Şimdi Ara

Ağustos Ayının PS+ Üyelerine Verilecek Bedava Oyunlar Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Bildiğiniz gibi Sony her ay PlayStation Plus kullanıcılarına bedava oyun veriyor. Geçtiğimiz saatlerde firma Ağustos ayının oyunlarını duyurdu.

Bu oyunlar arasında PlayStation 4 kullanıcılarına ilginç bir platform oyunu olan Fez ve bağımsız yapım Road Not Taken yer alıyor. PlayStation 3 kullanıcılarına ise Crytek'in göz bebeği serisi Crysis'in son oyunu Crysis 3 bedava sunulacak. PlayStation Vita sahiplerine ise Lego Harry Potter: Years 5-7 ve bağımsız yapım Metrico verilecek.

Sony'nin Ağustos ayı PS+ oyunları için yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

• elle tutulur bir crysis 3 var.özellikle mp sini ben çok beğenmiştim.tavsiye ederim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel fırsat.Ps4 Fez , Ps3 crysis ile coşucak. Crysis 3 multiplayer kısmı oldukça eğlencelidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 daha yeni olduğu için aa yapımlar biraz geçikti tabi bir süre sonra güzel oyunlar ile gelir

• Bu ay ps4 için umutluyum ;(

• ps4 bir knack i bil bedava veremiyor.
    yine pixel pixel oyunlar cok zayıf ya
  • FEZ

• PS4'e verilen oyuna bak bağımsız yapım Sony iyice fakirleşti nediyim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam da bu ay fez i satın almayı düşünüyodum, çok güzel oldu bu

• Sadece PS3'üm var. O yüzden bu ay beni pek memnun etmedi.
    Edit: US Plus için Dragon's Crown varmış. İyi sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERFEROS -- 30 Temmuz 2014; 21:39:10 >
  • Verdiğimiz oyunu beğenmeyenler. Bilip bilmeden atıp tutmasın. PlayStation 4'te başka oyun yokkk. Elimizde bu vardı satacaktık para etmiceği anladığımız için ücretsiz veriyoruz

• psvita için geçen ayda lego batman 2 verilmişti bu aya yine lego oyunu sırayla hepsini vericekler galiba. bu ay hiç güldürmedin sony!

• Tabi XBOX ONE yağdırıyorya her ay Ryse,Dead Rising,Forza.SONY örnek almalı dimi.
  • FEZ'i bekliyordum çok iyi oldu, crysis 3'unde multisini oynayamamistim 2. el aldiydim, legoyuda sepete atalim ps vita aldimmi oynarim...

• abi bunlar nedir ya küfür gibi bıktım şu saçma platform oyunlarından hadi ps4 ü anlarım oyun yok ps3 için niye her ay şu saçma işe yaramaz platform oyunları veriyorsun be kardeşim her ay her ay dayıyorlar platfromları kusma seviyesine geldim artık. Crysis3 ü zaten oynamıştım bu ay gerçekten berbat benim için

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

PS4'e verilen oyuna bak bağımsız yapım Sony iyice fakirleşti nediyim...

http://www.xbox.com/en-US/live/deals-with-gold

XBOX ONE'd snki çok güzel oyunlar veriyor. Şunu aklın sok.Yeni nesil konsolların ilk zamanı.O yüzden daha hiçbir oyununun fiyatı düşmemiş.Bundan dolayı dh aaa oyun veremezler yeni nesle.Anca 6-7'ya PS4 ve XO'da AAA oyunlr görürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hik75

FEZ'i bekliyordum çok iyi oldu, crysis 3'unde multisini oynayamamistim 2. el aldiydim, legoyuda sepete atalim ps vita aldimmi oynarim...

PS3'de 2. el oyunlar MP oynanamıyor mu?
  • Forumun da yas ortalamasi düsük sanirim..
    Cocuk oyunlari resmen..
    Yine de indirecegim. Olur da ilerde cocugum olursa oyun satin almaktan kurtaririz.

• quote:

Orijinalden alıntı: WINXPERROR

quote:

FEZ'i bekliyordum çok iyi oldu, crysis 3'unde multisini oynayamamistim 2. el aldiydim, legoyuda sepete atalim ps vita aldimmi oynarim...

oyunun dagitimci firmasina bagli kardesim aldigin oyunda multiplayer için online pass zorunlulugu yoksa oynayabilirsin ama eger varsa ps store'dan alabiliyorsun 15€ civari bildigim kadariyla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WINXPERROR

quote:

oyunun dagitimci firmasina bagli kardesim aldigin oyunda multiplayer için online pass zorunlulugu yoksa oynayabilirsin ama eger varsa ps store'dan alabiliyorsun 15€ civari bildigim kadariyla.

Online Pass nedir? X360'da hiç karşılaşmadım öyle birşeye.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.