Bence fragmanın son sahneside Zaferin kızının doktoru olduğunu söylüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wartortleee

Bence fragmanın son sahneside Zaferin kızının doktoru olduğunu söylüyo

Mantıklı

• Başlıyor
    Umarım Söngül Ve Komşuların az olduğu bir bölüm olur. O sahneler çok sıkıcı geliyor bence

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.