Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adil topal karakterine Recep Aktuğ seçilmiş sanırım. Kötü bir seçim değil ama çok daha iyi oyuncular vardı. Keşke Haluk Bilginer veya Şener Şen olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Adil topal karakterine Recep Aktuğ seçilmiş sanırım. Kötü bir seçim değil ama çok daha iyi oyuncular vardı. Keşke Haluk Bilginer veya Şener Şen olsaydı.

haluk bilginer den başkasını tanımazdım öyle bi role , birde ramiz dayı ama allah rahmet eylesin

şener şene gelince hiç bi filmini sevmedim hayatım boyunca
  • Recep Aktuğ Adil Topal rolünü çok rahat kaldırır kötü rol yakışıyor kendisine Hilmi Önal rolünü canlandırırken çok sevmiştim ama benim gönlümden geçen isim Haluk Bilginerdi keşke o olsaydı ama Recep Aktuğ da kötü bir seçim değil.
  • Sen hiç çocuk oldun mu albayım? Ben oldum. Çok canım acıdı be... Sen hiç terkedildin mi albayım? Vallahi kendimi acındırmak için söylemiyorum, burada maksat büyük resmi görmek. Görelim... Görelim albayım, görelim de ben o resimde yokum albayım.

Konuşurlardı albayım, konuşurlardı. Babamın bizi halamın evine bırakıp gitmesinden az evvelki günler... Eniştem her sabah söyleniyor. İstenmeyen çocuk ilan edilmişim. Donlarım, atletlerim,... ortalıkta yıkanıyor. Bi' de yanımda kardeşim...

Uyumak istiyorum albayım, uyumak istiyorum...
    Uyumak istiyorum; ama olmuyor.

Konuşulanları duyuyorum. Babam kendi yetmedi, bi' de üstüne çocuklarını getirdi albayım. Çocuğum daha ya, çocuğum... Duymamam gereken şeyler duyuyorum. Kardeşime sarılıyorum, bari o duymasın diye kulaktan kulağa oynuyorum. Kulaklarım ağrıyor. Leğenler, paspaslar, mandallar fazlalık değil;
    ben fazlalığım albayım, ben fazlalığım. Kardeşim üzülmesin diye ağlamıyorum, tutuyorum kendimi.

Sonra babam gidiyor. babam öylece gidiyor. Ben geri gelecek zannediyorum. Yaz, kış, bahar geri geliyor; babam geri gelmiyor albayım, babam geri gelmiyor. Ya giderken insan, hiç değilse bi' kez dönüp bakmaz mı?
    Bakmıyor işte albayım, bakmıyor! Bakmıyordu...

Sen hiç çocuk öldün mü albayım ? Ben öldüm. Çok canım acıdı be.

(En iyi sahne... Oğuz Atay ile yalnızlığımızı paylaşırken siz de hayatımıza girdiniz...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuzatayy -- 27 Temmuz 2015; 14:43:32 >

• Fon müziği ile daha iyi oluyor.Okurken açın.O fon müziğini bulamadım bunla idare edecez artık.
  • Herkesin kendinden bir parçası var dizide. Bilmiyorum, gereksiz melankoli diyenleri de anlamıyorum. Onlara cevabım: Gidin bir sokağa çıkın da şöyle bir etrafınıza bakın. Bakın bakın da anlayın ne gereksizmiş ne gereksiz değilmiş.

Not: Oğuz Atay sevenlere selam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Adil topal karakterine Recep Aktuğ seçilmiş sanırım. Kötü bir seçim değil ama çok daha iyi oyuncular vardı. Keşke Haluk Bilginer veya Şener Şen olsaydı.

Yerinde bir seçim olmuş, Haluk Bilginer de olurdu ama Şener şen gitmezdi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 29 Temmuz 2015; 19:08:00 >
  • Recep Aktuğ haberi yalanlandı.
  • Keşke Haluk Bilginer olsa.
  • Bu diziyi de bitirdik fakat 2. sezon kötü bir sezon olacaktır her Türk dizisi gibi senaryo sonradan eklendiği için. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Bu diziyi de bitirdik fakat 2. sezon kötü bir sezon olacaktır her Türk dizisi gibi senaryo sonradan eklendiği için. =)

2. sezon çok daha iyi olacak.Bu sefer daha ciddi bir konusu olacak.Mümtaz,Zafer gibi ufak adamlar olmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poyraz'ın babası ve kız kardeşiyle birlikte diziye toplam 4 isim dahil oldu. Diğer 2 isim; Berk Erçer ve İdil Fırat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım, az kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 4 Ağustos 2015; 14:42:06 >
  • Vay be küçükken Burçin Terzioğlu'nu Mahallenin Muhtarları dizisinde takip ederdik.

• Adil topal karakterine Özkan Uğur seçilmiş. Poyrazın kardeşini de Hare sürel oynayacakmış.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    İkiside iyi en son hare sürel medcezirde oynamıştı. Özkan uğur bayadır yoktu performansını merak ediyorum.
  • Çekimlere başlanmış sanırım, Eylül'ün ilk haftası yayına girse ne güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 6 Ağustos 2015; 22:11:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bay H kullanıcısına yanıt
    Aynen.Özkan Uğur'un Adil Topal olması iyi olmuş.Diğer oyuncuları tanımıyorum (Yeni gelenleri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 7 Ağustos 2015; 1:24:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

İkiside iyi en son hare sürel medcezirde oynamıştı. Özkan uğur bayadır yoktu performansını merak ediyorum.

Özkan uğur çok sevdiğim başarılı bir sanatçıdır. Bence çok iyi seçim.
  • Beter ali

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.