Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bay H

Şu Begüm de bir çıkamadı şu diziden

Bence poyraz biz şekilde alsın kağıtları begüm tekrar alkolik oldu diye göndersinler en iyisi olur.

Poyraz babasının ses kaydı ile tehdit etse ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 27 Mayıs 2015; 22:50:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Şu Begüm de bir çıkamadı şu diziden

Bence poyraz biz şekilde alsın kağıtları begüm tekrar alkolik oldu diye göndersinler en iyisi olur.

Poyraz babasının ses kaydı ile tehdit etse ya.

Hocam zaten küçük şişelerle yavaş yavaş kafayı çekmeye başlamış ama bu sezon finaline kadar ortalığın altını üstüne getirecek

-------------

Sema'nın babası uyuşturucu işine girdi herhalde ondan dolayı vurdurdu diye tahmin etmiştim ama olay daha kötüymüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 27 Mayıs 2015; 23:12:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• songul: sema yasiyorsun !
    sema: darisi senin basina songulcum ;) manyak replikti

• Sinir bozucu.. Böyle bir son olmamalıydı arkadaş.
  • Ah ah Bölümün ilk 1 saat 10 dakikası hakikaten iyiydi iyi işlenmiş kurgulanmıştı sonrasında önce Begüm delirtti birde bu Oğuz olayı felan iyice cılkı çıktı her bölüm olay mu olucak illa bölümün başında tek sinirimi bozan şey Poyraz,Ayşegül hatta Sema'nın bile koca Mümtaz'ın elindeki dosyayı alıp bakmamaları sonrasında yine Songul'un yok yalan bilmemne laflarını dinledik alıcaktın o dosyası yüzüne vuracaktın ki bizde keyiflenecektik Sema'nın ölmeyeceğini tahmin ediyordum hem dizi ani reyting düşüşü yaşamazsa önümüzdeki sezon devam edicek hemde babasının mevzu vardı ölmez diye düşünmüşüm babasının mevzusuda gerçekten fenaymış yani neyse en azından Sema bahri babanın yanına dönüyor umarım Songul'un pislikleri çıkar bir an önce son olarak 2 saatlik dizi yapan sisteme lanet olsun.
  • Sonu hüzünlü bitti ilk defa poyraz bir hayat kurtaramadı. İlginç olmuş diyebilirim açıkçası semanin babasının yaptıkları daha kotuymus.

• Nihayet güzel bir bölüm izledik bu bölümü çok beğendim.

• Gelecek bölümde büyük olasılık ile Ayşegül'ü gözaltına alacaklar, oğuzu öldürmekten dolayı. Savcı Bey'de her şeyi ile Bahri ye saldıracaktır.

• şarkıyı ne güzel söylemiş ya
  • begümü bir tek ben seviyorum herhalde. poyraz gereksiz kaba konuşuyor kızla. aynı zamanda bence ayşegül kadar hoş bir kadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

begümü bir tek ben seviyorum herhalde. poyraz gereksiz kaba konuşuyor kızla. aynı zamanda bence ayşegül kadar hoş bir kadın

Keş bir tipi var bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

begümü bir tek ben seviyorum herhalde. poyraz gereksiz kaba konuşuyor kızla. aynı zamanda bence ayşegül kadar hoş bir kadın

Töbe diyin hocam :)

• Yeni fragman

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/fragmanlar/poyraz-karayel-22-bolum-fragmani

• quote:

Yeni fragman

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/fragmanlar/poyraz-karayel-22-bolum-fragmani

Bu sefer poyrazı biri kurtaracak

• Hatalı olduğu yerler var ama kız güzel güzel konuşmaya çalışırken Poyraz kıza ters cevap falan veriyor yine oğlu bile annesine ters cevap veriyor. kıza acıyorum haliyle..bir de gerçekten tatlı kız şimdi hakkını verin.
  • quote:

Hatalı olduğu yerler var ama kız güzel güzel konuşmaya çalışırken Poyraz kıza ters cevap falan veriyor yine oğlu bile annesine ters cevap veriyor. kıza acıyorum haliyle..bir de gerçekten tatlı kız şimdi hakkını verin.

Begüm mü

• "Zafer'in oyunu sonuç vermiş ve Ayşegül, Oğuz'un ölümünün bir numaralı şüphelisi olmuştur. Savcı Kemal ise bu işin arkasında Bahri Umman’ın olduğunu düşünmektedir.

Ayşegül’ün düştüğü duruma öfkelenen Poyraz , soluğu Zafer'in karşısında alır. Bu arada Poyraz' a olan öfkesini çıkarmaya niyetli olan Begüm, Poyraz'ın büyük sırrını Ayşegül'e söylemek üzeredir."

Dizi, geldiğinden beri Begüm üzerine gidiyor.

• quote:

aynen hocam.
  • Zaferin sus isaretini goren varmiydi sinana?:D

• Şu Songül'ü ne diye hala evde tutuyorlarsa

----

O nasıl çatışma sahnesidir yahu görsel efekte biraz daha bütçe ayırmaları lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 3 Haziran 2015; 22:11:44 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.