Şimdi Ara

Pegasus neden cok amele bir havayolu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler, 1 hafta once falan THY ile viyana uctum. Ucak muhtesem, servis ve ikramlar muhtesem. Kisacasi super bir ucustu. Donuste THY ucagi dolu oldugu icin Pegasusla geri dondum. Bu nasil cingenliktir. Bir su icin 5 euro istiyorlar, koltuklar rahatsiz, Turkiyede 444'lu beles hattini baska bir numaraya cevirtti, simdi ise yardim hattini arayanlardan dakkada 1.5 tl aliyor. Bu nasil bir mentalitedir yav?

Bu arada fiyatlar yaklasik ayni biletlerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Outsider -- 1 Ağustos 2014; 10:54:42 >

• Ben pegasusu dolmuşa benzetiyorum dar bacak mesafesi ve rahatsız koltuklarından dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CinAli'nin kendini çok uyanık ve akıllı zannetmesi ile başlayan bir maceradır bu. Daha ne atraksiyonlar göreceğiz kim bilir?

Online check-in bile paralı. Yakında "bizi seçtiğiniz için atın bi 10luk" deseler de şaşırmam artık...
  • Arada sınıf farkı var, fiyat farkı da var. Aynı güzergahta Pegasus'un dengi Anadolujet'tir, THY ise Anadolujet'in üst firması.

Pegasus'tan yana bir sıkıntım yok, zaten uçakta gergin olduğum için suyu zor içiyorum.

THY'nin ikramlarına diyecek yok ama Pegasus'ta 20 liraya kahvaltı yapmıştım, malzeme kalitesi sunum vs. hepsi harikaydı.

Koltuk aralarında fark var mı ki yaw? THY ve Pegasus'un aynı tip uçağına binmiştim, Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı, ikisi de 192 kişilikti, 32 sıra insan, 6'şar kişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eversince -- 1 Ağustos 2014; 11:03:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eversince

Arada sınıf farkı var, fiyat farkı da var. Aynı güzergahta Pegasus'un dengi Anadolujet'tir, THY ise Anadolujet'in üst firması.

Pegasus'tan yana bir sıkıntım yok, zaten uçakta gergin olduğum için suyu zor içiyorum.

THY'nin ikramlarına diyecek yok ama Pegasus'ta 20 liraya kahvaltı yapmıştım, malzeme kalitesi sunum vs. hepsi harikaydı.

Fiyat farki yok, Thy bi 10 lira daha pahali maximum. Anadolujet ile uctum 1-2 kere, yine ayniydi kalite.

quote:

Arada sınıf farkı var, fiyat farkı da var. Aynı güzergahta Pegasus'un dengi Anadolujet'tir, THY ise Anadolujet'in üst firması.

Koltuk aralarında fark var mı ki yaw? THY ve Pegasus'un aynı tip uçağına binmiştim, Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı, ikisi de 192 kişilikti, 32 sıra insan, 6'şar kişi.

Olmazmi hocam, pegasusta business class bile koymamislar ki daha fazla ekonomik koltuk koyup para kazanabilelim diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Outsider -- 1 Ağustos 2014; 11:05:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Outsider

quote:

Fiyat farki yok, Thy bi 10 lira daha pahali maximum.

Emin misin hocam? Pegasus'un 60 liraya uçtuğu yere THY 100 lira civarına uçuyor, örneğin Ankara-İstanbul arası.
    THY'nin sitesinden denedim şimdi, fark bundan da fazla. :O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eversince -- 1 Ağustos 2014; 11:05:44 >

• quote:

quote:

quote:

Emin misin hocam? Pegasus'un 60 liraya uçtuğu yere THY 100 lira civarına uçuyor, örneğin Ankara-İstanbul arası.

Viyana ucusunda oyleydi hocam, yurtici nasildir bilemem

• quote:

quote:

quote:

quote:

Viyana ucusunda oyleydi hocam, yurtici nasildir bilemem

THY 150 lira civarı, Pegasus 60 lira civarı. Yani yanına 90 liralık yiyecek alsanız aynı fiyata denk geliyor ki Pegasus'ta yiyeceğe 90 lira verseniz dünyaları yersiniz.

• Hocam arada ki fiyat farkına göre gayet iyi Pegasus.

Bana kalırsa en iyi f/p firmasıdır.
  • Metro turizm=pegasus

• quote:

Evet beyler, 1 hafta once falan THY ile viyana uctum. Ucak muhtesem, servis ve ikramlar muhtesem. Kisacasi super bir ucustu. Donuste THY ucagi dolu oldugu icin Pegasusla geri dondum. Bu nasil cingenliktir. Bir su icin 5 euro istiyorlar, koltuklar rahatsiz, Turkiyede 444'lu beles hattini baska bir numaraya cevirtti, simdi ise yardim hattini arayanlardan dakkada 1.5 tl aliyor. Bu nasil bir mentalitedir yav?

Bu arada fiyatlar yaklasik ayni biletlerin.

Ben kaç kere THY ile Slovenyaya uçtum nedense hiç lüks değildi ?Yemeklerde güzel değildi.Antalyaya otobüsle gittim anasını satayım otobüs daha konforlu ve lükstü

• Onur insan uçarken her an bir ölüm riski ile karşı karşıyadır. Adrenalin hadsafhada oluyor. Uçağın hertarafı dökülüyor sağolsunlar. Teneke gibi. Ama bilerek öyle yapmışlar. Maksat adrenalin

• Yurt dışını bilemem ama yurt içi çok ucuz pegasus o yüzden laf söyleyemem

• Ucak kalkmadan onceki izlettikleri sey cok guzel ya, kucuk cocuklar emniyet kemerinizi baglayin filan diyo

• Bilip bilmeden yorum yapma. Son zamanına bırakırsan tüm havayolları pahalı olur. Benim pegasus dan 95 liraya aldığım bodrum biletini aynı saatte THY 380 Liraya, Anadolujet 188 liraya satıyordu.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Airbus- -- 1 Ağustos 2014; 12:01:08 >
  • The Outsider kullanıcısına yanıt
    Pegasus normalde f/p firması ama bunu biletleri son anda alırsanız hissedemeyebilirsiniz. Hatta neredeyse THY ile eşit olur fiyatlar. Fakat bir kaç ay önceden bir seyahat planlayabilirseniz aradaki fiyat farkını görürsünüz ve bu sayede uçakta verilmeyen suya filan canınız sıkılmaz Tek yapmanız gereken yarınki uçuşunuz için bugün bilet alıyorsanız Pegasus'tan almamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

CinAli'nin kendini çok uyanık ve akıllı zannetmesi ile başlayan bir maceradır bu. Daha ne atraksiyonlar göreceğiz kim bilir?

Online check-in bile paralı. Yakında "bizi seçtiğiniz için atın bi 10luk" deseler de şaşırmam artık...

• bir pet şişe su nomalde 50 kuruş bu lanet pegasusta 3 lira inat ettim bütün yolu susuz geçirdim. THY FOREVER
  • ben yokluktan anadolu jet ten aldım anadolu jet nasıl bilgisi olan var mı
  • rahat olmak için airbus a bineceksin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.