Şimdi Ara

Tablet tavsiyesi.. Acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde aldido.com'dan 200 tl'lik bir alışveriş yaptım, onu ürünü iade ettim ve şuan 100 tl daha bütcem daha var. Şimdi sizden ricam 300 tl'te kadar annemin kullanabileceği (facebook oyunlarını falan rahat çalıştırabilecek) kullanışlı ve görüntüsü az çok iyi olan bir ürün tavsiyesi. Para iadesi yapamadığım için de ordan alışveriş yapmam gerekiyor. Ben bir göz attım ve aklıma takılan birkaç tane tablet oldu.

Ainol novo 7 Venus Markası

Excon PTab7 Marka -.-

Asus ME173XX Bu bütçenin sınırına dayanıyo ama çok önerirseniz alıcam

Durum böyle arkadaşlar kısa zamanda ne alıcağımı bildirmem gerekiyor. Cevaplarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iwus -- 31 Temmuz 2014; 15:39:10 >

• bence asus al kafan rahat olsun.işlemcisi ekranı bataryası servis hizmeti diğerlerinden daha iyi.
  • sanctuary33 kullanıcısına yanıt
    sormayı unuttuğum bir kısım daha var Asusda tek çekirdekli işlemci var peki o sıkıntı yaratır mı ?
  • Iwus kullanıcısına yanıt
    ben daha bugun asus marka tablet siparişi verdim.bu süreçte çok araştırdım. normalde me173 modelinin 16 gb'ı olsa onu alacaktım fakat piyasada kalmadığı için 176c modelini aldım.senin yazmış olduğun diğer markadaları sadece duydum araştırma şansım olmadı fakat ben 99 tllik tablet alacakken 350 liralık tablete kadar çıktım.neden dersen çinden gelen etiket markaları dediğimiz sadece üzerine isim yapıştırılıp satılan markalardan insanlar çok şikayetçi .özellikle yazılım, batarya, ekran, kasılma gibi problemlerden dert yanıyor herkes.yiğene aldık düşürür kırar ucuz olsun diye fakat sürekli şarja takılı halde kullanıyor çocuk.batarya ömürleri çok kısa.
  • sanctuary33 kullanıcısına yanıt
    Cevabın için çok teşekkür ediyorum, ben de asus sipariş vereyim en iyisi pek riske girmeye gerek yok Aklıma kalan tek nokta tek çekirdek olması ama o da inş sıkıntı yaratmaz zaten tablet en fazla facebook oyunlarında kullanılır. Şimdi sipariş vereceğim arıyolar çünkü sürekli :D
    Asus'un sizin belirtiğiniz 173xx modeli bir önceki seri, arkadaşın belirttiği 176c güncel model. Her ikisi de 4 çekirdeklidir. 173 serisinin yenisine göre iyyi tarafı şarj performansıdır. 2 saat kadar daha çok şarjı gider. Yenisi ise eskisine göre daha performanslıdır. OTG desteği vardır yani usb, maus, klavye sorunsuz bağlanır, ekran renkleri daha iyidir. Daha ince ve biraz daha küçüktür. Stereo hoporlör vardır. Teknosa'da satılan 16 gb olanı alırsanız gps vardır. Şarjı kullanımda daha az gider ve tablet boştayken biraz şarj yer. Şarj olayı sorun değilse 176c alın, Yok sorun olursa daha eski ama daha stabil olan 173x alın
  • Cube almada ne alırsan al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    evet dostum yanlış biliyorsun belittigin sitede de asus için 4 çekirdekli yazıyor zaten bencede madem 7' işini görüyor asus al.
  • arkadaslar excoon marke tablet aldım gece yıl tablette suan wifi problemi var arıyor buluyor (bazen bağlandı diyor bazende kapsama alanı dışında yazıyor) her iki durumda da internet baglantısı yapamıyorum. bazen wifi isareti bile çıkıyor ama genede vaglanamıyorum. garantiye gönderdim görevli aradı bir sıkıntı yok çalışıyor baglanıyor dedi. gönderdiler geldi gene aynı durum aradım garantiyi beyefendi bir problemi yok cihazınızın diyorlar sinirden tableti kıracam. gönder kargo 6.5 lira gelsin 6.5 lira sürekli kargoya versem zaten tablet parasını bulacak. arkadaşlar bana yol gösterebilirmisiniz? dısardan mı tamir ettiriyim sizce ne kadar tutar
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemiri -- 12 Şubat 2015; 16:06:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutefe

arkadaslar excoon marke tablet aldım gece yıl tablette suan wifi problemi var arıyor buluyor (bazen bağlandı diyor bazende kapsama alanı dışında yazıyor) her iki durumda da internet baglantısı yapamıyorum. bazen wifi isareti bile çıkıyor ama genede vaglanamıyorum. garantiye gönderdim görevli aradı bir sıkıntı yok çalışıyor baglanıyor dedi. gönderdiler geldi gene aynı durum aradım garantiyi beyefendi bir problemi yok cihazınızın diyorlar sinirden tableti kıracam. gönder kargo 6.5 lira gelsin 6.5 lira sürekli kargoya versem zaten tablet parasını bulacak. arkadaşlar bana yol gösterebilirmisiniz? dısardan mı tamir ettiriyim sizce ne kadar tutar

Modemdeki wifi kanalini degistir, tplinkse modem varsayilan kanal 13 olabilir.sen onu 6 veya 11 yap sonucu da buraya yazarain.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardes garantiye yolladim gene mesajini yeni gordum. O islerden hic anlamam ama baskalarinin tablet calisio bizim evde. Eger garantiden gene yanit alamazsak senin dedigin sekilde denemeye calisacam cok tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.