Şimdi Ara

The Elder Scrolls III: Morrowind, Android'e portlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• The Elder Scrolls III: Morrowind, Android'e portlanıyor

OpenMW topluluğundan The Elder Scrolls serisine hayranlık duyan bir grup oyuncu, kendileriyle aynı duyguları paylaşan Android kullanıcılarını sevindirecek bir proje üzerinde çalışıyor.

Söz konusu projeyle 2002 yılında yayımlanan The Elder Scrolls III: Morrowind'in Android'e port edilmesi planlanıyor. Port çalışmaları kapsamında oyun, Android üzerinde saniyede 8 kare oranıyla çalıştırılmış durumda. Projenin şu an bulunduğu noktanın etkileyici olduğunu söylemek oldukça zor. Ancak, iki aylık bir maziye sahip olan projenin hızlı bir şekilde ilerlediğini söyleyebiliriz.

Windows ve Xbox platformları üzerinde boy gösteren The Elders Scrolls III: Morrowind'in Android'e portlanma sürecinin nasıl sonuçlanacağını ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz.

• Heyecanla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC'de oynama fırsatı bulamamıştım, umarım başarırlar da deneme fırsatını yakalayabilirim.

• Morrowind soundtrack mükemmeldir:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene tegra içinse bu sefer basarım küfürü
  • darkest earth kullanıcısına yanıt

Morrowind II isteriz Gerçi Skywind geliyo o da yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 31 Temmuz 2014; 11:40:01 >

• Bu güne kadar bu kadar heyecanlandığım bir mobil oyun haberi olmadı GTA lara o kadar şaşırmamıştım doğrusu şuan çok sevindim. Umarım düzgün optimizasyonlu şekilde oynarız 12 ay sürmesi bile önemli değil.

• İlginc bir sekilde androide port oyun yagiyor ios'a portlanamiyor mu ki androide çıkıyor?

• bomba haber
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.