Şimdi Ara

internetin aniden yavaşlaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. İnternetimin hızı 24 mbps olmasına rağmen çeşitli oyunlarda ping sorunu yaşamaya başladım. Yani göründüğü hızı vermiyor. Bilgisayarımda virüs olduğunu sanıyorum sizce virüs mü var bitdefender ile taramayı düşünüyorum. Virüs varsa sizce interneti yavaşlatır mı ? Bu arada mobilde sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSnapDragon -- 30 Temmuz 2014; 22:58:34 >

• TheSnapDragon T kullanıcısına yanıt
    Hocam taratin avg de güzel bir programdır büyük ihtimalle virüs olabilir veya modem, ethernet kablonuzdan (wireless de olabilir) kaynaklanabilir.
    Farklı modem pc ve kablolar ile denemelisiniz.
    Olmazsa hattinizdan kaynaklanır eğer tt kontrolleri yapıp sorunsuz der ise o sefer anlik internet kullanimi yani network traffic denilen yoğunluk zimbirtisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahminimce sorun pc de cfoss speed diye bir peogram var bunu yukleyip internette dolanirken ve oyunlardaki ping lerinizi karsilastirin. Bence bitdefender ile kurtarma modunda açarak taratin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler dediklerinizi deniyorum. Birkaç ayrıntı daha söyleyeyim. İnternetinin hızını ölçtüm 24 çıktı ama bir şey indiriyorum 300 kb diyor yani 3 mbps hız olarak görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSnapDragon -- 31 Temmuz 2014; 11:27:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.