Şimdi Ara

Logitech'den dünyanın en hızlı oyuncu faresi: G402 Hyperion Fury

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Logitech'den dünyanın en hızlı oyuncu faresi: G402 Hyperion Fury

Donanım dünyasının yakından tanıdığı isimlerden Logitech, dünyanın en hızlısı olarak lanse ettiği yeni oyuncu faresi G402 Hyperion Fury'i kullanıcıların beğenisine sundu.

Tasarımsal olarak detaylarına burada yer verdiğimiz G502 modeline oldukça benzeyen ve sağ el kullanımı ile FPS oyunlarına uygun olarak hazırlanan Logitech G402 Hyperion Fury, dünyanın en hızlı faresi olarak gösteriliyor ve bu hızı taşıdığı 32-bit ARM işlemcisi, Delta Zero ile Fusion Engine teknolojileriyle sağlıyor. Fusion Engine sayesinde optik sensör ile dahili ivmeölçer ve jiroskop birimlerinden aldığı verileri birleştirerek saniyede 12 metre tarama yapabilen G402, Delta Zero teknolojisi ile 240-400 DPI aralığında yüksek doğruluk sunabiliyor. Gövdesine yerleştirilen 8 adet programlanabilir tuş yardımıyla klavyeye olan ihtiyacı azaltan ve gerekli oyun profillerini kendi hafızasında tutabilen oyuncu faresi, 1ms gibi düşük raporlama hızıyla da özellikle çevrimiçi oyunlarda yüksek performans vaat ediyor.

Logitech'in teknik detaylarıyla dikkat çeken yeni oyuncu faresi G402 Hyperion Fury, 60$ fiyat etiketiyle Ağustos ayında satışa çıkıyor. Farenin kısa tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Logitech'den dünyanın en hızlı oyuncu faresi: G402 Hyperion Fury

• Şıp demiş G502 nin burnundan düşmüş.
  • Türkiyede 200 tl olur.
  • 60$ mı ? G500s'e daha yeni 120 Lira bayıldım. Gerçeği hoş bize 200'den girer o fare ya neyse.

• Sanırım G300'le G500 serilerinin arasına konumlandırmışlar. Ne G300 gibi özellikleri kıslımış, ne de G500s'deki gibi abartı özellikleri var.

Fiyatı eğer doğruysa efsane olabilir, çünkü G300 eğer doğru baktıysam amazon'da 60$ civarlarında zaten. Tabii bu 60$ Türkiye'de ne olur bilmem.

Ben şahsen çok beğendim. Tam istediğim gibi.
  • Fiyat çok iyi

• Oooo bekleyelim o zaman, amazon'dan sipariş ederiz
  • g100s in sensörünü jiroskop vs vs ekstra sensörlerle ve modlanmış firmware destekleyip o tarama hızını yakalamışlar, beni en çok heyecanlandıran ise g302 ve g102? nin neler yapabileceği

• Bayıldım dış görünüşü sade ve şık.

• razer deathadder 2013 ten iyi olur mu acaba hangisini almamı tavsiye edersiniz
  • Olucak olucak logitech. Ha gayret.

g502 ile bi ışık belirmişti.Buda fena değil.Sensör ne derecede kaliteli bakalım. Testler çıkar yakında.

• Türkiye'ye ne zaman gelicek bilgisi olan varmı ve sizce g502 ile bunun arasında çok ağırlık farkı varmıdır? Teşekkürler

• Türkiye'ye ne zaman gelir bilgisi olan varmı ve g502 ile bunun arasında ağırlık farkı çok varmıdır ? Teşekkürler

• xalaram X kullanıcısına yanıt
    Sitelerinde teknik özellikler kısmında farklarını görebilirsin.

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g402-hyperion-fury-fps-gaming-mouse

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g502-proteus-core-tunable-gaming-mouse

G502'de ağırlıklar değiştirilebiliyorken, G402'de o özellik yok. FB sayfalarında Eylül ayında geliyor diye belirtmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sios -- 18 Ağustos 2014; 9:50:15 >

• güzelmiş ama 502 den farkı yok.
  • Bir yerde farenin 169TL olacagini okumustum.

Edit: buldum

http://www.chip.com.tr/haber/logitech-g402-fps-ciler-icin-hazir_48702.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 31 Ağustos 2014; 2:06:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anca bakarız
  • Urunun 169tl ye gelecegini soyluyor cogu kisi insallah oyledir fpsciler icin iyi olur

• 502mi bu mu kararsız kaldım şimdi.

• Eğer Amazon'da yarın uyandığımda yine bu fiyattan görürsem G402'yi Qck ile birlikte sipariş geçicem hemen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.