Şimdi Ara

Ruhumu Şeytana Nasıl Satabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taksitle? şaka bi yana böyle birşey yapmak istesem nereye başvurmam gerekli veya sihirli sözcükleri söyleyip şeytanı yanımamı çağırmalıyım?

• Bunu oku;
    Akuta takura itgarafildik, fenasiblik tesaratüh, veralbük.

2 hafta şehir dışına çıkma, biz seni uykunda kaçırıcaz.
  • https://forum.donanimhaber.com/showForum.asp?forumID=16

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sincaplar uzak durun!

• disari cik amuda kalkip cikita muz sarkisini soyle ordan gokkusagiyla 3 boynuzlu at gelicek ama tek boynuzlu degil o iyilerin tarafa gidiyo neyse bindikten sonra o seni biyere goturecek ordaki kotu bakkala deki "dh dekileri zindana kapatan zebaniyi ariyorum " dedikten sonra onu bul eger onu ikna edersen onun torpiliyle ruhunu satarsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkneZZ -- 1 Ağustos 2014; 2:41:21 >
  • sözler

La-fuelhi, izmişelni ve güleynmi aglıyanmi, nielh büelyhe başlıyah acsıhoynsaa
    iznmi şeyh- ve kuül miear dikernmik tişeerl.

yada 666 99 u arayarak mesaj bırakabilirsin.
    çok sevaplı ruhlar tartılıp ölçülür ağırlıgına göre ödülünü alıcaksın.
  • kolonyayı bardağa doldurup çakmakla yakıyosun sonra bi kağıda kanınla yazdığın ''Yüce iblisin huzuruna çıkmak istiyorum hades bana görünmeni emrediyorm yhakatan talum biyesslahil'' yazısını yere çizdiğin bir dairenin içinde bardağı ortaya yerleştirip ateşin üzerinde yakacaksın kör karanlıkta yapman lazım kağidin külleri tamamen yanınca şimdi diye bağırdaireden asla çıkma ve korkunu asla belli etme sana elini uzatacak sende tam avucuna osuracaksın kokunu içine çekecek bu sırada sakin kal sonra blowjob yapmanı isteyecek yapacaksın ve dikkatli ol çünkü ateş boşalırlar sonra gitmesini söyleve şunları tekrar et hades cehennemin dernliklerine geri dön cehennemin bekçilerini çağırıyorum pahussum talavelta ertesi gün yaşanacakları seyret sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgünle iletişime geç bakalım. Şarkısını bile yaptığına göre vardır bir olayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geceleyin karanlıkta dötüne nutella sürüp aynanın karşısına geçip üç kere bloody mary diye bağır dötünü beğenirlerse onlar seni bulur

• Inanmayın şunlara

• Gasteye sar 10 tl kargo senden

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Daha önce de sorulmuştu. PM'den cevaplamıştım. "öğrettiğim" kimse olabilecekleri öğrenince yapabilecek cesareti bulamadı kendinde. Bu sefer gerçekten istiyorum diyen varsa PM atsın, yarın sabah cevaplarım.

Hocam şu şeytan çağırma muhabbetini bir de bana yazar mısın kesin deniycem. Bu tarz varlıklar olduğuna inanmıyorum yanlış mıyım öğrenmiş olurum

• quote:

Daha önce de sorulmuştu. PM'den cevaplamıştım. "öğrettiğim" kimse olabilecekleri öğrenince yapabilecek cesareti bulamadı kendinde. Bu sefer gerçekten istiyorum diyen varsa PM atsın, yarın sabah cevaplarım.

pm
  • Ghost Rider i fazla izlemişsin sen.

• quote:

Pm bekliyorum inancımı kaybetmeye başladığım sıralar zaten...
  • anahtar kelime expecto patronum bunu 10 yere yapıştır sonra gerisi iplik söküğü gibi gelir merak etme ha bu mesajı okudun ve 10 yere yapıştırmazsan 9 yaşında bi velet elinde bıçakla seni öldürür ona göre
  • 10 lira veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: .proKiller

Gasteye sar 10 tl kargo senden

• Seytani gorunce korkudan vermiycem vermiycem benim degil mi vermiycem diye aglama sonra

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.