Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
12
Favori
45.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amlodis

Oğlum sürekli talking tom tarzı oyunları oynuyor, çizgi film izliyor, arada biz nette geziyoruz, youtube a takılıyoruz parlaklık ortalama %50 nin altına inmiyor bu senaryoda bile 5-6 saat ekran süresi veriyor, sadece net le 7.30 saati gecdigi de oldu pil süresi olarak çok iyi alet üst seviye tabletlere yakın süreler veriyor.

Uygulamalar micro sdye taşınabiliyor mu şuan micro sd kartım yok 5 uygulama var hafıza doldu hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oğlum sürekli talking tom tarzı oyunları oynuyor, çizgi film izliyor, arada biz nette geziyoruz, youtube a takılıyoruz parlaklık ortalama %50 nin altına inmiyor bu senaryoda bile 5-6 saat ekran süresi veriyor, sadece net le 7.30 saati gecdigi de oldu pil süresi olarak çok iyi alet üst seviye tabletlere yakın süreler veriyor.

ben günde 2-3 saat kitap okuyorum. kapatıyorum
    şarjı 10 gün falan gidiyor.
    e-book gibi ekranı da hoş gözü yormuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Uygulamalar micro sdye taşınabiliyor mu?
    Hafıza sorununu nasıl çözdünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

quote:

quote:

taşınıyor. sorun yok
    uygulamalar menüsünden hafıza karta taşı seçeneği var.

• arkadaşlar tableti gecen hafta pazar aldım 7 gün geçti ve şarzını bugun taktım şarjı baya gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

arkadaşlar tableti gecen hafta pazar aldım 7 gün geçti ve şarzını bugun taktım şarjı baya gidiyor

Aynen hocam telefonda şarj sürekli bittiği için alışmıştım fakat tab4 şarj konusunda iyi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

quote:

quote:

taşınıyor. sorun yok
    uygulamalar menüsünden hafıza karta taşı seçeneği var.

Çok teşekkür ediyorum hafıza kartı gelince deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmettsaka

quote:

Orijinalden alıntı: Doğru-Adam

quote:

xda sayesinde custom recowery ile root yaptım, cihaz fıstık gibi oldu, hakkını veriyor, yalnız niye kullanıcısı az anlamadım. herkese önereceğim bir cihaz.

Batarya performansihard oyun performani ve ekran kalitesi ile ilgili bilgi verebilmeniz mümkunmudur

Batarya performansi cok iyi Yukarida ss var zaten oyun oynamadigim icin denemedim. Ekran kalitesi gayet iyi

Yaş kaç?

• 15

• 250 lira bu cihaz için uygunmudur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar root yapmak istiyorum ama bi turlu yapamadım yardım edermısınız

• Bende ariyorum cihazi roottlamayi

Birde benim cihaz internette gezerken, sayfalari assagi kaydirirken filan yavasliyip takiliyor. Tamam cihaz normalde yavas ama benimki sanki baya yavas gibi. Stabil bi yavaslik var. Sanki arkada islem yapiyomusts ben interneti acarak yavaslatiyorum gibi.

Ayrica clean master,battery doktoor ve free ram programlariyla acuyorum rami. Yine de yavas.

Garantiye gondereyim mi yoksa sizinkide mi yavas.

Root yapip daha stabil calisan rom eklesem dsha iyi olurmu sixce?

Tesekkurler

• ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeffrey Dahmer -- 14 Kasım 2014; 19:09:25 >
  • arkadaşlar bu tabletin ekranı kılıfın kapağını kapatınca otomatik kilitlenmiyor muydu? kapatıyorum kapağı ama ekran açık kalıyor ayarlarıyla mı oynanmış acaba?
  • samsung galxy tab 4 T230 için tüm dünya romları hepsini deneyebilirsiniz.
    http://www.mrcrab.net/androidfirmware/SM-T230/Samsung-Galaxy-Tab-4-7.0-WiFi-SM--T230.html
    buda en son çıkan 25/10/2014 tarihli TR romu
    http://www.mrcrab.net/down-firmware/23854/Samsung-Galaxy-Tab-4-7.0-WiFi-SM--T230.html
    REKLAMSIZ direk link :http://rapidgator.net/file/9fd9c63b6c3db66be4316dc233de0423

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 15 Kasım 2014; 17:03:17 >

• Nasıl ROOT edeceğini soran arkadaşlar buyrun link:
    http://forum.xda-developers.com/tab-4/general/root-galaxy-tab-4-7-t230-t2835264
    Not: ingilizce bilgisi olmayan veya bu işten anlamayanlar soru sormasın çünkü net üzerinden yardımla yapılacak bir işdeğil cihazınız pert olabilir, pardon brick mi deniyordu ona.
  • Bu tablet fiyatini haketmiyor almayin kesinlikle. Cihazda marwell islemci var 4 cekirdek olduguna bakmayin resmen cöp menude bile kasiliyor. Biraz daha vererek 8 inclik modeli (t330) almaya calisin islemcisi daha iyi.

• bu tablete usb girişinden hdmi bağlama imkanı (mhl) var mı acaba? Microusb bir mhl adaptör alsak hdmi çıkışından tv ye yad a projeksiyona bağlayabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdwatcH

Bende ariyorum cihazi roottlamayi

Birde benim cihaz internette gezerken, sayfalari assagi kaydirirken filan yavasliyip takiliyor. Tamam cihaz normalde yavas ama benimki sanki baya yavas gibi. Stabil bi yavaslik var. Sanki arkada islem yapiyomusts ben interneti acarak yavaslatiyorum gibi.

Ayrica clean master,battery doktoor ve free ram programlariyla acuyorum rami. Yine de yavas.

Garantiye gondereyim mi yoksa sizinkide mi yavas.

Root yapip daha stabil calisan rom eklesem dsha iyi olurmu sixce?

Tesekkurler

Opera mini kullandınız mı?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.