Şimdi Ara

Siteme Kod Ekleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim bir wix sitem var.www.wix.com aracılığıyla yaptım. Siteme sayaç eklemek istiyorum. Ama sayaç kodunu nereye ve nasıl ekleyebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak Hakan Tohumcu -- 14 Ekim 2014; 15:00:04 >

• wix, webnode, blogspot... gibi siteler oluşturduğunuz siteye script eklemenize olanak vermez genelde ama wix şablonlarını incelersek içlerinde hazır sayaç varsa olabilir.
  • Yardımınız için teşekkürler ancaak ben biraz uğraştım ve buldum:
    Ekle menüsü-App-HTML
  • Ben de bir ara bakmıştım ona ama hiç hoşuma gitmedi kalıp gibi siteler
  • cenlipos kullanıcısına yanıt
    3-5 kuruş kazanmak için piyasayı öldürüp web geliştiricilerin ekmeği ile oynamayan yada piyasayı düşüren bir sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaonell

3-5 kuruş kazanmak için piyasayı öldürüp web geliştiricilerin ekmeği ile oynamayan yada piyasayı düşüren bir sistem

Bu işi gerçekten anlayanlar tercih etmiyor ki kalıp gibi bir site para vermek istemeyen müşterilerin tercihi onlarda bırak yapsınlar çünkü hiç sevmediğim müşteri tipi para vermek istemez şunu da yap bunu yap ne olacak 5 dk nı almaz !
    Diğer türlü bakarsak da iyi bir yazılımcı ise bu tarz bir sistem oturtur ve bu şekil paraya para demez.
  • cenlipos kullanıcısına yanıt
    Haklısın aynı müşterilerden bende çok çekiyorum, akmasa da damlasın mantığıyla düşündüğüm için alıyorum islerini mahsat bana referans olsun sayfalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.