Şimdi Ara

Gelin Vedalaşalım... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Seni bıktıranların liderisin. Çok ironik bir yapıya sahipsin.
  • yürü anca gidersin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barbar kullanıcısına yanıt
    kıskanmışlardır ondan - basmışlardır... ikiz oranına bak anlarsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Spectrum7

Seni bıktıranların liderisin. Çok ironik bir yapıya sahipsin.

Troll olan kişilere bak hangi takımlı hocam genel bir ortalama çıkar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

4-5 sene öncesine kadar ciddiye alınabilecek bir yerdi futbol bölümü. Şimdi öyle makara , kukara , bilgi paylaşımı. Zaten 10 civarı üyeyi gerçek hayatta tnaıyorum. Yıl içinde epey görüşüyoruz. Yeter bu kadar

Burak Yılmaz için aynı görüşe sahip olduğum nadir adamlardansın ama bir kez görüşmek tanışmak nasip olmadı.

Bunun dışında SS10 kabul et arada sen de cıvıklaşırdın da farklı bölüme salça olup yukarıda yazılan adamlar gibi trollük yapmazdın. Gitmene üzüldüm. Şimdi Selçuk bize gelirse kim haber verecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

quote:

4-5 sene öncesine kadar ciddiye alınabilecek bir yerdi futbol bölümü. Şimdi öyle makara , kukara , bilgi paylaşımı. Zaten 10 civarı üyeyi gerçek hayatta tnaıyorum. Yıl içinde epey görüşüyoruz. Yeter bu kadar

Burak Yılmaz için aynı görüşe sahip olduğum nadir adamlardansın ama bir kez görüşmek tanışmak nasip olmadı.

Bunun dışında SS10 kabul et arada sen de cıvıklaşırdın da farklı bölüme salça olup yukarıda yazılan adamlar gibi trollük yapmazdın. Gitmene üzüldüm. Şimdi Selçuk bize gelirse kim haber verecek?

Yıl içinde maç veya başka organizasyonlara gelebilirsen görüşürüz hocam. Zaten forumdan tanıştığımız kişilerle kombine aldık. Bu sene 3. sezonumuz. Aynı tribündeyiz , güzel oluyor. Maça falan gelecek olursan PM at. Şöyle önce bi' Nevizade sonra da Ali Sami Yen sokak yaparız.

Bizim grupta da azılı Burak Yılmaz düşmanları var. Hala sindiremedim kendilerini
  • quote:

quote:

quote:

Yıl içinde maç veya başka organizasyonlara gelebilirsen görüşürüz hocam. Zaten forumdan tanıştığımız kişilerle kombine aldık. Bu sene 3. sezonumuz. Aynı tribündeyiz , güzel oluyor. Maça falan gelecek olursan PM at. Şöyle önce bi' Nevizade sonra da Ali Sami Yen sokak yaparız.

Bizim grupta da azılı Burak Yılmaz düşmanları var. Hala sindiremedim kendilerini

Denizli'de olmasam kesin kombine alırdım zaten. Bakalım sene içindeki bir şampiyonlar ligi maçına gelmeyi planlıyorum.

Gerçi ben uğursuz adamın tekiyim. Braga maçına geldiydim, 2-0 yenildik. Ondan sonra bir daha maça gitmedim. Arkadaşlar arasında adım çıktı çünkü. Geçen sezon 2 maçı kaçırdım. O iki maçı da kazandık. Takımı bıraksam şampiyonlar ligi şampiyonu olur 3 seneye.

Gruptakileri de Burak Yılmazcı yaparız sen merak etme.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Denizli'de olmasam kesin kombine alırdım zaten. Bakalım sene içindeki bir şampiyonlar ligi maçına gelmeyi planlıyorum.

Gerçi ben uğursuz adamın tekiyim. Braga maçına geldiydim, 2-0 yenildik. Ondan sonra bir daha maça gitmedim. Arkadaşlar arasında adım çıktı çünkü. Geçen sezon 2 maçı kaçırdım. O iki maçı da kazandık. Takımı bıraksam şampiyonlar ligi şampiyonu olur 3 seneye.

Gruptakileri de Burak Yılmazcı yaparız sen merak etme.

Gel hocam bu sene en az 1 maça tanışırız , kaynaşırız.

Braga maçı zaten rezaletti. Ondan sonraki Cluj maçında hiç abartmıyorum boxer'ım bile ıslanmıştı. ManU maçı sevindirdi ama , ağlattı
  • Scoutgs forumu en iyisi, üyelerinin çoğunluğu olgun yaşını başını almış tipler, ergence yorumlar yok hepsi aklı başında insanlar.Buraya uğramak yerine orayı tavsiye ederim.
  • Sokakta dayak yiyip burada sidik yarıştırıp tatmin olan çocuklarla dolu burası.
  • Kusura bakmayın ama futbol bölümünü kullanmayı bilmiyorsunuz ve çok ciddiye alıyorsunuz. Sorunlu üyelerin gitmesi forumu düzene sokmuyor eskiler bilir.

Yıllardır bu bölümdeyim ve ceza da aldım. Yeri geldi hesabım tamamen kapandı, yeri geldi 15 gün yazmadım ama şunu öğrendim tartışılmayacak kişiye cevap verip kendimi kanıtlayacagım diye strese sokamam.

Bazı üyelere sezona girmeden bölüm yasagı getirmeyi düşünüyoruz. Bir süre belki rahatlatabir.

99 yılından beri internetin içindeyim. İnterneti kullanma yaşı 12 lere kadar düşmüş. Sizin asıl yapacagınız iş tartışacak kişileri belirlemeniz. Yaklaşık 2 yıldır da kimseyle tartışmıyorum, çünkü tartışılacak pek fazla kişi olduguna inanmıyorum.

• Bende eskilerden sayilirim herhalde.bilen bilir cok aktiftim ama zamanla is guc ve buradaki kaliteli insanlarin azalmasindan dolayi zaman zaman girip sadece okuyorum.cok nadirdd mesaj atiyorum.bence birakmana gerek yok.istediginz aman gir bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Ya en basitinden yukarıda ikizlerim oldu 1 yaşına girdiler yazdım o mesajı eksileyen var düşünebiliyor musunuz. Insanlar hangi ruh haliyle giriyorlar foruma anlamak güç

Ikiz olmalari mi zorlarina gitti baris abi acaba.

Yemin ediyorum sesli guldum.nasil bir ruh halidir ya su mesaji eksileme

• Bölümü bırakalı 1 belki 2 sene oldu, şu lombi denen önüne herhangi bir sıfat yazarsam ceza yiyeceğim üye hala yazabiliyor.

Beni hatırlayanınız az çok vardır futbol bölümünde link istemek dışında uyarı puanım dahi yok, tartışma üslubunu korumasını bilen ve gereksiz tartışmalara girmemeye çalışan forum kullanıcılarından biriyim. Üstteki "yönetici" arkadaş da futbol bölümünü kullanmayı bilmediğimizi söylüyor, çok enteresan.

Bölümü bırakma sebeplerim gayet net yani, - konuyu açan arkadaşı tenzih ederek söylüyorum - konu açmadım ben şu şu sebepten dolayı bölümü bırakma gereği duydum diye. Çünkü bölümün düzelmeyeceği gayet ortada.
  • Aynı performansı Potur'dan da bekliyoruz
  • Seni avatarınla tanıdım onu hiç unutmayacağım.

Spor bölümünde ağır troller var bu bir gerçek özellikle Dünyadan Futbol kısmında halen daha yazmaya devam ediyorlar anlamış değilim.

Valla sıkıldığında girersin diye düşünüyorum öte yandan yaş ve saygı seviyesi düştü tabi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.