Şimdi Ara

F1 2014 [ ANA KONU ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
4
Favori
17.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Codemasters,serinin 5.oyunu olan F1 2014'e ait bir video yayınladı.

Oyun 17 Ekim 2014 Cuma günü PC,PS3 ve Xbox360 için satışa sunulacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 31 Temmuz 2014; 13:05:55 >

• Trailer tırt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Trailer tırt.

yeni araçlar ve V6 sesler dışında hiçbir yenilik yok gibi

yeni nesil konsollara bile çıkarmıyorlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Trailer tırt.

yeni araçlar ve V6 sesler dışında hiçbir yenilik yok gibi

yeni nesil konsollara bile çıkarmıyorlar zaten

Zaten Code nin yaptığını öğrendim heyecanım bie anda söndü
  • Bana Sorarsanız F1 2014™ 2013'ten de B*k Olacak Ya da Az Biraz İyisi Grafiklerden Umut Yok Diyebilirim,Seyirci vs. Detaysız,Motor Sesini Daha Duyamadık Fakat Ondanda Umut Beklemeyin Derim.Yani Kısaca 2014'te Diğer CM F1 Serileri Gibi Eski Oyunlar Üzerine Yamalı Bohça Olacak Diyorum.Ağır Çekimde Video'yu İzledim Efektlerde Canlanma Yok (Çimen,Yağmur,Gerçekçi Hasar vs.) Realizm Adına Birşey Yok 2014'te de Gerçek Sürüş veya Gerçek Sürüşe Yakın Bir Sürüş Yaşayamayacağız.Daha İlk Videodan Hevesim Kursağımda Kaldı Benim.2015 İçinde F1'e Sıcak Bakan Oyun Yapım Şirketi de Yok Gibi.rFactor Bile Modlarla İşi CM'den İyi Götürüyor Örneğin Yanlış Anlamayın Ama F1Al Bile Cm'den Daha İyi İş Başarmış Diyebilirim F1AL2014'te Yine O Sürüşü O Hazzı Yaşayabiiliyorum Bu Sözlerimi Yanıltacak Bir Cevabı Codemasters'tan Beklerim Ama Zor.Eleman Olarak Bebek Çocuk Çalıştırırlarsa Olacağı Bu.

• Fragmanı görür görmez 2013 konusuna yazacaktım ama ana konu açılmış bile .Benim şu an için en büyük isteğim klavyeyle oynayanları düşünsünler arkadan kaymayı bahsediyorum.Eğer ki kaldırmazlarsa 500 lira da direksiyon için ekstradan masraf çıkacak bana.2li mücadeleler biraz daha çetin geçecek gibi geldi bana ama hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckenziee

Fragmanı görür görmez 2013 konusuna yazacaktım ama ana konu açılmış bile .Benim şu an için en büyük isteğim klavyeyle oynayanları düşünsünler arkadan kaymayı bahsediyorum.Eğer ki kaldırmazlarsa 500 lira da direksiyon için ekstradan masraf çıkacak bana.2li mücadeleler biraz daha çetin geçecek gibi geldi bana ama hayırlısı.

Bu oyun için kesinlikle 500tl vermeyin bir direksiyona. 2.el Momo yada Dfgt yeterli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mckenziee

Fragmanı görür görmez 2013 konusuna yazacaktım ama ana konu açılmış bile .Benim şu an için en büyük isteğim klavyeyle oynayanları düşünsünler arkadan kaymayı bahsediyorum.Eğer ki kaldırmazlarsa 500 lira da direksiyon için ekstradan masraf çıkacak bana.2li mücadeleler biraz daha çetin geçecek gibi geldi bana ama hayırlısı.

Bu oyun için kesinlikle 500tl vermeyin bir direksiyona. 2.el Momo yada Dfgt yeterli

Hocam valla bahsettiğim 500 liralık direksiyon dfgt vatanda.2. elede güvenilir bir yer lazım.

• Mckenziee kullanıcısına yanıt
    Forumda satan arkadaşlarımız mevcut. O kadar paraya yazık etmeyin derim ben, 2.el referanslarına bakarak forumdan bulabilirsiniz.
  • Oyunun web sitesinde yazdığına göre bir sonraki oyun (F1 2015) 2015 sezonu başlamadan önce çıkacakmış, anında güncelleme gibi özellikleri olacakmış (sanırım sezon başlamadan önce çıkacağı için) ve yeni nesil platformlara yönelik olacakmış (PS4, Xbox one, PC). Yani bu oyun çıktıktan 4 ay gibi kısa bir süre sonra yepyeni bir F1 oyunu gelecek, 2014 oyunu kısa ömürlü olan bir geçiş oyunu sanki. (Kaynak:http://blog.codemasters.com/f1/07/f1-2014/ )
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucel0635

Oyunun web sitesinde yazdığına göre bir sonraki oyun (F1 2015) 2015 sezonu başlamadan önce çıkacakmış, anında güncelleme gibi özellikleri olacakmış (sanırım sezon başlamadan önce çıkacağı için) ve yeni nesil platformlara yönelik olacakmış (PS4, Xbox one, PC). Yani bu oyun çıktıktan 4 ay gibi kısa bir süre sonra yepyeni bir F1 oyunu gelecek, 2014 oyunu kısa ömürlü olan bir geçiş oyunu sanki. (Kaynak:http://blog.codemasters.com/f1/07/f1-2014/ )

yeni araçları bilemem fakat normal sezonlarin araçları da guncellenmeliydi.Oyun senenin 3.ceyreginde çıkmasına rağmen Mart başındaki araçlarla yarışıyoruz.Orjinal lisansli bir oyuna yakismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araç seslerini koymaya utanmışlar sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytekin45

Araç seslerini koymaya utanmışlar sanki.

Yakında koyucaklarmış hocam ayarlıyorlarmış facebook sayfasından yanıtladılar.Hot lap olarak yayınlayacaklarmış.Twitterada 4 yeni resim koymuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Orijinalden alıntı: yucel0635

Oyunun web sitesinde yazdığına göre bir sonraki oyun (F1 2015) 2015 sezonu başlamadan önce çıkacakmış, anında güncelleme gibi özellikleri olacakmış (sanırım sezon başlamadan önce çıkacağı için) ve yeni nesil platformlara yönelik olacakmış (PS4, Xbox one, PC). Yani bu oyun çıktıktan 4 ay gibi kısa bir süre sonra yepyeni bir F1 oyunu gelecek, 2014 oyunu kısa ömürlü olan bir geçiş oyunu sanki. (Kaynak:http://blog.codemasters.com/f1/07/f1-2014/ )

yeni araçları bilemem fakat normal sezonlarin araçları da guncellenmeliydi.Oyun senenin 3.ceyreginde çıkmasına rağmen Mart başındaki araçlarla yarışıyoruz.Orjinal lisansli bir oyuna yakismiyor

Doğru söylüyorsunuz. İşte F1 2015 'te bu sıkıntıyı gidereceklermiş yazdığım gibi

• Önlerden yerimi alayım . Hiç bir oyun F1 99-02 zevkini vermedi bana . CM yaptığı oyunlarda aracı yolda tutmanın bile zor olmasını sağlıyor ki bu gerçekçilik verebiliyor ama bir çok kullanıcı oyundan zevk alamıyor (Ben dahil) EA ise sürüşü çok rahat olan , araç ayarlamasındaki her detayın yarışta bizi çok etkilediği (Lastik presini bile ayarlayıp 10 kPa farkın ne kadar etkilediğini oynayanlar bilir) , viraj açısı ve cesur atak girişimleri ile oyuncuların farklı olmasını sağlayan kullanıcıya zevk veren rahat (CM kadar baskı hissettirmeyen) bir oyundu . ( Benim izlenimim bu , hata varsa düzeltiniz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Main Eventer

Önlerden yerimi alayım . Hiç bir oyun F1 99-02 zevkini vermedi bana . CM yaptığı oyunlarda aracı yolda tutmanın bile zor olmasını sağlıyor ki bu gerçekçilik verebiliyor ama bir çok kullanıcı oyundan zevk alamıyor (Ben dahil) EA ise sürüşü çok rahat olan , araç ayarlamasındaki her detayın yarışta bizi çok etkilediği (Lastik presini bile ayarlayıp 10 kPa farkın ne kadar etkilediğini oynayanlar bilir) , viraj açısı ve cesur atak girişimleri ile oyuncuların farklı olmasını sağlayan kullanıcıya zevk veren rahat (CM kadar baskı hissettirmeyen) bir oyundu . ( Benim izlenimim bu , hata varsa düzeltiniz )

Zaten 99-02 den daha iyisi olduğunu düşünmüyorum. Kesinlikle muhteşem bir oyun remake tarzı bir şey yapılsa muhteşem olurdu

•  F1 2014 [ ANA KONU ]
     F1 2014 [ ANA KONU ]

F! 2014

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

F1 2014 [ ANA KONU ]
     F1 2014 [ ANA KONU ]

F! 2014

Şu ana kadar (Umarım başka gelişmeler olur da CM'nin hakkını yemiş olurum) fark ettiğim tek gelişme gölgelerdeki gelişme . Seneye de sadece pistte yağ tabakası gelişmesi olur sonraki yıl dolu yağar zaten oynanabilirlik , buglar ve hasar modellemesi kimin umurunda ! Doğru zaten onlar kusursuz .

• =2013 gibi.
  • 2015'i bekliyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.