Şimdi Ara

YGS-LYS REHBERİ ( Sinav Sistemleri ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
43
Favori
11.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim, sitenizi inceledim yarın daha detaylı bakacağım. Bu arada bana kitap önerebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynak önerilerine de sitede yer verdik. Derslere göre ayrılmış bir şekilde bulabilirsiniz.
  • hocam hedefim tm de ilk 1500, ygs de suan 100 civari net yapiyorum ortalama kac net daha yapmam gerekir (turkce 35, sosyal 30, mat. 25, fen 10 net)

• SinavSistemleri kullanıcısına yanıt
    NERDE YAYINLANIO BU YAZILAR HOCAM BEN GÖREMEDİM
  • Hocam yazdığınız yazilar gözükmüyor yani en son 27 agustostaki haberiniz gözüküyor
     YGS-LYS REHBERİ ( Sinav Sistemleri )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -WOLFIE- -- 6 Eylül 2014; 20:11:48 >
  • protista kullanıcısına yanıt
    Sitemizden puan hesaplayarak, geçen yılların sıralamalarından karşılaştırma yapabilirsin.
  • Arkadaşlar site adresimiz değişti.http://sinavsistemleri.com/
  • Sözel öğrenciler için de ders programımız yayınlanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinavSistemleri

Arkadaşlar site adresimiz değişti.http://sinavsistemleri.com/

Evet yeni sitede düzeldi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: -WOLFIE-

quote:

Orijinalden alıntı: SinavSistemleri

Arkadaşlar site adresimiz değişti.http://sinavsistemleri.com/

Evet yeni sitede düzeldi hocam

Umarım faydasını görürsünüz arkadaşlar. Her gün daha iyi ne yapabiliriz diye düşünüyoruz.
  • Ygs Tarih Konuları adlı yazımız yayınlanmıştır.
  • Uzun süredir, ne zaman deneme sınavı çözmeye başlamalıyım diye sorular almaktayım. Sorunuzun cevabı ile ilgili ayrıntılı bilgiler bulundurmakta olan yazımızı sizler ile paylaştık.
  • Hocam dersler adına deneme önerileriniz nelerdir,birde paragraf adına karekök paragraf kitabı hakkında bir fikriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laziko61

Hocam dersler adına deneme önerileriniz nelerdir,birde paragraf adına karekök paragraf kitabı hakkında bir fikriniz var mı?

Deneme önerilerine en kısa sürede yer verelim. Teşekkür ederim öneriniz için. Karekök paragraf kitabı da güzel ama onun yerine karekök türkçe bölüm denemeleri çözebilirsin.
  • Hocam fem k.o bitti.şimdi karekökü çözüyorum.Karekökten sonra odtü ye gerek varmı?

• Merhaba hocam benim sorunun sınav sisteminin mantığıyla ilgili. Bu yıl 11. Sınıfım ve çalışmaya başlamak istiuorum. İstediğim bölüm Mf4 puan türüne göre alım yapıyor. Ygs de 180 barajını aştıktan sonra yüksek puan almamım avantajı var mı ? Diğet sorum ise 11 olduğum için sayısal dersleri temelden başlayarak çalışmayı düşünüyorum. Bunun için konu anlatımlı kitap tavsiyeleriniz varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • laziko61 L kullanıcısına yanıt
    Odtü gerçekten güzel bir kaynak ama 2 kaynak bitirmişsin, artık soru bankaları ile uğraşmak yerine bölüm denemelerine geçebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇalKekeÇal

Merhaba hocam benim sorunun sınav sisteminin mantığıyla ilgili. Bu yıl 11. Sınıfım ve çalışmaya başlamak istiuorum. İstediğim bölüm Mf4 puan türüne göre alım yapıyor. Ygs de 180 barajını aştıktan sonra yüksek puan almamım avantajı var mı ? Diğet sorum ise 11 olduğum için sayısal dersleri temelden başlayarak çalışmayı düşünüyorum. Bunun için konu anlatımlı kitap tavsiyeleriniz varmı ?

Tabi ki. Ygs puanın da lys puanını da etkiliyor. Kaynak önerileri için sitemizi inceleyebilirsin.
  • Sitemizde, üniversite tanıtımlarına da yer vermeye başlıyoruz. Öncelikli istekleriniz var ise; önerilerinize açığız.
    Gazi üniversitesi ile başlamış bulunmaktayız.
  • Odtü!!!

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.