Şimdi Ara

YGS-LYS REHBERİ ( Sinav Sistemleri ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
43
Favori
11.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam," sayısalcılar ygs-lys için ne yapmalı " konusunu da yaparsanız blogunuza daha iyi olur.

Ve ya sınava çalışmayım çalışmayıp,son 1-2 sene sınava nasıl çalışılır,temel olmadan nasıl temel kazanılır v.s gibi konulara yer verirseniz,daha faydalı olur.Çünkü dersleri iyi olan biri zaten okumaz bu tür yazıları.

Ben yıllardır bu tür yazıları okurum,1 gram faydasını görmedim,ama motivasyon açısından belki hissetmediğim bir faydası vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksygen -- 11 Ağustos 2014; 14:06:11 >
  • SinavSistemleri kullanıcısına yanıt
    Hocam peki şu ''ya yapamazsam?'' Korkusunu nasil anlatabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mezun ve tm öğrencisiyim.

mat2 de matris determinat hariç eksik konum kalmadı, eylülle birlikte karekök soru bankasını bitirmeye başlayacağım, eylülde de ygs tekrarı yapıp soru bankası bitirmeyi planlıyorum.

Benim önemli sorum şu: kasım aralık gibi aylarda muhtemelen konu çalışmayıp, sayısal dersleri çalışmayı planıyorum, hangi ders ve konuları işlememde büyük fayda görürüm zira 10.sınıfta sayısal öğrencisiydim.

Bir diğer konu ise tekrar. Yani tekrar nasıl yapılır, aylık mı 15 günde bir mi bu tekrar etme konusuna değinirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozge..

quote:

Orijinalden alıntı: SinavSistemleri

Teşekkür ederim Sevgili Shadow.

Her güncellemeyi sizler ile paylaşmaktayım Wolfie, sizlerin düşünceleri ve önerileri benim için çok önemli.

eşit ağırlıkçılar içinde sözel ve dilciler gibi bi yazınız olacak mı

Genel olarak eşit ağırlık ve sayısal öğrencileri ile ilgili yazdığım için düşünmüyordum ama istek var ise yazabilirim tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksygen

Hocam," sayısalcılar ygs-lys için ne yapmalı " konusunu da yaparsanız blogunuza daha iyi olur.

Ve ya sınava çalışmayım çalışmayıp,son 1-2 sene sınava nasıl çalışılır,temel olmadan nasıl temel kazanılır v.s gibi konulara yer verirseniz,daha faydalı olur.Çünkü dersleri iyi olan biri zaten okumaz bu tür yazıları.

Ben yıllardır bu tür yazıları okurum,1 gram faydasını görmedim,ama motivasyon açısından belki hissetmediğim bir faydası vardır.

Teşekkür ederim güzel fikirlerinizi benimle paylaştığınız için. Mutlaka dikkate alacağım.
  • Bunun için bence imkanı olan tüm öğrenciler psikolojik destek almalılar. Ne yazık ki 12 yıllık eğitiminizin sonucunu bu 2 sınav sonrasında alıyorsunuz. Bu neden ile üzerinizde büyük bir yük oluyor ve psikolojik bir destek ile bu sınavın %50'sini başarmış olacaksınız.
  • mert_fb_ M kullanıcısına yanıt
    10. sınıfta sayısal öğrencisi olman senin için büyük avantaj olacaktır. Tüm biyoloji ve kimya konularını çalışabilirsin diğer dersleri halletti isen. Fizik için ise kuvvet, hareket, ısı ve sıcaklık gibi basit konulara çalışabilirsin.

Tekrar çok geniş bir konu bunun için 2-3 gün içinde bir yazı yayınlayacağım.
  • Arkadaşlar, biyoloji dersi ile ilgili yeni yazı eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinavSistemleri -- 21 Ağustos 2014; 20:47:42 >
  • Arkadaşlar, sitemizi daha kapsamlı hazırlayabilmek için adres değiştirdim.
  • Cidden makaleleriniz çok güzel hocam emeğinize sağlık,karşılıksız böylesine güzel bilgiler verdiğiniz için teşekkür ederim. Umarım devam edersiniz.
  • Matematik soru çözümü taktiklerinin yer aldığı yazımız yayınlanmıştır.
  • private111 P kullanıcısına yanıt
    Yeter ki sizler yararlanın, daha da başarılı olun private.
  • Biyoloji kaynak önerileri ile ilgili, yazı paylaşılmıştır.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96304065

Konuya bekleniyorsunuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noel Babanın Oğlu kullanıcısına yanıt
    Siteyi oldukça hızlı bir şekilde güncellemeye çalışıyoruz. Cevaplarınızı orada bulabilirsiniz.
  • Ftr bölümü ile ilgili yazımız siteye eklenmiştir. Farklı meslek önerileriniz var ise; iletebilirsiniz.
  • Gün içerisinde ilk olarak mesaj yollayan 3 kişinin, birer adet ygs matematik sorusu çözülecek ve sitede yayınlanacaktır.
  • Yeni yazılarımız eklenmiştir.
  • Günde 3-4 adet konu eklemesi yapılmaktadır. Sitemiz, en iyi verim elde etmeniz adına hızlı bir şekilde güncellenmektedir. Eleştiri ve önerilerinizi beklemekteyiz
  • Ders çalışmakta zorlananlar için hazırlanan yazımız, yayınlanmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.