Şimdi Ara

Otomotivcilere dolu şoku! İndirim yapilmiş ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbul’a yağan dolu otomotiv markalarını etkiledi. Stoklardaki 20 bin yeni araç hasar gördü. Vakum sistemiyle otomobilleri onaran şirketler, yüzde 15’e varan indirim yaptı.

Hangi markalar etkilendi?

Genel merkezi Şekerpınar’da bulunan Doğuş Otomotiv’in 9 bin civarında aracı doludan zarara uğradı. Şirket,
    Almanya merkezden yardım alarak, dolunun hasarlarını atlattı. Şirket yüzde 15’e varan indirimler yapt.
    Nissan Otomotiv’in 3 bin 700 civarında aracında hasar oluştu. Marka Brezilya’dan yardım aldı ve sorunu halletti.
    Nissan vatandaşlara yüzde 5 oranında indirim uyguladı.
    Şekerpınar tesisinde Civic üreten Honda Türkiye, yağıştan etkilenen markalar arasındaydı. 3 bin 500 civarında otomobil hasar gördü.
    Hyundai Assan, Anadolu ISUZU da yoğun don yağışının kurbanı oldu. Ancak hasarlı araç sayısı sınırlı kaldı

Kaynak :http://www.milliyet.com.tr/otomobilcilere-dolu-soku-/ekonomi/detay/1918929/default.htm

• bacanağın arabasınıda dolu vurmuş hala öyle geziyo,kaskoda tamamını ödemiyo hasarın, aracın heryeri çökmüş sanki taşla vurulmuş gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğuşun yeni bir pazarlama taktiği olmasın
  • Hiç duymadık bunun haberini. Bayilerde de bununla ilgili bilgi verilmedi. Muhtemelen normalden farksız sattılar.
  • Bu çakallar böyle bir talep karşısında hayatta indirim falan yapmazlar...

Hatta "sizin aracınızda dolu izleri var öbür araçlarda yok,şu kadar fazla para vereceksiniz" bile diyebilirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

Otomotivcilere dolu şoku!

İstanbul’a yağan dolu otomotiv markalarını etkiledi. Stoklardaki 20 bin yeni araç hasar gördü. Vakum sistemiyle otomobilleri onaran şirketler, yüzde 15’e varan indirim yaptı.

Genel merkezi Şekerpınar’da bulunan Doğuş Otomotiv’in 9 bin civarında aracı doludan zarara uğradı. Şirket,
    Almanya merkezden yardım alarak, dolunun hasarlarını atlattı. Şirket yüzde 15’e varan indirimler yapt.
    Nissan Otomotiv’in 3 bin 700 civarında aracında hasar oluştu. Marka Brezilya’dan yardım aldı ve sorunu halletti.
    Şekerpınar tesisinde Civic üreten Honda Türkiye, yağıştan etkilenen markalar arasındaydı. 3 bin 500 civarında otomobil hasar gördü.
    Hyundai Assan, Anadolu ISUZU da yoğun don yağışının kurbanı oldu. Ancak hasarlı araç sayısı sınırlı kaldı

Kaynak :http://www.milliyet.com.tr/otomobilcilere-dolu-soku-/ekonomi/detay/1918929/default.htm

Dolu vakum sistemiyle orjinali gibi düzeltiliyor. Ne boyaya nede kaportaya zararı yok.

• Yahu anlamadığım bi nokta var. Arabayı köpükle kaplamak çok mu zor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğuş o arabalar "dolu motion" diyerek %15 zam yapmasın da...

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick0

doğuş o arabalar "dolu motion" diyerek %15 zam yapmasın da...

DoluLine diye yeni bir donanım geliyor desenize
  • Indirime gerek yok vw fanları alır onları...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

quote:

Orijinalden alıntı: maverick0

doğuş o arabalar "dolu motion" diyerek %15 zam yapmasın da...

DoluLine diye yeni bir donanım geliyor desenize

Bende tam ondan korkuyorum hocam. "vw modelleri yeni benekli kaportalarıyla dikkat çekerken sizede prestijin keyfini sürmek kalır" diye bir de reklam patlatırlar. Bizde gider bayilerde kuyruğa gireriz.

not: vw düşmanı değilim. Sadece doğuş otoya antipatim var

• Vw dolu hasarlı araçlara daha fazla ister diye umuyordum beklemeen direk teslim
  • quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

Otomotivcilere dolu şoku!

Dolu vakum sistemiyle orjinali gibi düzeltiliyor. Ne boyaya nede kaportaya zararı yok.

çukur oluşturacak kadar etki ediyorsa illaki boyaya zararı oluyordur.

• Binlerce TL vermek için bile siraya giren guzel insanim hasarli masarli dinlemez, zamaninda klimasiz golfleri kakalamadilar mi akilli gecinenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 31 Temmuz 2014; 16:12:25 >
  • Istanbula dolu mu yagdi haberim yok. Aveoyu da evin acik parkinda birakmistim. Insallah birsey olmamistir.

• Versinler %15indirimli alirim hemen dolu problem diil
    Dogusa niye gicik millet en cok indirimi onlar yapmis

• Modelinin en dolusu...

• farukdanis F kullanıcısına yanıt
    Hocam valla 40 yıllık oto boyacısına sordum. Boyaya herhangi bir zararı yok dedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.