Şimdi Ara

SIMETRI LYS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Simetri nin Ygs kitaplarini kullaniyorum suan ve memnunum. Tabi ki eksikleri vardir ama kusursuz kitap yok zaten hepsi birbirini tamamliyor. Benim sorum Lys icin de iyi bir kaynak midir ? Veya hangi dersler icin iyi hangileri icin degildir (Sayisalim hedefim ilk 5k)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kimya biyoloji süper
    geo mat orta
    fizik kesinlikle alma
  • Simetri seti lys icin ygs den daha iyi

• Lys Fizik çok kötü diyen var mı başka ?
  • fiziğin sıfır ise alma çünkü simetri kitapları genel olarak az çok bilgisi olanlar için tekrar niteliğinde kısa kısa anlatılmış konular bütünü. Mustafa başer'in kitabı iyidir her ayrıntı mevcut

• Kimyasını çözüyorum gayet iyi

• AresEia A kullanıcısına yanıt
    Iyidir derslerim temelim var. Genel olarak lys konularini taramak icin kullanmayi dusunuyorum zaten 0 dan ogrenmek icin degil. Uygun gibi gorunuyor o zaman. Tesekkurler

• Simetrinin YGS matematiği güzel fakat LYS matematiğini hiç beğenmedim. Aynı şekilde geometrisinin de pek katkısını görmedim belki benim temelim ile alakalıdır dolayısıyla önermiyorum.
  • Zaten benim izleninlerim forumun yarisinin simetriyi cok severken diger yarisinin hic sevmedigi yonunde

• simetri genelde tekrar üzerine kurulu bir kitap temelin varsa yaparsın ama temel yoksa özellıkle fizik geoda zorlanırsın
  • matı çok güzel kimya da öyle.biyoda gerekiz ayrıntılar var onu alacağına fem beyaz al.fizik sorular iyi ama konu anlatım kötü.geo çözmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matematikde Mustafa Yağcı'nin kitapları da güzeldir

• Matini oneriyorim.Ssdece tanmoara ve bilgi kisimlarina calisarak konuyu bitirebilirsiniz.(0 ornekle)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.