Şimdi Ara

Gözlük mü Lens mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Gözlük mü Lens mi?

(En Son Oy Tarihi: 2.10.2015)
Giriş
  • ikisinden birini seçmek zorunda kalsanız hangisini seçerdiniz gözlüğün kullanımı kolay ama lenste belli olmuyor pek ben kararsız kaldım pazartesi günü ikisinin arasında bir seçim yapıcamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazushi Pureya -- 1 Ağustos 2014; 10:42:59 >

• Bence gözlük. Lens sakat iş bakımı falanda zor
  • up
  • Gözlük al derim, ben lensi gözümde unutmuştum, 2 hafta sonra çıkarmaya calistim çıkmadı 1 ay falan gozlerim mahvoldu, sürekli yanıyordu sonra doktora gittim bir sey çıkmadı, meğer goz kendini korumaya alıp lensi eritmis 2 ay çok fena kivrandim lens yüzünden, şimdi gozlugumle çok mutluyum, lens için süper bir titizlik gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lens kesinlikle. çok büyük rahatlık bakımı da gayet kolay dikkat edersen.
  • Dışarıda lens evde gözlük en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: ErtAsL.61

Dışarıda lens evde gözlük en iyisi

Katılıyorum evde gözlük tak sadece dışarı çıkarken lens tak böylelikle unutmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Xandrodis

lens kesinlikle. çok büyük rahatlık bakımı da gayet kolay dikkat edersen.

kız arkadaşım takıyor lens hiçbir şikayeti yok ama ben dikkatsiz bir insanım unutkanlığımda var hafif napsam bilemedim.
  • Lensin bakımı zor. Bende muayene olucam. Günlük lens ve gözlük almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DejaReM

Lensin bakımı zor. Bende muayene olucam. Günlük lens ve gözlük almayı düşünüyorum.

Lensin bakımı zor değil hocam gözünüzü korkutmayın internette yazanla gerçekte uyguladığınız arasında çok fark var

İlk aldığımda o yazanlara göre her gün solüsyonu değiştiriyordum sonra üşendim 2 günde bir değiştiriyordum sonra daha da üşenmeye başladım içinde toz felan olunca değiştiriyorum

Gözlüklü fotoğrafım ile lensli fotoğrafımı atsam herkes lense oy verir

• quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

quote:

Orijinalden alıntı: DejaReM

Lensin bakımı zor. Bende muayene olucam. Günlük lens ve gözlük almayı düşünüyorum.

Lensin bakımı zor değil hocam gözünüzü korkutmayın internette yazanla gerçekte uyguladığınız arasında çok fark var

İlk aldığımda o yazanlara göre her gün solüsyonu değiştiriyordum sonra üşendim 2 günde bir değiştiriyordum sonra daha da üşenmeye başladım içinde toz felan olunca değiştiriyorum

Gözlüklü fotoğrafım ile lensli fotoğrafımı atsam herkes lense oy verir

pmden atarmısın hocam

• hocam kaliteli şekil bir gözlük alırsan her türlü gözlük ben daha çok seviyorum böle takıp çıkarması çok kolay hemen tık diye geliyor lens için illa bi ayna filan lazım ..
  • up
  • Forever glasses lens pişmanlıktır , acıdır , deliliktir .

• lens kadar rahatı var mı yahu, bu kadar çamur atılmasına şaştım doğrusu, iyi bir yerde muayene ol, kaliteli lens al hiçbirşey olmaz. gözlük çilesi çekilecek gibi değil, bir güneş gözlüğü alıyorsun dereceyle uğraşıyorsun sinemay gidiyorsun 3d gözlüğü dereceli gözlüğün üzerine takmaya çalışıyorsun tam işkence.
  • Lensi kotulemisler ya 1sasirdim.Yukaridaki arkadasi tebrik ediyorum 2 hafta lensi nasil unutmus gozunde

• tommy gözlük al bak bakalım lens mi iyi gözlük mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens sağlıklı birşey olsa gözlüklü doktor görmezdiniz olm biraz böyle düşünün ben hiç lens takan göz doktoru duymadım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Lens sağlıklı birşey olsa gözlüklü doktor görmezdiniz olm biraz böyle düşünün ben hiç lens takan göz doktoru duymadım :)

Anne senmisin?
  • Kesinlikle gözlük . Markalı birşey alırsan eğer gözlükten vazgeçemezsin. Lens tehlikeli . Çok temiz bakman lazım . Takması çıkartması bir dert .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.