Şimdi Ara

Steamden para kazanma ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen oyun oynarken fark ettim kazandığımız rozetleri satabiliyormuşuz. Gerçekten öylemi yoksa ben mi yanlış anladım. Doğru anladıysam bunu kullanmış olan var mı ve nasıl işliyor işe yarıyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet rozetleri satabiliyorsun ama kimse almiyor. steam'dan envanter kismina gelirsen itemi tiklayinca en dusuk satilan fiyati yaziyor. eger en dusuk fiyat 0.03$ ise bosuna umitlenme. hem satamazsin hem satsan bile sana sadece 0.01$ kaliyor.
  • Rozetleti değil; smileyleri, kartları ve profil arkaplanlarını satabiliyorsun. Smileyler ve arka planlar genelde $0.03'den satılıyor ve sana $0.01 kalıyor. Kartların fiyatları değişiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • para kazanamazsın steamdan kart kazanman lazm ki kartlar sadece 1 kez kazanılabiliyor yani para kazanamazsın
  • Steamden para kazanmak istiyorsan cs:go oyna. Afk bıraktığında yaklaşık 3 saate 4 kutu düşüyor. Onun mantığını tam çözemedim haftalık sınırı varmış.

En kötüsü 3 centten satılıyor en iyisi 1.50 sanırım.

Breakout ilk çıktığında 3.85$ den satmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiymiş cidden.
    Benimde kardeşim oynuyordu önceden. Bi bakayım dedim ne var ne yok envanterde. Bikaç tane paket birikmiş. Bende sattım ucuza, hemende alan oldu. Şimdide koleksiyon kartı almaya çalışıcam paramın yettiği kadar. Rozet yapıcam da seviye atlıcam.

Aslında hiç umrumda değil seviye meviye, zaten paramda yok. İşte amaçsızca bi uğraş. Hayırlısı diyelim
  • 0.10 dan satılan kartlarda var. Özellikle yeni çıkmış oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cs Go Oyna Kutu Düşür Aç Bıçak Çıkarsa En Az 150 tl Cepte =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.