Şimdi Ara

TTNET YAKTI BİZİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sa öncelikle geçen yaz temmuz ayında 12 aylık 25 mb ttnet fibernet sözleşmesi imzalamıştık bu ay bitmesi lazımdı müşteri hizmetleri ile konuşup iptal ettirmek istediğimizi söyledik ama ön iptal gerçekleşti demişler 10 gün sonra eve geldiğim de internetim hala devam ediyordu daha yeni öğrendikki o sözleşme bitmemiş 88 tl olmuş ve kullansam da kullanmasam da ödemek zorunda olduğum hakkında bilgi verdiler. bizimkiler interneti bir daha eve sokmayacaklarını söylediler ne yapacağımı bilmiyorum yok mudur bir yolu ?

• Taahhüt bitip bitmediğini ogren sonra bir telekom müdürlüğüne git islak imza ver va kapat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    Ben bu parayı ödemek istemiyorum ama bana iptal ettiklerini söylemişlerdi
  • Sozlesme bitmemisse git en uygun tarifeyi ogrenip ona gec yoksa yazik olur

Bu kampanyadan taahhutu bitmis aboneler faydalanabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Telefondan iptal edemezsin islak imza lazim. Bence iptal etmiyceksen bu paketi düşün

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hizi-kesfet-kampanyasi-fibernet.aspx?r=4acd4dee-89df-450a-996e-2851965a0409&WT.mc_id=google_fiberhizikesfet_search_ttnetfiberkws&WT.srch=1&gclid=CjwKEAjw0ueeBRCmhozc-_DRrlUSJABihBEEb-M0X4Jezbrs-P0mIFxNGvGE4bGtL2fnekI8YH3v4hoCaTXw_wcB

İşte benim 2. sıradaki kampanya 12 ay boyunca 50 tl ödemiştik

• BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Evet herhangi bir sinirlama yok

• sonkaftan S kullanıcısına yanıt
    Ttnet i arayin tekrar basvurun.

4440375'i az once aradim ve sadece yeni aboneler faydalanabilir dediler

Detaylarda kimler yararlanabilir kisminda bilgi var bu konuyla ilgili bir sinirlama yok yerinizde olsa hattimi kapatip bu paketle yeniden actirirdim

Malesef hat kapatip yeniden acma ile de olmuyormus, yeni bir 2. Abonelik ile olur dediler. Ttnet'in neyi duzgun ki aciklamalarini duzgun yazsinlar zaten

Hat sixzin ustuneyse kapatip başka kişinin üstüne alirsaniz olacaktır. Aman basvurunuzu bir TTNET ofisinden veya bayisinden yapmanizi tavsiye ederim

Kampanya suresi de bitti ama, bi dahaki sefere artik

• Sorunum halledildi yadımcı olanlara teşekkür ederim. 88 tl olan interneti 60 tl 25 mb 75 gb akn ve 24 ay sözleşmeli olarak hallettik
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkaftan

Sorunum halledildi yadımcı olanlara teşekkür ederim. 88 tl olan interneti 60 tl 25 mb 75 gb akn ve 24 ay sözleşmeli olarak hallettik

Bence taahhütü bozun, hazır başındayken...

TTNET bayisine gidip iptal dilekçesi imzalayın, geri aradıklarında teklif edilen 6 ay %50 indirim kampanyasını alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.