Şimdi Ara

Herkes sevdiği markaların eksikliklerini belirtsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Uzun süre kullandığım 2 marka oldu biri Ford diğeri Peugeot

Ford un yol sesi,yalıtım ve sert suspansiyon sisteminden şikayetçiydim. Fakat kaliteli bir araçtı özellikle sürüş dinamikleri çok iyiydi.. (Focus 2.5)

Peugeot un yine suspansiyonlarından şikayetçi oluyorum bozuk yollarda darbe emilimi iyi değil.. Arka amortisörlerin bağımsız olmaması kötü. Stabil olmayan yollarda yüksek hızlarda arka taraf çok sekiyor.. Malzeme kalitesi olarak bana kalırsa Ford un biraz altında kalır. Ancak yalıtım,yol sesi genel konfor,ş içi sürüş rahatlığı gibi konularda daha iyi forddan şuanki aracım 308.

Bunların haricinde Vw ve Volvo ile de şirket araçları nedeniyle fazla haşırneşir im.. Volvo için diyecek bir şey yok zaten güzel araçlar üretiyor ancak safkan bir Premium marka olduğunu söylemek zor bence.. Yinede başarılı..

Vw ise premiumların dışında normal bindiğimiz markaların içinde bana kalırsa en başarılısı.. Bir 308 sahibi olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim Golf 308 den kat be kat üstün bir araç.. Ha fiyat olarak da kat be kat üstün tabi ne kadar ekmek okadar köfte.. 2-3 yaşında bir dizel otm. 308 i 30-40 bin tl aralığında alabilirken aynı şartlarda bir golfu 60 bin tl üstüne alırsınız yani 1 golf = 2 308 parası gibi bir şey

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 31 Temmuz 2014; 11:39:10 >

• Porsche - yalıtım hiç iyi değil 150 den sonra aşırı hava sesi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BMW seviyorum tek eksiği pahalı olması galiba

O da benim için pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

BMW yi severim onun bir eksiği yok benim eksiğim var Param Yok

Aynen

• Öncelikle sahip olduğum;

Focus3 tdci
    - Rölantideki motor titreşimi
    - konsoldan gelen trim sesleri
    - konsolun şeklinin diz mesafesinden çalması (şekli seviyorum ama)
    - 2004 model aracımda olup bunda olmayan arka koltuk klima çıkışı
    - dizel motorun performansının bana yetmeyişi
    - şirket aracı imajı

Sevdiğim;
    E90 3.20d
    - özellikle durur vaziyette ve yavaş hızlarda direksiyonun tepkilerinin geç olması ve park manevralarındaki ağırlığı
    - kapı kollarına kolunuzu uzattığınızda camı açmak için e.t. gibi parmağınızı uzatma zorunluluğu ;)

Alfa Romeo Giulietta;
    - İç trim sesleri
    - cam tavanlı modellerde arkada oturan kişinin başı ile tavan arasında 1 cm veya daha az mesafe olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahraman202 -- 31 Temmuz 2014; 14:09:54 >
  • Toyota; nerede o eski toyotalar? gün geçtikçe kalite düşüyor. misal 2005 corolla ile 2011 corolla arasında dağlar kadar fark var. 2005 corollayı vw golfle rahatça karşılaştırırsın ama 2011 i anca diğer japon markalarıyla karşılaştırırsın. Avrupavari kalite gün geçtikçe düşüyor Toyota'da...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.