Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
12
Favori
45.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blank42

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

az önce aldım ama şüphede kaldım.

300-350 aralığında başka alternatif var mı ?

http://www.n11.com/samsung-galaxy-tab-3-lite-sm-t110-70-P34946541
    TAB 3 nasıl arkadaşlar ?

Asus me176cx alabilirdin.

Tab 3 eski bir model.

http://www.n11.com/asus-me176cx-1b008a-intel-z3745-1gb-8gb-7-ips-tablet-P27000077
    Bu daha mı iyi tab 4'ten ?

Tab 4 7.0 ve tab 3 den iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

az önce aldım ama şüphede kaldım.

300-350 aralığında başka alternatif var mı ?

http://www.n11.com/samsung-galaxy-tab-3-lite-sm-t110-70-P34946541
    TAB 3 nasıl arkadaşlar ?

Asus me176cx alabilirdin.

Tab 3 eski bir model.

http://www.n11.com/asus-me176cx-1b008a-intel-z3745-1gb-8gb-7-ips-tablet-P27000077
    Bu daha mı iyi tab 4'ten ?

Tab 4 7.0 ve tab 3 den iyi.

Yardımcı olduğun için teşekkürler.İptal ettim şimdi yarın ASUS'u alırım

• Bu tablete artık bakmayın. Lg gpad 7'ye ve memopad 176c'ye yönelin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cevap verebilirmisiniz kimse cevap yazmıyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekor

Arkadaşlar cevap verebilirmisiniz kimse cevap yazmıyo?

Nette nasıl net bilgiye ulaşamadın ki? Araştırmıyorsun, birde atarlanıyorsun. İşsizlik bu ya, gittim google'a "samsung tab 4 7" yazdım. İlk sıralarda samsung Türkiye sitesinde bu ürün çıkıyor. Teknik özeliklere tıkladığında "Location Technology GPS, Glonass" yazıyor. Hadi ingilizce bilmiyorsun. Bir altta Teknosa'nın samsung galaxy tab 4'ü sattığı sayfası çıkıyor. Özelliklere tıkladığında Türkçe olarak "gps: Var" yazıyor. Bir Google yapıp, bunu bulamıyorsanız tableti de kullanamazsınız zaten.
    İkinci sorunuzun cevabı ise uygulama mağazasında internet gerektirmeyen ücretli uygulamalar yada internet isteyen ücretsiz uygulamalar var. Yani navigasyon uygulaması var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Orijinalden alıntı: sekor

Arkadaşlar cevap verebilirmisiniz kimse cevap yazmıyo?

Nette nasıl net bilgiye ulaşamadın ki? Araştırmıyorsun, birde atarlanıyorsun. İşsizlik bu ya, gittim google'a "samsung tab 4 7" yazdım. İlk sıralarda samsung Türkiye sitesinde bu ürün çıkıyor. Teknik özeliklere tıkladığında "Location Technology GPS, Glonass" yazıyor. Hadi ingilizce bilmiyorsun. Bir altta Teknosa'nın samsung galaxy tab 4'ü sattığı sayfası çıkıyor. Özelliklere tıkladığında Türkçe olarak "gps: Var" yazıyor. Bir Google yapıp, bunu bulamıyorsanız tableti de kullanamazsınız zaten.
    İkinci sorunuzun cevabı ise uygulama mağazasında internet gerektirmeyen ücretli uygulamalar yada internet isteyen ücretsiz uygulamalar var. Yani navigasyon uygulaması var.

Ben atarlanmıyorum o dediklerini sanki ben bilmiyorum Location Technology GPS, Glonass yazdığını görüyorum ama bazı sitelerde mesela hepsiburada diyeyim orada gps yok yazıyo bir iki tanede yoruma denk geldim bu üründe gps yok diye yorum atmışlar ondan sordum.cevapladığın için sağol.

• sekor S kullanıcısına yanıt
    Vereceğin linkteki videoyu izlersen 30uncu saniyeden sonra gps olduğunu görebilirsin, ayrıca samsungun kendi sitesinde de ürünün tanıtımı mevcut oradan da teyit edebilirsin. Teknik özellikler Location Technology kısmında yazar.
    Video linki:http://www.youtube.com/watch?v=sBVnfDBZOEM
    Samsung sitesi tanıtım linki:http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/tablet/tablet/SM-T230NYKATUR

• quote:

Orijinalden alıntı: 20052006

Vereceğin linkteki videoyu izlersen 30uncu saniyeden sonra gps olduğunu görebilirsin, ayrıca samsungun kendi sitesinde de ürünün tanıtımı mevcut oradan da teyit edebilirsin. Teknik özellikler Location Technology kısmında yazar.
    Video linki:http://www.youtube.com/watch?v=sBVnfDBZOEM
    Samsung sitesi tanıtım linki:http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/tablet/tablet/SM-T230NYKATUR

Anladım sağolasın çok teşekkür ederim yardımların için onları ilk verdiğin video linki hariç bende görmüştüm birkaç yerde gps yok bunda ona göre alın diye yorumlar görmüştüm amacım cihazı route 66 veya benzeri program kurarak navigasyon olarakta kullanabilmek tekrar teşekkür ederim 20052006 arkadaşım.

• beyler dün bu tableti aldım t230 modelini.
    ama normal menüde sayfalar arası geçerken sanki hafif takılıyor gibi .
    ilk açıldığı için mi böyle . bir çözümü var mı şimdiden asus u almadığım için pişmanım (176cx) !!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_n

beyler dün bu tableti aldım t230 modelini.
    ama normal menüde sayfalar arası geçerken sanki hafif takılıyor gibi .
    ilk açıldığı için mi böyle . bir çözümü var mı şimdiden asus u almadığım için pişmanım (176cx) !!!!!

Yukarda bahsetmiştim t230 yerine asus alın diye. T230 un işlemcisinde iş yok

• Arkadaşlar sizden bir yardım rica edicem. Samsung tab 4 8 inch olanından aldım :) sm-t330 . Cİhazdan performans olarak memnunum.Batarya ömrüde gayet iyi. Benim sorum bu tableti tvye baglayabiliyor muyuz? Otg kablolu hdmi ile ben bağlayamadım. Kablo ile bağlamak mümkün mü ?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerden

Arkadaşlar sizden bir yardım rica edicem. Samsung tab 4 8 inch olanından aldım :) sm-t330 . Cİhazdan performans olarak memnunum.Batarya ömrüde gayet iyi. Benim sorum bu tableti tvye baglayabiliyor muyuz? Otg kablolu hdmi ile ben bağlayamadım. Kablo ile bağlamak mümkün mü ?
    Teşekkürler.

Ben de de aynı modelden var hayırlı olsun tv ye hiç bağlamadım ama mhl kablosunu destekliyor sanırım.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Samsungun mhl kablosunu desteklemiyor. Denedik mediamarkt te olmadı ama başka bir model tablet takınca destekledi. Tvye bağlama haricinde hiçbir problem yok.
  • quote:

Samsungun mhl kablosunu desteklemiyor. Denedik mediamarkt te olmadı ama başka bir model tablet takınca destekledi. Tvye bağlama haricinde hiçbir problem yok.

Ezcast gibi cihazlarla tv ye bağlayabilirsiniz. Ancak ne kadar performanslı olur bilemem.
  • quote:

O zaman kablosuz görüntü aktarmaktan başka çare yok. Miracast destekliyor sanırım. Miracast dongle almanız lazım.

• Evet arkadaşlar birtek kablosuz olarak bağlama seçenekleri var sanırım . Miracast,ezcast birde samsungun all share key dongle adında bir yansıtıcısı var.179 tl fiyatı :)biraz yüksek.

Başka fikri olan arkadaş varsa beklerim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün samsung all share key aldım natilus samsungtan :) hdmı a bağlayınca direkt tableti kablosuz yansıtıyor. Olayı ve problemi çözdüm.sevgiler, saygılar...

• quote:

Arkadaşlar bugün samsung all share key aldım natilus samsungtan :) hdmı a bağlayınca direkt tableti kablosuz yansıtıyor. Olayı ve problemi çözdüm.sevgiler, saygılar...

Hayırlı olsun kaça aldiniz

• 179 TL ye aldım dostum ama mükemmel bir olay. Şahsen öneriyorum.

• 2 aylık bineksten aldım 300 e bırakırım düşünen olursa konuşalım saygılar

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.