Şimdi Ara

EA Access ile Oyun Oynamak için Xbox Live Gold Üyesi Olmak Zorunda Değilsiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Dün duyurusu yapılan EA Access, bazı oyuncuların beğenisini kazandığı gibi, bazıları tarafından da kötü karşılanmıştı. Bugün yapılan açıklamaya göre, eğer oyunların yalnızca senaryo modlarını oynayacaksanız, Xbox Live Gold üyesi olmak zorunda değilsiniz.

Aylık 4.99$, yıllık ise 29.99$ ödeyerek sahip olabileceğiniz EA Access, oyunların senaryo modlarını oynayıp bitirmek için iyi bir fırsat gibi görünüyor.

Hatırlayacağınız üzere, Sony bugün yaptığı açıklamada EA Access sisteminin oyunculara uygun olmadığını söylemişti.

• Ben bu servisin tutacağını pek zannetmiyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • EA akıllanmaya başladı. PS4'e de gelse 3 kat sevinirdim. Çünkü ben de kullanırdım bu servisi.

• carnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copy

şaka yapıyor herhalde bu ea zaten kutulu oyun alınca üyelik olmasın online oynayamazsın utanmadın birde xboxlive istesin. AÇ köpek

• PS e gelse yer yerinden oynardı Xbox a geldiği için herkes yine bok atma peşinde.

Servis mükemmel olacak. Aklı başında biri aksini düşünemez.

• Güzel servis işte çamur atmayın hemen. Adamlar zorunlu tutmuyor en başta, isteyen üye olur yararlanır. Alternatif bir oynama sistemi işte, zorunlu tutarlarsa çemkiririz.

Multi sevmeyen bir sürü insan var, senaryo oynar geçer.

Ben kullanacak mıyım ya da kullanır mıyım? Hayır, zira oyun arşivi yapmayı seven biriyim. Ancak "oynayayım, bitireyim sonra satarım" diyen kişiler için çok daha hesaplı olacaktır. Bu düşüncede olan bir sürü insan var.

• abi muhteşem bir servis ama herkes eleştirme peşinde görünce gayet keyiflendim xbox için süper bir hamle.
  • Dlc belasını başımıza saran EA den, yeni kıl koparma yöntemleri görmek şaşırtmıyor artık.
    Dlc nasıl tuttuysa buda tutar. İnsanlar aylık 5 dolardan korkmadıkları gibi nelere, kimlere cesaret verdiklerini de göremiyorlar....

Bu tarz yöntemleri geliştirmeye harcanan insan gücü ve parayı oyuna yönlendirseler efsane bir firma olabilirler....

• quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

PS e gelse yer yerinden oynardı Xbox a geldiği için herkes yine bok atma peşinde.

Servis mükemmel olacak. Aklı başında biri aksini düşünemez.

Tam tersi Online Pass gibi ölü bir sistem. Daha kısa zaman önce altın dışkı alıp yerden yere vurulan EA'yi sırf xboxla anlaşma yaptı diye şişiriyorsunuz toz kondurmaz oldunuz. Herkes Fifa 15 oynarken fifa 14 verecek çoğu kişinin ilgisini çekmeyecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

carnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copycarnob-copy<br><br>şaka yapıyor herhalde bu ea zaten kutulu oyun alınca üyelik olmasın online oynayamazsın utanmadın birde xboxlive istesin. AÇ köpek

Neyin kafasıdır bu ?
  • Tamam da multiplayer için Live gerek. BF fifa falan hep multi için oynanan oyunlar. Sonuç olarak 60 dolar ve 30 dolar EA access paşa paşa verilecek. Yeni oyunlara da para verilecek. Fifa oyunlarını 1 yıl geriden takip edeyim diyenler için iyi sistem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.