Şimdi Ara

[İPTAL]Atlanda Hd Box (Yeşil Ledli Panel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [İPTAL]Atlanda Hd Box (Yeşil Ledli Panel)
    Ürün 26/06/2013 tarihinde satın alınmıştır. Alındığı tarihten sonra beraberinde aldığım 6 aylık server üyeliği bitimine kadar aktif olarak kullanılmıştır. Daha sonra askere gittim ve bu süre zarfında elektriğe dahi takılmadı 1 yıla yakın garantisi var sıfır gibi pırıl pırıl cihaz. Satma sebebimi soran olacaktır Dsmart Hd mega paket aldığım için cihaz boşa çıktı evde led tv tek o yüzden satmaya karar verdim yoksa cihaz çok iyi ve temiz. Sıfır gibi cihaz tek farkı yanında gelen hdmi kabloyu şuan kullanıyorum sadece onu göndermeyeceğim. Birde cihazı bir arkadaşımla beraber almıştım faturasında onun cihazıda olduğu için fatura fotokopi şeklinde yollanacaktır bilginize.

Ürünün tarafımdan çekilmiş fotoğrafları:

Ürün ile birlikte gönderilecekler:

1x Atlanta Hd Box uydu alıcısı
    1x Adaptör
    1x Uzaktan Kumanda
    1x Fotokopi şekline ürünün faturası

Ürünlerin tamamı orjinal kutusunda kargolanacaktır.

Fiyat: Pazarlıksız 225->210 TL. Kargo alıcıya aittir. Pazarlık içeren mesajlara cevap verilmeyecektir. Alışveriş önce havale ardından kargo şeklinde olacaktır. Güven sorunu yaşayacak olan alıcılar için komisyon alıcıya ait olacak şekilde sanalpazar ilanı açabilirim. Elektronik ürün olduğu için parça değişim vb. sebeplerden dolayı sadece kargo tutanağı ile iade alırım bilginize.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 210 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 19 Ocak 2015 Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• cok guzel urun uygun fiyat..takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD437D5D1

cok guzel urun uygun fiyat..takip
    iptal . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 23 Ağustos 2014; 13:33:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci26

quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

cok guzel urun uygun fiyat..takip

Sırf markası Atlanta diye mi 225tl uygun? modem girişli(servera ugun)USB'li HD Uydu
    alıcılarını sıfır fiyatlarına bir bakın derim, niyetiniz sanki almak değilde şıracılık yapmak
    galiba (güzel ürün fiyat uygun takipteyim :) :) :) )

hoca bana laf edecegine urunun sifir fiyati ile muadil urunlerin linkini yollarsin..uzun yiyelim hocam bagciyi bosver ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kusura bakma daha önce böyle uydu hiç kullanmadım arkasında usb ve server bağlantıları falan ne işe yarıyor. nasıl kullanılıyor bilgi verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mücahit_0

hocam kusura bakma daha önce böyle uydu hiç kullanmadım arkasında usb ve server bağlantıları falan ne işe yarıyor. nasıl kullanılıyor bilgi verebilirmisiniz

usb girişi film vs. oynatmak için kullanılıyor ancak yüksek boyutlu filmlerde pek sağlıklı değil, server bağlantısı ise server aboneliği satın alınarak ücretli platformların izlenmesi sağlanıyor türk platformların çoğu kanalı şu an izlenmiyor jsc sport kanalları hotbirdde olduğu zamanlar onlar için ücretsiz server kullanıyordum.
  • belirtmeyi unutmuşum, ayrıca usb girişi izlenen kanalı kaydetmek, kolayca yazılım ve sıralı kanal listesi atmak içinde kullanılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

belirtmeyi unutmuşum, ayrıca usb girişi izlenen kanalı kaydetmek, kolayca yazılım ve sıralı kanal listesi atmak içinde kullanılabiliyor.

internet üzerinden yazılım ve kanal güncellemlerini bir kaç sn içerisinde cihaz kendi de yapabilmektedir
  • fiyat takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.