Şimdi Ara

Burak Yilmaz bu sene 20 golü gecer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle Drogba'nın olmaması nedeniyle Burak'ı bu sene gol krallığının en büyük adayı görüyorum. Bu sene merkezde forma giyecektir. Olcan'ın da gelmesiyle kanatlardan bol bol pozisyona girer.

Ciddi bir sakatlık yaşamazsa 4-2-3-1 sisteminde çok rahat 20+ gole ulaşır. Tahminen 22-23 golü göreceğini düşünüyorum.
    Umarım Prandelli 3-5-2 oynatmaz

Not : Gs'li arkadaşların çoğu Burak'ı beğenmez ama ben onlarla aynı fikirde degilim. Bir adam her maçta gol pozisyonuna giriyorsa golü atsın atmasın iyi oyuncudur. Karakterinden hoşlanmam ama Sezar'ın hakki Sezar'a.. Piyasadaki en iyi Türk santrafor..

Sizin yorumlariniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her zaman yaptığı şey. Kanat oynamadığı sürece en az 25 atıyor zaten.
  • Adam pozisyona girmesini biliyor ben 23+ gol atacağını düşünüyorum.
  • Tek forvetli sistemin as forveti, ligde de 34 maç oynanıyor, bir zahmet geçsin artık.
  • Burak takım oyununun katili..Pozisyon bilgisi yok,duvar olmaz,top saklayamaz,top süremez,ofsayt kuralından haberi yok,kafaya çıkamaz,pas atamaz.....ortalama üzerinde bitiriciliği,savunma arkasına iyi konuşları ve golü koklama özelliği var...

Yeterli mi? Hayır değil.
    Daha iyi türk forvet var mı?Yok.
    Şu durumda oynatamayacağın yabancı forvete kenarda beklesin diye milyonlarca dolar verilir mi?Verilmez.

O zaman yaşasın burak yılmaz.
  • Sneijder'i katil edecek bu sene
  • Kanat organizasyonlarımız beklediğimiz gibi olursa ve Burak'da saçmalamazsa zaten geçecektir rahatlıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Sneijder'i katil edecek bu sene

Robben, Van Persie ile oynadıktan sonra Burak-Umut ikilisine dönüyor, Sneijder katil olmasın da kim olsun
  • Bu adamın oynadığı yer forvet değil mi arkadaş ? Neden herkes ''Pozisyona girmeyi biliyor'' diye birşey zırvalıyor ki ? Forvet adam zaten pozisyona girmesini bilecek, bilmiyorsa neden forvet felan değildir, önemli olan bitiriciliktir. Fakat burak efendi daha top sürmekten aciz bir oyuncu, elleriyle futbolcu dövmeyi sever
  • quote:

Orijinalden alıntı: knab

Bu adamın oynadığı yer forvet değil mi arkadaş ? Neden herkes ''Pozisyona girmeyi biliyor'' diye birşey zırvalıyor ki ? Forvet adam zaten pozisyona girmesini bilecek, bilmiyorsa neden forvet felan değildir, önemli olan bitiriciliktir. Fakat burak efendi daha top sürmekten aciz bir oyuncu, elleriyle futbolcu dövmeyi sever

Evet top sürmüyor. Ayağı ile topu havada yakalayıp Schalke taraftarının ağzına postalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

quote:

Bu adamın oynadığı yer forvet değil mi arkadaş ? Neden herkes ''Pozisyona girmeyi biliyor'' diye birşey zırvalıyor ki ? Forvet adam zaten pozisyona girmesini bilecek, bilmiyorsa neden forvet felan değildir, önemli olan bitiriciliktir. Fakat burak efendi daha top sürmekten aciz bir oyuncu, elleriyle futbolcu dövmeyi sever

Evet top sürmüyor. Ayağı ile topu havada yakalayıp Schalke taraftarının ağzına postalıyor.

Selçuk'un topu havadan atacağını düşünerek koşu yapıyor ama Selçuk topu kaldıramıyor, orda anlarsın zaten duraksayıp son bir hamle ile topuğunu uzatıyor şansa önüne alıyor ve öyle buluyor golü bence bilerek yaptığı bir hareket değil ama on numara gol attı orası ayrı. Madem böyle teknik kapasitesi yüksek bunları sürekli yapsın neden 2 sezondur 1 maçta yaptı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

quote:

Selçuk'un topu havadan atacağını düşünerek koşu yapıyor ama Selçuk topu kaldıramıyor, orda anlarsın zaten duraksayıp son bir hamle ile topuğunu uzatıyor şansa önüne alıyor ve öyle buluyor golü bence bilerek yaptığı bir hareket değil ama on numara gol attı orası ayrı. Madem böyle teknik kapasitesi yüksek bunları sürekli yapsın neden 2 sezondur 1 maçta yaptı ?

Çünkü takımımızın futbolu genellikle havadan veya yerden gelen nokta pas ve son vuruşua dayalı. Ek olarak bu sene TÜM TAKIM gibi oda formsuzdu. Mobile olduğum için atamıyorum, senden ricam Burak ın GS ye geldiği ilk sezondaki ve Trabzondaki gollerini izlemen.

• Burak şov yapacak bu sene. Kafası her yönden rahat hem sözleşme yenilendi hem evlendi. Forvette tek olacak ve dahada hırslanacak. Arkasında sneijder, bruma ve olcan olacak. 4.yıldızın en büyük mimarlarından olacak inşallah.
  • buraktan dolayı diğer oyuncuların gol sayıları azalıyor.
  • 22 tane atar 60 tane kacirir

• bu sene Burak gol kralı olur ama bizim saçlarda gider gider yavaş yavaş. Arkadaşlar hücum yaparken top buraga geldi mi ahaa pozisyon bitti diyen tek ben miyim acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

bu sene Burak gol kralı olur ama bizim saçlarda gider gider yavaş yavaş. Arkadaşlar hücum yaparken top buraga geldi mi ahaa pozisyon bitti diyen tek ben miyim acaba?

O son dediğin bana da oluyor ama ilginçtir niyeyse beğeniyorum Burak'ı
  • bu adama geldiğinden beri uyuzum.
  • bu kadar faul yapıp ofsayta dusen forvet yok ama buraga guvenıyorum umut,mevlut,cenk,mustafa falan bunlarla kıyaslanamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

22 tane atar 60 tane kacirir

Doğru 60 tane atıp 22 tane kaçırması lazımdı.

Çok merak ediyorum sizin için normali nedir? 80 pozisyonda 20 tane gol atması demek %25 gole çevirme oranı var demek. Bir de dünyaca ünlü isimlere bakalım mı?

Sergio Aguero %32
    Edinson Cavani %25
    Diego Costa %28
    Falcao %19
    Ibrahimovic %27
    Lewandowski %27
    JAckson Martinez %35
    Messi %33
    Thomas Muller %26
    Cristiano Ronaldo %26
    Van Persie %27

http://en.toty.uefa.com/forwards.html bu da kaynak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.