Şimdi Ara

DİİKAT [REALİTYWORLD] DOLANDIRICI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR GEÇENLERDE N-GAGE QD Mİ SATIYORDUM VEDE BİR ARKADAŞ([REALİTYWORLD] BENİMLE PAZARLIK YAPIP MALI ALMAYA KARAR VERDİ. BANA MSN DE SEN KARGOYU HEMEN VER BENDE HESABINA SABAH YATIRMILŞ OLAYIM DEDİ.BENİMDE OKULUM DOLAYISIYLA KARGOYA VEREMİYECECEĞİMİ SÖYLEDİM.ARADAN SANIRIM 1 SAAT KADAR GEÇTİ VE BANKA HESAP NUMARALARINI FİLAN İSTEDİ,TC KİMLİK NO ALETİN FOTOLARI EN İNCE AYRINTISINA KADAR ALDI(HATTA TELİN ARKASINDAKİ İMEİ FOTOLARINA KADAR İSTEDİ)OK DEDİK YOLLADIK BEN SORDUĞUM DA PARAYI YATIRDIM DEDİ.BENDE GÜVENİP OK DEDİM.YARIN OKULUM VAR SEN BANA ADRESİ VER BENDE KARGO İLE GÖNDEREYİM DEDİM.ARKADAŞ ADRESİ SONRA VERECEĞİNİ SÖYLEDİ.BANA TEL NUMARASINI VERDİ.ARADIM AMA ÖYLE BİRİ YOK.BANA HEM PARAYI YATIRDIM DEDİ HEM YANLIŞ NUMARA VERDİ BENDE DOĞAL OLARAK DOLANDIRILDIĞIMI SANDIM.AMA YİNEDE İYİ NİYETİMLE DÜŞÜNÜYORUM:ARKADAŞIN BELKİDE İŞİ VARDI..ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN KARGOYU GÖNDERMEDİM (İİDE YAPTIM) AMA BANA HEM YALAN SÖYLEYİP HEM DOLANDIRMAYA ÇALIŞAN Bİ İNSAN VAR ORTADA BEN HİÇ BİR ŞEYİN HESABINI TUTMUYORUM AMA BU OLAY Bİ BAŞKASININ BAŞINA GELEBİLİR.

EVET [REALİTYWORLD] NİCLİ ARKADAŞ SANA SÖYLÜYORUM ŞİMDİ:EĞER BİR AÇIKLAMAN VARSA BUYUR BELKİDE BAŞKA BİR NEDEN DEN DOLAYI YANLIŞ ŞEYLER SÖYLEDİN AMA LÜTFEN BİR AÇIKLAM YAP.

BU KONU ÇOK GEREKSİZ KARGOYU GÖNDERMEDİYSEN DOLANDIRILMAMIŞSINDIR DİYEN ARKADAŞLAR OLUR AMA ONLARA DA SÖYLEYECEĞİM BİR İKİ ŞEY VAR ARKADAŞLAR BU OLAY YARIN BİR GÜN BAŞKASININ BAŞINA GELEBİLİR.!!

KONUYU BURAYA AÇMAMIN NEDENİDE ARKADAŞI BURDAN BULMUŞ OLMAMDIR.

ŞİMDİ ARKADAŞI TANIYANLAR VARSA LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kertenkebelek -- 26 Eylül 2006; 23:15:51 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• imei fotolarıyla ne uğraştın direk verseydin de olurdu
    en iyi ihtimalle senin telefonun imei nosuyla bisürü çocuğu olmuştur. hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: @p4p800se

imei fotolarıyla ne uğraştın direk verseydin de olurdu
    en iyi ihtimalle senin telefonun imei nosuyla bisürü çocuğu olmuştur. hayırlı olsun

• Konuyla ilgilenenlerin bilgisine;

http://forum.donanimhaber.com/m_9539054/tm.htm

Okumanızda, haberdar olmanızda yarar var.
  • Benim de başıma geldi böyle bir olay bizim forumdan birisi yaptı bunu;

Telefon satılık die ilan werdim we imei nosu kayıtlı die (işte bikazık yemek lazım bilmeden önce ama bu birsene rahat oldu) imei numarası çıkınca birisi kopyalamış.... Bir gün sonra millet bana bunun imei kayıtlı değil demeye felan başladı baktım kayıtlı diyen telefon harbiden kayıt dışı diyor!!!!, KESİNLİKLE İMEİ NUMARASINI KAYDETMEYİN İNTERNETE!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 26 Eylül 2006; 22:44:38 >
  • yahu hocam imei nosunu vermedim ilk başta klon olayı filan var dedim adam ''nasıl yani senin tel. klonmu'' dedi bende yazdım sonra adam netten baktı bu kayıt dışı dedi hocam manyak mısın çalışıyo işte dedim sonra adam resmini istedi bende saf saf kuzu gibi yolladım.napıyım yaw anlaşmıştık adam parayı yatırdım dedi neyse..... YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE B U ADAMIN ANNESİNİN KIZLIK SOYADINA KADAR BULALIM SONRA DA BABASININ ADINI BULALIM

• BİLADER BU ADAM SANA İSİM OLARAK NE VERDİ İSMİNİ?
  • CEYHUN DEDİ HOCAM BANA AMA TABİİİ YANLIŞ NUMARA

• SANA NE DEDİ HOCAM?

• banada ceyhun dedi hocam walaaa o herif allahından buldun 30 defa çıksın o para ondan!
  • arkadaşın açıklamasını bekliyoruz
    diğer konuda da hakkında hitamlar var
    bekleyelim bir gün içinde cevap vermezse
    gerekli işlemi yapacağız
  • quote:

Orjinalden alıntı: engn_ksk

banada ceyhun dedi hocam walaaa o herif allahından buldun 30 defa çıksın o para ondan!

aynen

• tanımıyorum ama geçmiş olsun arkadaşım bilgilendirdigin içinde teşekkür
  • bi arkadaş bana diğer konuyu açan arkadaşla ilgili olarak''sen yoksa kebelekle aynı kişimisin'' dedi bunlara hiç gerek yok bence burası ne yeri ne de zamanı o zaman bende soruyorum ''sen bizi dolandıran adammsın? ha cevap ver''

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.