Şimdi Ara

Philips BT100 Taşınabilir Hoparlör Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teknik Özellikler

Yapısı Taşınabilir Mono 

Sürücü 
    1.75" Neodimyum  

Ses Çıkış Gücü 2 W

Ses Şiddeti 70 dB

Dahili Pil Lithium Ion 500 mAh

Bağlantı Bluetooth, Micro Usb ve Aux

Profiller A2DP, AVRCP, HFP

Uyumluluk Bluetooth 4.0 ve Altı Cihazlar

Dahili Mikrofon Var

Dayanıklılık 8 Saat

Çekim Mesafesi 10 m

Ağırlık 180 gr

Ebatlar 63(e), 63(b), 82(y)

• hasan.sonus kullanıcısına yanıt
    Telefonlara giderek artan ilgiyi nedense bir türlü anlayabilmiş değilim. hayatımız komple o ufak ekrana kitlenerek geçiyor ve açıkçası bu çok üzücü. Sizi çok iyi anlıyorum ama sadece müzik çalan bir cihaz olarak bakmamak lazım. 2-3 dakika incelemek, inanın daha kolay olurdu. Ben insanlara faydası dokunabilecek bir ürünü sınırlandıramam. 2-3 dk yeter buna diyemem. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Sezer -- 2 Ağustos 2014; 3:23:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan.sonus

Sadece müzik çalan bi cihaza 8 dakiKa inceleme çekip onlarca özelliği olan Xperia Z2 ye 18 dakika inceleme çekmek... Madem incelemelere sınır (!) geldi hoparlör ve kulaklıklar da 2-3 dakikayı geçmesin!

Adam ne güzel 8 dakika incelemiş bu cihaza gayet ideal.
    Bu şikayetini buraya değil Z2 incelemesine veya onu yapan kişilere yazmalıydın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla satmaz

• 500 mAh nedir ya madem dışarıda müzik dinleyeceğim yaylada, obada gittiğim gün 8 saat sonra batarya bitecek ne anladım ben bu işten yanında birde batarya taşıyacaksın

• Hocam 04.38 ve 05.07 arasındaki görüntüyü sizmi oluşturdunuz,yoksa cihazın reklamlarında kullanılan görüntü mü?

Birde inceleme güzel olmuş ama fiyatını görünce (ebay'de 99.99$) aman tanrım didim bu cihazı almaktansa Bim'de satılan dandik ses bombalarını alırım daha iyi ama tabii ki beğenenler alabilir orası ayrı konu
  • Apaçilere bir e bir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 18 dk şu cihaz 8 dk. Enterasan gercekten de

• Anne- Oğul Güzel bir inceleme olmuş. :D Kısa öz geyiksiz boş muhabbetsiz.

• Önüne gelen inceleme videosu çekiyor. Pardon çektiğini sanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme gayet hoş, ürün sizin elinize geçtiğinde o halde geçtiyse Philips büyük ayıp etmiş. Eğer sizin elinize geçtikten sonra o hale geldiyse daha da ayıp etmiş o nedir yav. Philips logosu sökülmüş resmen. Eğer o kadar çabuk deforme oluyorsa cihazın dış tarafı, cidden değmez almaya. İnsan böyle bir şey aldığı zaman hoş görünsün ister genelde. Çizikleri içinde kalmasından ve logonun sanki transparanmış gibi görünmesinden hoşlanan var mıdır bilmem
  • güzel inceleme olmuş. anneyi arama ve telefon görüşmesi performansını test etme denemesi bu gibi incelemelerde görmek istediğimiz samimi hareketlerden... hem bu sayede karşı tarafın kendi sesinin yankısını duyduğunu da anlamış olduk.

her dakikası dolu dolu bir inceleme, sony xperia z2'ciler gitsinler 18 dk.lık incelemenin videosunun altında hüngür hüngür ağlasınlar. emeğe saygısızlık etmesinler, başkasına hırslanıp, bir başkasının işini sabote etmeye kalkmasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 31 Temmuz 2014; 20:53:38 >
  • beğenmeyenleri piste alalım.

• 100tl mi? oha

• Sezer abi her incelemede kendini gelistiriyorsun.

• İnceleme konusundaki olumsuz yorumları dikkate almayın çünkü bu forumdaki olumsuz eleştrilerin %90 lık kısmı yapıcı olmaktan oldukça uzak. Söz konusu cihaz için iyi bir inceleme olmuş. Hatta fazlasıyla da yeterli.

Eline sağlık güzel inceleme olmuş.

Cihaza gelirsek, ben çok hoşlanmadım açıkçası:)

@DH Sezer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 1 Ağustos 2014; 10:13:31 >
  • Bunun yerine micro sd desteği ve fm radyosu da olan nakamichi bbs2 yi öneririm. İncelemeye gelince gayet güzel olmuş.

• 8 dk inceleme mi olur demiş arkadaş. Sen 2 dk sını izle o zaman. Abi her şeyi eleştirmeyi ne çok seviyoruz ya. Emeğe saygı gösteremiyoruz. Diğer insanların yaptığı işi karalamak karakterinize işlemiş. Yazık.

• Arkadaşlar ben hala z2 ile bt100'Ün ilişkisini çözebilmiş değilim. Elimden geldiğince samimi ve içten bir şekilde dakikalara çok fazla takılmadan incelemelerimi sunmaya devam edeceğim. Eğer anlatmam gereken ekstra önemli bir bilgi ya da paylaşılması gereken bir özellik varsa bunu kesmek yerine mutlaka paylaşır ya da eklerim. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Geçmiş bayramınızı kutluyorum.
  • Merhaba Sezer

Her incelemede daha iyiye gidiyorsun bence burada eleştiren üyeler yapıcı değil yıkıcı olmaya calısıyor kendini aşsan bile yeterli olamazsın bazı insanlar için.Senin her incelemeni izliyorum inşallah daha başarılı olursun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.