Şimdi Ara

Abdullah Avcı - Selçuk İnan , Milli Takım Hakkında Açıklamalar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GS gömleğinizi çıkarında öyle yorum önce. Bu selçuk inan Terim geldikten sonrada eleştirildimedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

Adam Salih'e balon, Burak'a kral diyen biri. Sizde ciddiye alıp cevap vermişsiniz.

hayatında burak kadar gol atan kaç forvet izledin takımında balon forvetli
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben sadece 2014elemelerini söylemiyorum selçuğun burağın en iyi oldugu dönemde ne yapmışlar allah aşkına 2012 elemerinde kazakistanı son dk yenmişzi hırvatistan rezil etmiş bizi o kadroda tamamen gs altypaısı hakan semih sabri selçuk burak hamit e nerde başarı ben milli takımın artık bunlardan kurtulması gerektiğini söylüyorum ayrıca fbnin her oyuncusu iyi diye birşey söylemedim ben caner gökhan topal üçlüsünün banko oldugunu söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: atfinke

Kardeşim ben sadece 2014elemelerini söylemiyorum selçuğun burağın en iyi oldugu dönemde ne yapmışlar allah aşkına 2012 elemerinde kazakistanı son dk yenmişzi hırvatistan rezil etmiş bizi o kadroda tamamen gs altypaısı hakan semih sabri selçuk burak hamit e nerde başarı ben milli takımın artık bunlardan kurtulması gerektiğini söylüyorum ayrıca fbnin her oyuncusu iyi diye birşey söylemedim ben caner gökhan topal üçlüsünün banko oldugunu söyledim

2 mesajlı bir trollsün sadece. Senin gibi birkaç tane daha var ortalığı karıştırıp duruyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalmanr+

quote:

2 mesajlı bir trollsün sadece. Senin gibi birkaç tane daha var ortalığı karıştırıp duruyorlar.

Fikrinizin tersi biri olunca hemen troll tamam en büyük sizsiniz selçuk xavi ,burakda ronaldo ,semihde pique hadi uza

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metalmanr+

quote:

Fikrinizin tersi biri olunca hemen troll tamam en büyük sizsiniz selçuk xavi ,burakda ronaldo ,semihde pique hadi uza

Komiksin arkadaşım. Saçma sapan yazma. Yarın öbür gün çizilip gideceksin zaten.

• Milli takıma Almanya'dan oyuncu almayacaksın. Zaten alamazsında. İyi bir oyuncu olsa zaten Alman milli takımı adamık peşini bırakmaz. Sen anca Halil, Hamit vb. gibi çöpleri alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Topal'ın elbet eksiklikleri var ama bu kadar acımasız eleştiriyi hak etmiyor.Topal bizim oynadığımız sistemin kilit isimlerinden biri ve Selçuk ile de farklı tipteler

• quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

Orijinalden alıntı: Spectrum7

Senin bu kadar işte futbol bilgin. Xavi'nin de pas dışında çok büyük özelliği yok. Pas, hızlı düşünme, pas alabilme, oyunu açma, faul alabilme. Bunlar kolay işler mi zannediyorsun sen. Ayağına belki de top değmemiş(genel olarak konuşuyorum) adamların böyle yorumlar yapmasına alıştık artık.

Şu yorumu yazan üyenin futbola ayıptan banlanması lazım. Yazık bu kadar da cehaletinizi insan içinde belli etmeyin artık.

E aynen öyle bebeğim de yukarıda saydıklarından hiçbiri Selçukun meziyetlerinden değil ki. Belki foul alabilme o kadar.

Xavi dediğin adam tek pasıyla 5 kişiyi ekarte edebiliyor. Xavinin pasörlüğüyle Selçuk'un pasörlüğünü mü karşılaştırıyorsun, bir tutuyosun? Cidden?

@Wraths, Atletico 2 yıldır böyle, o CL finalleri filan 1 yıl içinde olmadı. Önceki sezon UEFA'yı kaldırdı adamlar sonra Chelseayi 4leyip Süper Kupayı aldılar. Dolayısıyla son 2 sene içindeki en başarılı 3 takımdan biridir. Hatta 2 diyelim, Bayern ve Atletico.

Yahu Emre kim selcukla karsılaştırıyorsun ahı gitmiş vahı kalmış 1 mac var 2 mac yok..
    Mehmet Topal'ı ise hic katmıyorum bile kalasın tekiydi, son donemlerde cok goze batıyordu galatasaray'ın kotü sezonunda homortuların cıktığı bir oyuncuydu galatasaray'ın o oyuncudan para kazanması bile mucizeydi.

Hadi sağlam emre, biraz daha genc emreyi anlarım da mehmet topal nedir yahu? Selcuğu mehmet topal'ın mevkisinde oynat onun kadar defans yapar.
    Bu kalas oyuncularında defansının cok iyi sanılmasını anlamıyorum hani hucum anlamında yeteneksiz ama defansta cok iyi algısı . Klas adamlar da o kalaslar kadar iyi defans yaparlar hatta daha iyisini yaparlar ama dünya futbolu klas adamları one doğru oynatan oyuncu yaptığı icin kalaslar hep geride kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-3PO

Topal'ın elbet eksiklikleri var ama bu kadar acımasız eleştiriyi hak etmiyor.Topal bizim oynadığımız sistemin kilit isimlerinden biri ve Selçuk ile de farklı tipteler

Topal'ı iyi gösteren zaten sistem. Bir de Khedira'yı falan ağızlarına almışlar utanmadan. Khedira'nın dümdüz bir oyuncu olduğunu söyleyen tipler Mehmet Topal'a Tanrı muamelesi yapıyor. Sen hesap et gerisini. Khedira'nın Brezilya maçını açıp izlesinler. Takır takır top süren , tek hareketle 3 kişiyi geçen bir Khedira'dan bahsediyoruz. Körler sanırım bilermiyorum.

Dediğim gibi bu sistemde Topal muazzam iş yapar. Ya Diego'nun sisteme kazandırıldığı , topun yere indirildiği sistemde ? İşte o zaman göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Her yorumun boş şu bölümdeki. 14 GOL 15 ASİST yaptı ilk senesinde , ertesi sezon Şampiyonlar Ligi'nde inanılmaz oynadı Selçuk. Ve o dönemler bu adam Milli Takım'dan kesildi. Gördük Abdullah Avcı'nın eserini o müthiş orta saha kurgusunu.

Mehmet Topal gibi adamlar zaten hiç bir şekilde bu sistem içinde varolamaz. Mehmet Topal'ı Milli Takım'a almayan Hiddink neler söylemiş Topal hakkında gider bakarsınız. Stoperde olması gereken kadar bile teknik yok adamda. Dümdüz bomboş bir oyuncu. Topal gittiğinde kına yakmıştık , Fener'e geldiğinde de gram üzülmedik. Nedeni belli.

Topal kesici rolünde tekniğinin yüksek olması gerekmezki.Her takımda olmak zorunda kesici oyuncu Khedira'nın tekniği mi var Almanya milli takımında oynuyor.
    Orta sahada şu milli takımda oynaması en garanti oyuncu Topal çünkü onun kadar iyi 2. bi isim yok kesici rolünde.Gs Melo'yu oynatıyor yerli alternatifi yok mesela adam gibi.Beşiktaş Avusturya milli takım oyuncusu Veli'yi oynatıyor yedeği Necip imkanı yok milli takımda oynamasının.

Tekniği yok dediğin Khedira, Türk Milli Takımı'nda forvet arkası oynayacak kadar tekniğe sahip. Topal dediğin adam yanındaki adama pas veremiyor. 4 2 3 1 sisteminde neye yarayacak allah aşkına Topal ? Oradaki ikilinin giden gelen , pas dağıtabilen , top tekniği olan kişiler olması lazım. Melo'da inanılmaz bir teknik var. O bölge dediğim yer tam olarak

Hiddink , Topal'ı kadroya bile almadı. Hatta Valencia'dan isyan bile etti beyfendi neden alınmıyorum ühü ühü diye. Hiddink'in açıklamalarına bakabilirsiniz , o dönem Topal hakkında neler söylemiş. 1960'larda mı yaşıyoruz da Topal gibi bir adam koskoca bir ülkenin Milli Takımı'nda yer bulacak.

Selçuk - Emre
    Selçuk - Nuri gibi 2 tane müthiş CM alternatifin varken oynattığı kadroları gördük. Hele o Tunay , M. Ekici , Sercan S. kombosu of harikaydı o dönem

Hakan Şükür gibi bir oyuncuyu " Ben takımı gençleştireceğim !!!!111111 :(:(:( " diyerek bir turnuvamızı daha yakan Ersun Yanal var bir de. Bu adamlar kompleks delisi hep birilerinin ön ayak olmasıyla bir yere gelmiş adamlardır. Hiç bir şeyi de değiştiremez beceremezler. Fenerbahçe'ye oynattığı futbola bakın bu sene. Orta saha da 3 tane dümdüz adam. 3 tane karambol yaratan , denge bozucu forvet. Çıkar kanatları bam güm orta aç elbet atarız. Maç başına kornerler ve yan toplar hariç Fenerbahçe'nin yaptığı orta sayısı ortalama 17. Düşün artık kornerler ve serbest vuruşlarla her maç 30 top şişirmişler. Yerden oynadıkları aralıksız 45 saniye yok.

Mehmet topal,caner ile birlikte fenerbahçe'nin kesilemez iki oyuncusundan biri,yalnız şu nuri'ye bi türlü anlam veremedim?nuri milli takımda ruhsuz oynuyor,kız gibi resmen bir oyuncu hiç mi ikili mücadeleye girmez?üstelik de orta saha oyuncusu? Dortmundda oynadığının çeyreğini oynayamıyor milli takımda nuri...Mehmet topal düz bi adam bu doğru yani sadece defansif tek yönlü bir orta saha,günümüzde pek tercih edilmeyen orta saha tipinden,ancak fenerbahçe'nin gizli kahramanı resmen her maç mutlaka en az 1 tane kritik müdahalesi oluyor

Ayrıca Ersun Yanal buralara torpille falan gelmedi,dişiyle tırnağıyla geldi,gençlerbirliğini uefa da çeyrek final oynattı bu adam,elendiği takım valencia da o sene uefa kupasını aldı,gençlerbirliğini lig'de 3.yaptı,denizlisporla 4.oldu,hatta manisaspor ile 7 hafta lider kaldı tabi sakatlık vs derken anadolu takımını zirvede tutamadı,ersun hoca'nın yaptığını kaç türk antrenör yapabilir?getir fatih terimi bi anadolu takımına ilk 4'e sokabilir mi görelim?abdullah avcı t.direktör falan değil ancak ersun hoca gerçekten iyi bir t.direktör

• quote:

Burak 2 sezon üst üste gol kralı oldu. 33 Gol atmış adama Kral diyemeyeceğiz tipe bak. O über forvetlerin kaç sezondur Burak'ın yanına yaklaşamıyor nedense.

Melo gayet iyi adam eksiltebilen bir oyuncu. Patlama hızı epey yüksek.

Salih'e balon nerde demişim ? İroni yapmışımdır en fazla. Salih'in attığı ilk golün videosunun bile konusunu açan takip eden biriyim.

Khedira'ya tekniği yok diyen kıraathane zihniyetli biridir. Video'yu izle Dünya Kupası maçlarını izletmediyse ailen.

Bu zihniyetle futbol izlemeye devam et sen. Hepsine cevap veriyorum teker teker. Hala apır sapır konuşuyor. Galatasaray bölümündeki konulara attığın mesajlardan belli zaten nasıl biri olduğun.

khedira real madrid'e transfer olmadan önce alman milli takımında ve stutgart da tam bir kazmaydı ancak real madrid'de mourinho sayesinde tekniğini de geliştirdi şu an kıvrak bi oyuncu olmasa da khedira bi ön liberoya göre gayet yeterli tekniğe sahip,eski kazma kalas khedira dan eser yok

• Bu kadroya değil avcı morunhio bile bişi yapamaz. Fatih terim de yapamaz. Gerçekler acıdır türk futbolu bitmiştir. euro 2018 i unutun.

• Bence milli takım oyuncularını survivor gibi halk seçmeli. Belli bir kadroyu spor yorumcuları listelemeli gerisini kademelerden sms ile belirlemeli.

Ezelden beri hep teknik direktör eleştirilir ama kıçını kaldırıp iki asist yapamayan, iki eliyle bi kaleyi doğrultamayan topçular çıkışta reina'ya akar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

quote:

quote:

Her yorumun boş şu bölümdeki. 14 GOL 15 ASİST yaptı ilk senesinde , ertesi sezon Şampiyonlar Ligi'nde inanılmaz oynadı Selçuk. Ve o dönemler bu adam Milli Takım'dan kesildi. Gördük Abdullah Avcı'nın eserini o müthiş orta saha kurgusunu.

Mehmet Topal gibi adamlar zaten hiç bir şekilde bu sistem içinde varolamaz. Mehmet Topal'ı Milli Takım'a almayan Hiddink neler söylemiş Topal hakkında gider bakarsınız. Stoperde olması gereken kadar bile teknik yok adamda. Dümdüz bomboş bir oyuncu. Topal gittiğinde kına yakmıştık , Fener'e geldiğinde de gram üzülmedik. Nedeni belli.

Topal kesici rolünde tekniğinin yüksek olması gerekmezki.Her takımda olmak zorunda kesici oyuncu Khedira'nın tekniği mi var Almanya milli takımında oynuyor.
    Orta sahada şu milli takımda oynaması en garanti oyuncu Topal çünkü onun kadar iyi 2. bi isim yok kesici rolünde.Gs Melo'yu oynatıyor yerli alternatifi yok mesela adam gibi.Beşiktaş Avusturya milli takım oyuncusu Veli'yi oynatıyor yedeği Necip imkanı yok milli takımda oynamasının.

Tekniği yok dediğin Khedira, Türk Milli Takımı'nda forvet arkası oynayacak kadar tekniğe sahip. Topal dediğin adam yanındaki adama pas veremiyor. 4 2 3 1 sisteminde neye yarayacak allah aşkına Topal ? Oradaki ikilinin giden gelen , pas dağıtabilen , top tekniği olan kişiler olması lazım. Melo'da inanılmaz bir teknik var. O bölge dediğim yer tam olarak

Hiddink , Topal'ı kadroya bile almadı. Hatta Valencia'dan isyan bile etti beyfendi neden alınmıyorum ühü ühü diye. Hiddink'in açıklamalarına bakabilirsiniz , o dönem Topal hakkında neler söylemiş. 1960'larda mı yaşıyoruz da Topal gibi bir adam koskoca bir ülkenin Milli Takımı'nda yer bulacak.

Selçuk - Emre
    Selçuk - Nuri gibi 2 tane müthiş CM alternatifin varken oynattığı kadroları gördük. Hele o Tunay , M. Ekici , Sercan S. kombosu of harikaydı o dönem

Hakan Şükür gibi bir oyuncuyu " Ben takımı gençleştireceğim !!!!111111 :(:(:( " diyerek bir turnuvamızı daha yakan Ersun Yanal var bir de. Bu adamlar kompleks delisi hep birilerinin ön ayak olmasıyla bir yere gelmiş adamlardır. Hiç bir şeyi de değiştiremez beceremezler. Fenerbahçe'ye oynattığı futbola bakın bu sene. Orta saha da 3 tane dümdüz adam. 3 tane karambol yaratan , denge bozucu forvet. Çıkar kanatları bam güm orta aç elbet atarız. Maç başına kornerler ve yan toplar hariç Fenerbahçe'nin yaptığı orta sayısı ortalama 17. Düşün artık kornerler ve serbest vuruşlarla her maç 30 top şişirmişler. Yerden oynadıkları aralıksız 45 saniye yok.

Mehmet topal,caner ile birlikte fenerbahçe'nin kesilemez iki oyuncusundan biri,yalnız şu nuri'ye bi türlü anlam veremedim?nuri milli takımda ruhsuz oynuyor,kız gibi resmen bir oyuncu hiç mi ikili mücadeleye girmez?üstelik de orta saha oyuncusu? Dortmundda oynadığının çeyreğini oynayamıyor milli takımda nuri...Mehmet topal düz bi adam bu doğru yani sadece defansif tek yönlü bir orta saha,günümüzde pek tercih edilmeyen orta saha tipinden,ancak fenerbahçe'nin gizli kahramanı resmen her maç mutlaka en az 1 tane kritik müdahalesi oluyor

Ayrıca Ersun Yanal buralara torpille falan gelmedi,dişiyle tırnağıyla geldi,gençlerbirliğini uefa da çeyrek final oynattı bu adam,elendiği takım valencia da o sene uefa kupasını aldı,gençlerbirliğini lig'de 3.yaptı,denizlisporla 4.oldu,hatta manisaspor ile 7 hafta lider kaldı tabi sakatlık vs derken anadolu takımını zirvede tutamadı,ersun hoca'nın yaptığını kaç türk antrenör yapabilir?getir fatih terimi bi anadolu takımına ilk 4'e sokabilir mi görelim?abdullah avcı t.direktör falan değil ancak ersun hoca gerçekten iyi bir t.direktör

Barcelona ve Dortmund'un bireysel yetenekleriyle bir şey yapan oyuncuları dışında başka takıma giden oyuncuların hiç biri işi yapmıyor son yıllarda.

Kagawa , Dos Santos , Bojan , Götze ( Alman Messi dendi o bile o patlamayı yapamadı ) vs vs..

Lewa başarılı olur ama çok büyük oyuncu. Busquets hiç bi takımda tutmaz misal. Bunlar hep o sistemi içselleştirmiş çarkın bir dişlisi olmuş oyuncular. Fark yaratamazlar.

Mehmet Topal'ı bu kadar iyi yapan sistem ile tam dirsek teması olan özellikleri olması. Diego'lu orta sahada bu seneki performansından çok uzak olacak göreceksiniz. Ben de günümüz futbolunda işe yaramaz. Hele koskoca bir Milli Takım'da Selçuk-Emre 2'lisini kuramayacak kadar yüreksiz Abdullah Avcı'yı eleştirdim. Ersun Yanal da kompleksli bir adam. İyi hoca değildir benim gözümde. Bu ülkede buralara gelmiş her adamın bir dayısı var arkasında. Fatih Terim işte al kovduk da ne oldu ? Neler yaptığını görüyoruz. Bu ülkeden futbol eğitimcisi çıkmaz. Bir Klopp , Klinsman , Löw yaratamayız biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spectrum7

Senin bu kadar işte futbol bilgin. Xavi'nin de pas dışında çok büyük özelliği yok. Pas, hızlı düşünme, pas alabilme, oyunu açma, faul alabilme. Bunlar kolay işler mi zannediyorsun sen. Ayağına belki de top değmemiş(genel olarak konuşuyorum) adamların böyle yorumlar yapmasına alıştık artık.

Şu yorumu yazan üyenin futbola ayıptan banlanması lazım. Yazık bu kadar da cehaletinizi insan içinde belli etmeyin artık.

İyide abi selçuk ilk geldiği sene hariç nezaman yaptı o dediklerini adama 2 yıldır söven siz şimdi koruyan yine siz

• Topal olmasa geçen yıl şampiyon olamazdik . . Caner bu kadar asist yapamazdı kanatlar boyle aktif olamazdı .. Çünkü arkada Topal isini çok iyi yaptı . Şuan orta sahada mevkisinin en iyi yerlisi .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

quote:

quote:

Selçuk - Emre

Barcelona ve Dortmund'un bireysel yetenekleriyle bir şey yapan oyuncuları dışında başka takıma giden oyuncuların hiç biri işi yapmıyor son yıllarda.

Kagawa , Dos Santos , Bojan , Götze ( Alman Messi dendi o bile o patlamayı yapamadı ) vs vs..

Lewa başarılı olur ama çok büyük oyuncu. Busquets hiç bi takımda tutmaz misal. Bunlar hep o sistemi içselleştirmiş çarkın bir dişlisi olmuş oyuncular. Fark yaratamazlar.

Mehmet Topal'ı bu kadar iyi yapan sistem ile tam dirsek teması olan özellikleri olması. Diego'lu orta sahada bu seneki performansından çok uzak olacak göreceksiniz. Ben de günümüz futbolunda işe yaramaz. Hele koskoca bir Milli Takım'da Selçuk-Emre 2'lisini kuramayacak kadar yüreksiz Abdullah Avcı'yı eleştirdim. Ersun Yanal da kompleksli bir adam. İyi hoca değildir benim gözümde. Bu ülkede buralara gelmiş her adamın bir dayısı var arkasında. Fatih Terim işte al kovduk da ne oldu ? Neler yaptığını görüyoruz. Bu ülkeden futbol eğitimcisi çıkmaz. Bir Klopp , Klinsman , Löw yaratamayız biz.

Klopp,Klinssmann gibi hocalar asla türkiye'den çıkmaz dostum,bu adamlar 1 senede oturtmuyorlar sistemi en az 5-6 senede her şeyiyle oturtuyorlar,türkiye de en iyi hocayı getir 2 maç kaybetsin medya idam eder,taraftar huysuzluk eder,bu yüzden senelerdir günü kurtarma politikası içindeyiz ve çoğunlukla oyuncularımız da gazla oynuyorlar,mustafa denizli fatih terim ersun yanal veriyorlar gazı,başka türlü türk oyuncuları oynatmak mümkün değil,adamlar nasılsa sınırlama var sözleşmem var yerim garanti diyip yatıyorlar,en az 30 sene sonra belki zihniyet değişirse bi klopp veya simeone gibi hocalar çıkabilir,açıkçası aziz yıldırım gibi başarısızlığa tahammülü olmayan bir adam bile aykut gibi t.direktör'ün t'si olmayan adama o kadar yıl sabretti,yavaş yavaş kulüpler sabretmeyi öğreniyor,örneğin galatasaray gelecek vaad eden bruma ontivero telles gibi adamları aldı,şimdi de doria ve balanta'yı istiyor,bunlar türkiye ligi'nin ilerlediğini gösteriyor aslında en azından yavaştan zihniyet değişiyor,şu anda italya ligi bitik durumda eğer fenerbahçe ve beşiktaş men edilmeseydi,gs ile birlikte uefa ve şam.liginde çok başarılı olurduk,ülke puanına hatta trabzon da katkı sağlardı,geçmemiz lazım bitik italya ligi'ni artık oyuncular sadece yaşlandığında veya çok para verildiğinde türkiye yi düşünmesin,hatta ilk tercihlerden biri neden olmayalım?ekonomi olarak gs ve fb bunları yapacak durumda bjk de yavaştan toparlanıyor,neyse bu konu baya uzar gider

Şurada haklısın bazı oyuncular sistem oyuncuları,başka takımlarda beklentiyi karşılayamıyorlar,örneğin xavi 25 yaşlarında barça'dan ayrılsaydı bugün bu kadar konuşulur muydu?bence konuşulmazdı,pique barcelona tüm kupaları süpürürken dünyanın en iyi stoperlerinden biri olarak görülüyordu ancak ne zaman puyol gitti pique'nin büyük bir balon olduğu anlaşıldı,tamamen sisteme odaklı bi durum,kagawa dortmund'da harikalar yaratırken gelmiş geçmiş en iyi hoca Alex Ferguson'ın elinde bile bir şey yapamadı,böyle örnekler çok...

• Selçuk o dönemki form grafiğiyle orta sahaya yazılacak ilk adam olmalıydı. Emre falan hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Mehmet iyidir hoştur da, Avrupada madara olup geldi, aynı şekilde Emre de. neresi uluslararası standart bunların ?

madara olup mu geldiler??siz futbolun neresindesiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.