Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Kalınlıktan ben çelek yelek gördüm ne kadar doğru bilemicem önlemine alır bence zafer. Bu bölüm öpüşme sahneleri dolu dolu olmuş. Ayrıca Zaferin bir adam ayarlayıp onu hapse tıktırma olayı çok saçma olmuş bunu bahri beylerde yapabilirdi.
  • Degis tokus senaryosu mantik disiydi. Bahri cikmadan yalan soylettirdigin adami salmak nedir? Zaferin evine kadar girip kafasina sikmamasi da ayri bir sacmalik elbette ama genel anlamda guzel bolumdu.

Bundan sonrasi icin ben olsam Zaferi oldurup Semayi kimsenin bilmedigi ana kotu haline ceviririm. En nihayetinde Bahriye dusman olmasi icin yeterli sebebi var.

Begum karakteri ise cok klise, her ne kadar babasi ile ilgili bir hayat borcu meselesini ortaya atarak merak yaratmaya calissalarda bence olmamis, daha ilk bolumden baydi. Belki diziye dahil etmek icin biraz daha bekleyebilirlerdi. Diger bir yandan Begum, Mumtaz karakterini de devre disi birakti. Bence Poyraz ve Mumtaz ikilisinden malzeme cikardi.

• Bölümün başını kaçırdım, Begüm babası ile konuşurken Sinan kadar diğerini de düşündün mü tarzı bir şey diyor. İşler hepten karışacak herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölüm güzeldi hakkını yemiyelim heyecanlandığımız sahneler de oldu ama bir okadarda mantık dışı sahnelerde vardı.
    1.Begüm karakterine ısınamadım tamam rolu kotu olabilir ama çok soğuk geldi mesela Zafer ve Mümtaz ikiside kötü karakter ama rollerinin hakkını sonuna kadar veriyorlar belkide Senaryodan ötürü oldu birden bire gelip ortalığı bu kadar karıştırması tam olmamış
    2.Mevzu Bahri Bahranın serbest kalması madem bir tane adam işi üstlenecekti bunu yapabilecek bir çok adam vardı Bahri Baba'nın orası saçma olmuş hani Bahri Baba'nın arabasına uyuşturucu koyulurken güvenlik kamerası gibi bir şey olsaymış çok daha mantıklı olurmuş.
    3.Bahri Baba'nın ortaya çıktığı sahnede heyecanlandım beklemiyordum Bahri Babayı farklı birisi gelir gibi düşündüm mesela Zafer'in üstü gibi birisini bekledim ama Bahri Baba çıkınca daha çok sevindim aha Zafer gitti dedim gerçektende vurdu ama o kadar zahmete girip Zafer'in evinin içine kadar giripte kafasına sıkmıyorsan demekki o adam ölmeyecek benim tahminim çelik yelek felan vardır diye düşünüyorum ama bakıp görücez ne çıkacak hep beraber
    Bunlara rağmen keyifli heyecanlı bölümdü hem bölümde bunlar olurken üstüne bu dizideki aşk sahnelerinden normalde pek hazzetmesemde bu diziye yakışıyor yinede bu kadar fazla olmamalı hem Poyraz-Ayşegül hem Sefer-Sema hemde Zülfikar-Çiğdem aşkı bir bölümde hepsi birden gelince tatı kaçıyor dizinin genel hızından memnun olsamda orda biraz daha yavaşlaması gerekiyor.

• Harika bir bölümdü Bu sahne nin sonundaki müziği bulabilen var mı ?
  • Begüm karakterine başkasını bulabilirlerdi kız çok soğuk ya kötü karakter kendini sevdirir arkadaş zafer mesela ne kadar kötü olursa olsun seviyorum ama begüm çok yetersiz geliyor bana
  • Zafer çok güzel vuruldu, yığıldı ve kapı kapandı :)) Yalnız halen gıcık olduğum konu şudur; Semanın babasının katili. Bir tokata konuşuyor. Olacak iş değil. Savcıyı vurmuşsun be adam. Buradan nereye varacaklar göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Begüm karakterine başkasını bulabilirlerdi kız çok soğuk ya kötü karakter kendini sevdirir arkadaş zafer mesela ne kadar kötü olursa olsun seviyorum ama begüm çok yetersiz geliyor bana

O kızı beğeniyorum. Değişik ve alımlı hoş bir tipi var. Oyunculuğu iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Zaferde çelik yelekmi çıkacak acaba

Evde olduğu için sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerkesMemnun

quote:

Evde olduğu için sanmam.

Bakalım hocam kurşun yiyince gülmesi falan bana öyle bi izlenim verdi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HerkesMemnun

quote:

Evde olduğu için sanmam.

Bakalım hocam kurşun yiyince gülmesi falan bana öyle bi izlenim verdi

Sen öyle deyince şimdi tekrar izledim gülmesi ve pis bakışları haklısın. Gömleğin ön düğmesi de çok açık yok gibi ama bakacağız.

• zaferde kurşun geçirmez yelek çıkarsa cidden hayal kırıklığına uğrarım. Böyle bir filme zaferin o sahneden sonra ölümü yakışır.

• quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

zaferde kurşun geçirmez yelek çıkarsa cidden hayal kırıklığına uğrarım. Böyle bir filme zaferin o sahneden sonra ölümü yakışır.

Ölürse bir çok konu havada kalır filmin 2.sezonunu var daha bence ölmeyecek belki hastanede ölümden döner merak ettiğim ayşegül zaferin kötü biri olduğunu ne zaman öğrenecek.

Bugün izleme fırsatı buldum bölüm güzeldi ama boş sahnelerde çoktu sanki poyraz ve ayşegül sahnesi bahri zafer sahnesinden önce olsa daha iyi olurdu gibime geliyor.

Ratinglerde 3 olmuş Diriliş ile arada çok az fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 30 Nisan 2015; 19:15:37 >

• ulan bölüm süper ya

• Çelik yelek olduğunu düşünmüyorum. Herhangi bir kalınlık yoktu adamın gövdesinde. Ama çıkarsada saçmalık olur bence zaten sahte şahit olayı baştan saçma olmuştu
  • Kesin ölmedi
  • https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel 18.bölüm fragmanı Zafer ölmüyor bu diziye yakışmadı Ayşgegül Zafer'in kim olduğunu öğreniyor fena değil fragman bölüm güzel olucaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel 18.bölüm fragmanı Zafer ölmüyor bu diziye yakışmadı Ayşgegül Zafer'in kim olduğunu öğreniyor fena değil fragman bölüm güzel olucaktır diye düşünüyorum.

Zaferin ölmesi demek çoğu konunun bitmesi demek olurdu. Ayşegül zaferin böyle biri olduğunu öğrendikten sonra ne yapacak bakalım

Fragmanı izledim zafer kafayı ayşegüle takmış yani ayşegülun başı zaferle dertte olacaktır çünkü bahriyi vurmak için çok iyi zayıf nokta ayşegül. Sema bahriyi affeder mi ona düşman mı olur bilinmez ama düşman olursa sefer ortada kalır. Bir geçiş bölümü olacaktır 18.bölüm bence ama 2.fragmanı beklemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 1 Mayıs 2015; 18:28:46 >

• Fragmanı kaldırmışlar sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.