Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir bölümdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlo

quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

Mümtaz midir nedir o amire yardım etmeyi bıraksın o adam kesin oyun yapıyor kullanıp atacak poyraz'ı
    zaten Bahri Baba Poyraz'a çok değer veriyor. Sadrettin'de ölse de kurtulsak Sema zaten Bahri Baba'yı seviyor bence bu bölüm nefessiz izleyeceğim bir haftadır bekliyorum

Kesinlikle bu bölüm çok güzel olacak gibi gözüküyor.

Yukarda da dediğim gibi Poyraz'ın evine zarfı koyup oyun oynayan kişi amir.

Bu arada Sadrettin harbiden ne zaman geberecek ya Ne kadar sinir bir tip yapmışlar

EDIT: Şu sadrettinin karıyada acımıştım dayak yiyince ama haketmiş ne iğrenç bir kadın bu fragmanda görüldüğü üzere

Kesinlikle o kadina cok acimistim iyi yapmis sadrettin
    Bence dinleme cihazini almakla cok yanlis yapti ah poyraz anla artik bu dakikadan sonra polislige donemezsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karlo

quote:

Mümtaz midir nedir o amire yardım etmeyi bıraksın o adam kesin oyun yapıyor kullanıp atacak poyraz'ı
    zaten Bahri Baba Poyraz'a çok değer veriyor. Sadrettin'de ölse de kurtulsak Sema zaten Bahri Baba'yı seviyor bence bu bölüm nefessiz izleyeceğim bir haftadır bekliyorum

Kesinlikle bu bölüm çok güzel olacak gibi gözüküyor.

Yukarda da dediğim gibi Poyraz'ın evine zarfı koyup oyun oynayan kişi amir.

Bu arada Sadrettin harbiden ne zaman geberecek ya Ne kadar sinir bir tip yapmışlar

EDIT: Şu sadrettinin karıyada acımıştım dayak yiyince ama haketmiş ne iğrenç bir kadın bu fragmanda görüldüğü üzere

Kesinlikle o kadina cok acimistim iyi yapmis sadrettin
    Bence dinleme cihazini almakla cok yanlis yapti ah poyraz anla artik bu dakikadan sonra polislige donemezsin

Büyük ihtimalle bahrinin o konuşmasından sonra birşeyler değişecek gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Songülde çok hain çıktı be

• Dün akşam bize ne yaptılar ya... Müthiş bir bölümdü. Ayrılma sahnesi aman aman değildi lakin oyuncular çok hissettiriyor. Zaten İlker'i yani Poyraz karakterini çok beğeniyorum. Yurt dışı oyunculuk eğitimi almış olmak ne kadar önemli imiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApmomoTR12

Mümtaz gereksizini atsınlar şu diziden ya acayip ayar oluyorum hiç sevmem ...

Aynen katılıyorum.
  • o avukat ne ara aşık oldu poyraz'a
  • ooo avukatın poyraza aşık olması saçma olmuş. Kusursuz, bütün kızların aşık olduğu karakter ulan senaristler bi kere adam akıllı adım atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason16 -- 12 Şubat 2015; 15:09:08 >
  • Bi semamiz eksikti gul gibi sefer var git onu sev

• Bahri gidiyor oğlunu almaya çalışsın seni evladı yerine koysun sen git sonunda kazık yiyeceğin Mümtaza çalış nasıl bir saçmalıktır bu?
  • Beyler Fragmani izleyin cok fena bahri poyraz-aysegul askisini ogrendi. Bence aralarini yapmaya calisacak insallah hayirlisi

• Dizi gönlümde iyice oturdu, süperdi dün akşam...
  • Fragman çok fena. Çarşamba nasıl edeceğiz bilmiyorum :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

o avukat ne ara aşık oldu poyraz'a

evet bak dün bende bunu farkettim ortada hiçbişey yokken ne aşkı bari bir iki bölüm önce bi işaret ilgi filan bi işaret yapsaydılar

Aslında 1-2 bölüm önce Sema'nın bahri baba'yı sevdigini düşünüyordum. hareketleri filan o yöndeydi aslında ama demekki değilmiş.

• Mümtaz tam üç kağıtçı aslında. neden bilmiyoruz şimdilik ama poyraz'ın başını yakmaya çalışıyor. yani bahri baba, uyuşturu, mafya filan hikaye. niyeti başka ama şimdilik bunu göstermiyorlar o yüzünü.

bahri babanın ögrenecegini sanmıyorum şimdilik. sema şaşırıyor. bahri babada tık yok.

Ve Sonunda poyraz öpüyor Ayşegülü
  • Ara sıra bakıyorum güzel dizi. Burçin Terzioğlu çok güzel kadın.

• Bu sahneye çok güldüm

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu
    POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

• Diziyi tam izleyemedim bir iki sorum var. Son bölümde Ayşegül'le Poyraz nasıl barıştılar? Zafer ne ayak? Zengin olup yeraltı dünyasına girmek isteyen biri mi? Kel kafalı polise güvenmiyorum. Ve Poyraz'ın kayın babasına uyuz oldum.

@McCarty

One Piece göndermesi mi yapmışlar acaba? One Piece ara ara Pandaman göndermesi yaparlar.

• Ayşegül ile Poyraz numaradan ayrıldılar orda bir flasback yapıldı Zafer'in mevzusunu bende çözemedim ilk bölümde herkesi topladı uyuşturucu işine girmek istedi Bahri Baba racon kesti uyuşturucu işi yaptırmam diye.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.