Şimdi Ara

Bayram'da Tatil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttnet yalın ultranete başvuru yaptım geçen hafta cuma günü modemi falan aldım.Hat çekmek icin gelmeleri gerekiyordu ama henüz gelen yok acaba bayram tatillerini üç gün mu suruyor?Bir bileniniz varsa yorum atarsa memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yavuzserdol kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bildiğim onlarin bayram da da çalışan elemanlari olur ama değişti ise bilemeyeceğim.

• Bayramda calismazlar. Yarin tahminen isbasi yaparlar. Ayrica onlar hat cekmez hocam iki tel birakip giderler hatti siz cekersiniz

• KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    tamam tesekkurler başvuru yaparken bize verilen takip numaralariyla ne yapıyoruz onu biliyor musunuz?

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    ankestore mu nedir ona bağlama oluyor degil mi hocam hat çekme

Bilmiyorum heralde onlar sizi ararlar veya siz arayin o numaradan bilgi almak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüfürbazHaydoo -- 31 Temmuz 2014; 1:39:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzserdol

ankestore mu nedir ona bağlama oluyor degil mi hocam hat çekme

Evet oraya kadar 2 kablo getircekler sonrasi için bir elektrikci cagirmaniz lazim detayli bilgi verirler zaten size.

Arkadasin dediği gibi 2 tel birakiyor ustunuzede dairenizi belirten bir kagit birakip gidiyorlar tabi siz elektrikciyle tesisati onceden kurdurursaniz onlar kabloları bağlarlar internetiniz aktif olmamissa ararlar aktiflestirip giderler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 31 Temmuz 2014; 1:44:19 >
    önceden aldığım internet vardı ama bu elektrikçinin tam olarak ne yapacağını anlamadım neden ankestorden daireye kadar kablo çekmiyorlar?

Bende neden daireme kadar cekmediklerini sorduğumda biz eve gelen telekom kutusuna kadar sorumluyuz dediler. Elektrikçi dairene kadar kablo ceker

tamam hocam ankeastereye baktığımda ordan çıkan kablo direk evin yanından dolaşıp modeme gelmiş .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.