Şimdi Ara

Hd Uydu Alıcı Tavsiye(MACHİNA 3D ALINDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
3.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.Bugün Next YE-18500HD CX PLUS uydu alıcısını aldık satıcı bunu tavsiye etti biz pandora ya da machina almayı düşünüyorduk. Bunu tavsiye etti bunu aldık fiyatı 250 TL. Fiyat artabilir.
    1-Sizce pahalı mı?
    2-Ürün nasıl?
    3-Pandora , Machina , Point üçlüsünden hangisi daha iyidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsint158 -- 5 Ağustos 2014; 13:46:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: samsint158

Merhabalar.Bugün Next YE-18500HD CX PLUS uydu alıcısını aldık satıcı bunu tavsiye etti biz pandora ya da machina almayı düşünüyorduk. Bunu tavsiye etti bunu aldık fiyatı 250 TL.
    1-Sizce pahalı mı?
    2-Ürün nasıl?

machina 3d süper alsaydiniz daha iyi bence hem yazilim destegi iyi hemde bayabi fazladan ozellik var evde internet varsa 3d en iyi secim oyun ve wep icin pandora guzel ben pandora kullaniyorum hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize pandora için android işletim sistemine sahip yavaşlatır makineyi dedi. Machina için de 3d yayın yapan kanal yok zaten izleyemezsiniz ama bizim televizyon 3D destekli.
    Machinaya çektiği fiyat 400 TL. Pandoraya çektiği fiyat 450 TL.

NOT:Bayi Next&NextStarın yetkili bayisi
  • quote:

Merhabalar.Bugün Next YE-18500HD CX PLUS uydu alıcısını aldık satıcı bunu tavsiye etti biz pandora ya da machina almayı düşünüyorduk. Bunu tavsiye etti bunu aldık fiyatı 250 TL. Fiyat artabilir.
    1-Sizce pahalı mı?
    2-Ürün nasıl?

Ne aldınız?
  • Machina 3d sipariş verdik gelince arayacakmış. Sizce nasıl üründür?
  • Adam machina 3d satmamak için çok diretti aslında. Neden olduğunu bende çözemedim.
  • quote:

Adam machina 3d satmamak için çok diretti aslında. Neden olduğunu bende çözemedim.

Acaba elinde uydu alıcısını çıkar istemiş olmasın...
  • quote:

Adam machina 3d satmamak için çok diretti aslında. Neden olduğunu bende çözemedim.

Dogru tahmin Elinde kalan son ali cipsetli vasat 18500 cihazi satmak istemis
    250 tlye alicipsetli görüntüyü scarttan hdmiya 720p veren cihaz almak yerine 350 tlye atlanta smart g4 mini modeli gb android hybrid cihaz alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 1 Ağustos 2014; 19:12:14 >
  • Bencede elinde 4 tane 18500 vardı ama machina yoktu. Zaten orda izledik uyduyu çok kötüydü görüntü falan hdler hadi neyse ama sdler gerçekten ibretlikti. Ama machina siparişini verdik. D-Smart üyeliğimiz de bitti tv içindeki uydu alıcısını kullanıyoruz kısa süreliğine ama kanallar şifreli bu şifreler kırılırmı
  • quote:

Bencede elinde 4 tane 18500 vardı ama machina yoktu. Zaten orda izledik uyduyu çok kötüydü görüntü falan hdler hadi neyse ama sdler gerçekten ibretlikti. Ama machina siparişini verdik. D-Smart üyeliğimiz de bitti tv içindeki uydu alıcısını kullanıyoruz kısa süreliğine ama kanallar şifreli bu şifreler kırılırmı

Selam bayrampasadamisiniz ?
    Machina bakin birde istersen pazartesi istanbuldayim istersen smart g4 bakabilirsin 350tlye daha ozellikli bir cihaz sahibi olursunuz

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

turksattaki ler dsmart veya filbox modul ile izlenebilir hangi kanallari izlemek istiyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 1 Ağustos 2014; 19:40:46 >

• siparişi verdik makinenin biraz geç oldu.
  • quote:

siparişi verdik makinenin biraz geç oldu.

Öncelikle hayırlı olsun . cihaz gelince olumlu olumsuz yönleriyle yorum yaparsan sevinirim. Zira ayni cihzadan bende almak istiyorumda. Bu arada özel değilse nerden ve kaça aldınız. Teşekkürler

• quote:

Machina 3d sipariş verdik gelince arayacakmış. Sizce nasıl üründür?

hayirli olsun

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Balikesirli hemserim mesajimi gördünüz mü ?

• @mehmet 0534 saolun.

@marseltalon istanbul avrupa yakasında terazidereden aldım next bayisinden 400 TL Tek tunerli machina 3D. Ama 250 TL verildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

Nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

Nerde

Gozunden kacmis g4 konusuna yazdim altinova ayvaliga yakinsan cihaza bakabilirsin

• Arkadaşlar machine3d super adlı ürünü aldım daha tam çözemedim ama kanal geçişleri gayet iyi görüntüde çok güzel kanal 7 kötü gözkükürdü ama bu sefer çok güzel gözüküyor. Yalnız kanal d hd, star hd gibi kanallar şifreli bunun şifrelerini ben bulamadım bulursanız verirmisiniz pmden falan. @marseltalon daha olumsuz yönüne rastlamadım.Herhalde yoktur.
  • quote:

Arkadaşlar machine3d super adlı ürünü aldım daha tam çözemedim ama kanal geçişleri gayet iyi görüntüde çok güzel kanal 7 kötü gözkükürdü ama bu sefer çok güzel gözüküyor. Yalnız kanal d hd, star hd gibi kanallar şifreli bunun şifrelerini ben bulamadım bulursanız verirmisiniz pmden falan. @marseltalon daha olumsuz yönüne rastlamadım.Herhalde yoktur.

O zaman yarında ben alayım...

• @marseltalon ama deneyip alın tabiki benim hoşuma gitti ürün siz beğenmeyebilirsiniz sonuçta
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.