Şimdi Ara

Ygs-lys matematik sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamın aleyküm meslek lisesi cıkıslı bi ögrenciyim dersaneye gidip üniversite sınavlarına girdim ama birşey olmıcagını biliyodum cünkü matematigim sıfırdı ve ben hiç calısmadım bu sene tekrar denemek istiyorum antremanlarla matematik 1 adlı kitabı bitirdim internetten konu anlatımları izliyorum az buz matematigim var sayılır geliştirmek için bana tavsiyede bulunurmusuz ygs en az 15 net cıkarmak istiyorum bana yardımcı olacak konu anlatımla kitaplar denemeler vs şeyleri yazarmısınız sizce nasıl yaparım matematigi yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

• bi yardımcı olacak arkadaş yokmu
  • Ben ve benim gibi arkadaşlara yol gösterecek bi babayiğit yokmu be hayır duası isteyen
  • Antremanlarla matematik-Senol hoca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim krdsm antremanlarla matematik 1 kitabını bitirdim şenol hocayıda izliyorum karekök 0 matematigi almayı düşünüyorum tavsiye ettiler sence almalıyımıyım yoksa baska bi kitap varmı iyi yardımcı olacak
  • Dostum ışte öyle basit kitapları cız sonra bi konu anlatimdanda eksiklerini.bul çalış 15 net yapılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah dostum önerebilcegin iyi kitaplar varmı
  • up
  • up
  • Ardından Fem simetriyle 15den daha iyisi yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okucamben

eyvallah dostum önerebilcegin iyi kitaplar varmı

Kardesim bir de güvender %100 ygs matematik konu anlatımlı kitabı incele 3 kitap halinde o da temelden anlatiyormuş

• çok teşekkür ediyorum hepsini almaya bitirmeye calıscam ama ilk önce karekök 0 matematik bitiriyim diyorum antremanlarla mat 1 bitirdim karekök 0 matematigimi alayım yoksa antremanlarla matematik 2 yimi ? bu kitapları bitirdikten sonra fem simetriyi aliyim diyorum siz ne dersiniz
  • up
  • up yokmu tavsiyesi olan zeki arkadaslar :D
  • çözümlü bir kitap alman daha iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y*S

çözümlü bir kitap alman daha iyi olur

çözümlü olarak önerebilcegin güzel bi kitap varmı krdsm ?
  • Hocam simetri gerçekten iyi bir de femin düz konu anlatımlıları var onları da araştır çözümlü testler var onlarda da.

• Bende meslek lisesi çıkışlıyım. Rehber matematik ( temel için ) + Fem simetri ygs için 3 kitabı var + şenol hoca + matakademi.com tamamdır :)
  • bencede sadece simetri al şimdilik sonra özellikle yapamadığın konular için fasikül falan alırsın. simetri+ sene sonuna doğru femin çıkmış sorular çözümlü kitabını alsan bide süreyi verimli kullansan sonavda(ki den önemlisi bu) +25 olursun
  • çok teşekkürler arkadaslar hepsini aliyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.