Şimdi Ara

Lole yeni başladım hero konusunda yardım istiyorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar arkadaşımın akrabamın ısrarıyla lolu kurdum bugun hero acma yeri geldi ama hangisini almam konusunda kararsız kaldım. Bu herolardan hangisini önerirsiniz şu an anca bunlardan bitanesini alabiliyorum.

1) Ashe
    2) Brand
    3) Draven
    4) Garen
    5) Katarina
    6) Miss Fortune
    7) Riven
    8) Ryze
    9) Soraka
    10) Xin Zhao

yardımlarınızı önerileriniz hangisinin biraz daha yeni başlayanlar için avantajlı olduğunu söyleyebilirseniz çok memnun kalırım umarım sarar bu oyun.

• 10 iş yapar üçlü kıvvet mahvolmuş ninja tabi randuin warmong koruyucu itemlrrini çık üst koridorda oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ashe,garen,ryze,xin zhao bunlar iyidir başlangıç için
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammettuncer

10 iş yapar üçlü kıvvet mahvolmuş ninja tabi randuin warmong koruyucu itemlrrini çık üst koridorda oyna

hocam oynaması kolay bir hero mu bide cabuk kasılabilir miyiz bunla ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilpackage

ashe,garen,ryze,xin zhao bunlar iyidir başlangıç için

hocam arkadaşın önerdiği karakterle başlıyım mı xin zhao ilk başlar sıkılmadan oynanabilen bir hero mu ?
  • ben garen ile başlamıştım oyuna ama xin zhao ile de başlayabilirsin skillshot olmaması senin için kolay olur
  • quote:

ben garen ile başlamıştım oyuna ama xin zhao ile de başlayabilirsin skillshot olmaması senin için kolay olur

cok saolun bu arada marketten ne almalıyım savaşta level atladıkca
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsen

quote:

hocam arkadaşın önerdiği karakterle başlıyım mı xin zhao ilk başlar sıkılmadan oynanabilen bir hero mu ?

Öbür herolard Ustalaşmak zordur yoksa hepsi kolay be sana trndmare ve master yi öneririm ve fiora bu ustayı dinle evlat elmas adam konuşuyor.

Ego op

• quote:

quote:

ben garen ile başlamıştım oyuna ama xin zhao ile de başlayabilirsin skillshot olmaması senin için kolay olur

20 lw den sonra rün alıcaksın 15k ip bitiktir.

• quote:

quote:

quote:

Öbür herolard Ustalaşmak zordur yoksa hepsi kolay be sana trndmare ve master yi öneririm ve fiora bu ustayı dinle evlat elmas adam konuşuyor.

Ego op

saolasın d savas esnasında hangi itemleri almalıyım bide q w e skillerinde hangisine veriyim sırayla onuda söylersen girip oynamayı düşünüyorum

• quote:

quote:

Markete girince önerilen eşyaları gösteriyor zaten onları alabilirsin. Onun dışında oynadığın hero için internettten build bakabilirsin orada ilk hangi skille vermen gerektiği, hangi kabiliyetleri kullanman gerektiği vs. bilgileri de bulabilirsin. Google a örneğin "xin zhao build" yazarsan zaten ilk mobafire çıkacak site olarak ordan yüksek oy almış buildleri inceleyebilirsin ama dikkat et S3 yazanlar geçen sezonun buildleri. S3= sezon3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lilpackage -- 1 Ağustos 2014; 3:39:45 >

• Xin zhao al ya en güzeli atladigini kesersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ego op

saolasın d savas esnasında hangi itemleri almalıyım bide q w e skillerinde hangisine veriyim sırayla onuda söylersen girip oynamayı düşünüyorum

Probuilds adlı siteden şampiypnların ismini aratarak pro oyuncuların item vb.. Bakabilirsin o herolara doran kılıcı ve kırmızı potla başla jungle olsnlara değil solo top olaların itemlerine bak çarp alma.

• Annie ve master yi oynamayi ogren inan bana 30 level oldum hala bu herolari alip oyun tasiyorum derecelide. Master yi diamondda bile oynaniyor jungleda

• hocam dediğiniz siteye baktım savasştayken level atladkca hangi skillere verilmesini anladımda altın kastıkca marketten sırasıyla ne almalıyım onu öğrenemedim @Lilpackage
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ego op

Probuilds adlı siteden şampiypnların ismini aratarak pro oyuncuların item vb.. Bakabilirsin o herolara doran kılıcı ve kırmızı potla başla jungle olsnlara değil solo top olaların itemlerine bak çarp alma.

tamamdır dediğin siteye bakıyorum şimdi sonlara doğru yazdıklarını anlamadım pek ama olsun d

• xinle topa git ama önce skillerini oku ve botlarla oyna,itemler:randuin,ruh gömleği,günateşi,mahvolmuş,ninja tabisi(bot),çivili zırh

• quote:

Orijinalden alıntı: system_31

Annie ve master yi oynamayi ogren inan bana 30 level oldum hala bu herolari alip oyun tasiyorum derecelide. Master yi diamondda bile oynaniyor jungleda

şu an acemiyim hocam ilerde biraz daha çözdükten sonra dediğiniz master yi almayı düşünüyorum yorumuzun için teşekkür ederim.
  • quote:

hocam dediğiniz siteye baktım savasştayken level atladkca hangi skillere verilmesini anladımda altın kastıkca marketten sırasıyla ne almalıyım onu öğrenemedim @Lilpackage

azcık ingilizcen varsa anlarsın zaten starting items, core items falan yazması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodplus

xinle topa git ama önce skillerini oku ve botlarla oyna,itemler:randuin,ruh gömleği,günateşi,mahvolmuş,ninja tabisi(bot),çivili zırh

Bunu görnezden gel .Ciiddiyim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.