Şimdi Ara

Ttnet ikna kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
7.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen seneki 50 tl(gerçi 55 ten aşağı gelmiyordu) ye 3 lü kampanyayı kullanıyordum
    Taahütüm bittiği için iptal etmek için aradım
    59 tl ye 24 mbps internet 10.90 a da tivibu maxi hd paket tanımladıkar 24 ay taahütlü olarak az önce geçiş yaptım sizede haber edeyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi version53 -- 31 Temmuz 2014; 11:11:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu indirim kişiden kişiye değişiyor heralde. Taahütümüz bitmişti fiyat biranda 60 küsür liraya yükseldi. Bir kaç ay böyle kullandık. Sonra ttnete mail attım. Daha önce taahüt verip indirim yaptıklarını yeniden yararlanabilir miyim diye sordum. Ertesi gün aradılar ve ilk ay ücretsiz hediye verip fiyatı 52 liraya çektiler 1 yıl taahütü uzattılar. 8mb kullanıyorum ama kapıma gelince hız 5 e düşüyor.
    Bu kampanya size mi özel yoksa böyle bir kampanyası mı var ?
  • version53 kullanıcısına yanıt
    normal telefon ücreti ne oldu? 3 lü pakette o da vardı, şimdiki tanımlamalarında durum ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

normal telefon ücreti ne oldu? 3 lü pakette o da vardı, şimdiki tanımlamalarında durum ne?

aynı soruyu bende merak ediyorum. şuan 52ye internet kullanıyorum 20mbit fiber, 20 lirada telefon var ev avantaj 100. tivibu yok. Taahutum bitiyor 1 ay sonra
  • Bende 3'lü paketteydim. Yakın zaman önce ofislerine gidip, iptal servisine çıktım. Tivibu'yu iade edip 52 TL'ye internet, 19,90 TL'ye telefon hattını 800 dakika paketli aldım. TTNet Ala paketini 5 TL'den veriyorlar dakika paketi istemezseniz.
  • Telefon kullanmıyordum zaten sormadım açıkçası biraz daha indirim istedim ikna fiyatları olduğunu söylediler

• Üçlü Paketim 26sında bitecek diye 25 inde ttnet işlem merkezlerinden iptal bölümüne gittim. Rezalet hizmetlerinden dolayı Tivibu kullanmıyorum. 250 dakika telefon görüşmesi ve 24 mbps hipernet için (hızım her zaman 20 mbps nin üstünde ) aylık 59 liralık bir fiyat önerdiler. üçlü pakette ortalama 55 60 arası ödediğim için kabul ettim. tabii taahhüt 24 ay. İyi yanı 24 ay fiyat sabit, kötü yanı daha ucuz bir kampanya olursa kendimi keriz gibi hissedebilirim.
  • İkna kampanyası için Telekom'a giderseniz size bir yıl için 44tl iki yıl için 39 TL Sabit olacak sekilde fiyat sunuyorlar. Telefon ile konuşmuyorsaniz telefonunuzu da ttnet alo ya geçirin. 5tl de onun ücreti var.yani iki yıl için telefon ile birlikte 44 TL sabit ücret ile kullanım sağlayabilirsiniz.

• bende sabit hattımı (telekomdan) ttnete taşıdım. 12 aylık taahütle aylık 5 tl sabit ücret ödüyorum.
    dakika falan yok, konuştukça ödüyorsun zaten ev telefonunu internet dışında kullanmıyoruz iyi oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnet banada böle çok yalvardı ama bence yanlış yapmışsın bedavada verse ttnet le olmaz bu iş bu zihniyetle olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

ttnet banada böle çok yalvardı ama bence yanlış yapmışsın bedavada verse ttnet le olmaz bu iş bu zihniyetle olmaz

atynen beni de kaç kere aradılar hem ev telefgonu için hem ttneti kaptmamam için. en son artık 30 lira falabn diyorlardı ama hiç dinlemedim bile. tarzları da hiç hoş değil. aramayın diyorum işim olmaz artık sizinle diyorum yok yine 1 haftasonra arıyorlardı. 49 liraya kablo tv + teledünya + 20 mbit intenrete geçtim rahat ettim
  • yeni abonelik için tavsiyesi olan var mı? fiber altyapı olmayan bir yer 24 ay taahhütlü 62.90 ttnet yalın internet kamu paketi var pepsi kampanyasıyla 5 tl düşebiliyor galiba bunun dışında yeni abone olan arkadaşlar varsa daha uygun bir paket yazarlarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eider

Bende 3'lü paketteydim. Yakın zaman önce ofislerine gidip, iptal servisine çıktım. Tivibu'yu iade edip 52 TL'ye internet, 19,90 TL'ye telefon hattını 800 dakika paketli aldım. TTNet Ala paketini 5 TL'den veriyorlar dakika paketi istemezseniz.

Ttnet alo 7tl olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymaneren

yeni abonelik için tavsiyesi olan var mı? fiber altyapı olmayan bir yer 24 ay taahhütlü 62.90 ttnet yalın internet kamu paketi var pepsi kampanyasıyla 5 tl düşebiliyor galiba bunun dışında yeni abone olan arkadaşlar varsa daha uygun bir paket yazarlarsa sevinirim

valla ttnetten uzak olmanız için her tavsiyeye durun derim katil bile edebilirler saygısız insanlar

bende malasef kablolu tvden yararlanamıyorum superonlinedayım o yuzden bu bile ttnetle kıyaslanamıyacak kadar kaliteli

arıyorum reset at diyorum adam tamam abi diyip atıyor

ttnette bu işlem için 6 kişiye bağlandımı bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

quote:

Orijinalden alıntı: suleymaneren

yeni abonelik için tavsiyesi olan var mı? fiber altyapı olmayan bir yer 24 ay taahhütlü 62.90 ttnet yalın internet kamu paketi var pepsi kampanyasıyla 5 tl düşebiliyor galiba bunun dışında yeni abone olan arkadaşlar varsa daha uygun bir paket yazarlarsa sevinirim

valla ttnetten uzak olmanız için her tavsiyeye durun derim katil bile edebilirler saygısız insanlar

bende malasef kablolu tvden yararlanamıyorum superonlinedayım o yuzden bu bile ttnetle kıyaslanamıyacak kadar kaliteli

arıyorum reset at diyorum adam tamam abi diyip atıyor

ttnette bu işlem için 6 kişiye bağlandımı bilirim

Tesekkür ederim böyle detayları kullanmadan bilmek malesef imkansız süperonline kampanyalarınada an itibariyle bakıyorum

• erenun E kullanıcısına yanıt
    Bana 52 + 5 57 TL dediler, dakika olmadığı için kabul etmedim.
  • Adam gibi net kampanyası yapan yok taahhüt yok vırt yok zırt ses çıkarmayana kitlemece bir bulanıklık bir debdebe bu ne yaaa
  • 49 tl ye 24 mbps e kadar hipernet kampanyasına 24 ay sözleşme verdim. Sizden neden fazla almışlar ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eider

Bana 52 + 5 57 TL dediler, dakika olmadığı için kabul etmedim.

Geçen sene 5tl den vermişlerdi. Belki 2. kez faydalananlara 7 tl dir.

• isterse 100mbps versin eve max 5mbps geliyor...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.