Şimdi Ara

Merhaba beyler,tablet almayı planlıyorum sizce bu tabletlerden hangisini almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler.Ben bir tablet almak istiyorum üniversiteye laptopumu götürmek istemiyorum.Evimle üniversite arası 2 saat her hafta sonu evime geliyorum.Laptopumu evde bırakıp üniversiteye götürmek istemiyorum.Yurtta kalıyorum,yurtta laptopu götürsem oyun oynamıyorum zaten sadece internette dolaşıp dizi film izliyorum.Bunun için sürekli laptop taşımak istemediğim için yurtta akşamları dizi film izleyip internette gezinmek için bir tablet almak istiyorum.Şu tablette karar kıldım gibi,sizce bu tabletlerin hangisi iyidir? aralarında fiyat farkı yok.İşlemci farkları var,ram farkları var.Siz olsanız hangisini alırdınız? Oyun falan oynamayacağım,internetten dizi film izleyip internette gezineceğim(facebook-twitter falan).Teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-t530-glaxy-tab4-12ghz-15-gb-ram-16gb-disk-101-cam-and44-14374.html?srt=UP#genel-bakis

http://www.vatanbilgisayar.com/p5210-w-galaxy-tab3-nat-atom-z2560-16ghz-1gb-16gb-disk-101-android-42-510gr.html?srt=UP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 29 Temmuz 2014; 21:45:57 >

• İkisi arasında Tab4 en iyisi. Bir de eğer boyut önemli değilse 8.4 inç 799tl sanırım, Galaxy Tab Pro 8.4 var sizi daha çok götürür ve daha hızlı. Çıtayı yükseltebilirseniz (1300e kadar sanırım) Note 10.1 2014 var, hem kalemi de var not tutmak için falan ideal olur. Tercih sizin, bütçenize ve ekran büyüklüğüne göre seçiminizi yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef citayı yükseltemiyorum.Şahsen sadece günde 2-3 saat dizi film izleyip face-twittera gireceğim cihaza da 1.3milyar para vermeyi doğru bulmuyorum.Ekranı 10.1lik alacağım film dizi izlerken büyük ekran olması için kardeşimde 7 inchlik var ama pek keyifli değil film izlemesi biraz daha büyük ekran istiyorum ondan dolayı.Bir kaç gün daha araştırıp ona göre karar vereceğim,şu anda tab4 düşünüyorum ben de,birkaç arkadaş daha mesaj atarsa güzel olacak.Teşekkür ederim bu arada mesajın için.
  • T530 daha iyi bence.1.5 gb ram

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

Malesef citayı yükseltemiyorum.Şahsen sadece günde 2-3 saat dizi film izleyip face-twittera gireceğim cihaza da 1.3milyar para vermeyi doğru bulmuyorum.Ekranı 10.1lik alacağım film dizi izlerken büyük ekran olması için kardeşimde 7 inchlik var ama pek keyifli değil film izlemesi biraz daha büyük ekran istiyorum ondan dolayı.Bir kaç gün daha araştırıp ona göre karar vereceğim,şu anda tab4 düşünüyorum ben de,birkaç arkadaş daha mesaj atarsa güzel olacak.Teşekkür ederim bu arada mesajın için.

Hani 8.4 de o kadar küçük değil fakat tercih sizin. 10.1 inçlerin arasında bence şu an en iyi ve ucuzu Tab4 10.1. 8.4 isterseniz de Tab Pro 8.4. 8.4ün donanımı ve ekranı daha iyi fakat küçük. Bu ikisinden birini tavsiye ederim :)

• SAMSUNG ALMA

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

Merhaba beyler.Ben bir tablet almak istiyorum üniversiteye laptopumu götürmek istemiyorum.Evimle üniversite arası 2 saat her hafta sonu evime geliyorum.Laptopumu evde bırakıp üniversiteye götürmek istemiyorum.Yurtta kalıyorum,yurtta laptopu götürsem oyun oynamıyorum zaten sadece internette dolaşıp dizi film izliyorum.Bunun için sürekli laptop taşımak istemediğim için yurtta akşamları dizi film izleyip internette gezinmek için bir tablet almak istiyorum.Şu tablette karar kıldım gibi,sizce bu tabletlerin hangisi iyidir? aralarında fiyat farkı yok.İşlemci farkları var,ram farkları var.Siz olsanız hangisini alırdınız? Oyun falan oynamayacağım,internetten dizi film izleyip internette gezineceğim(facebook-twitter falan).Teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-t530-glaxy-tab4-12ghz-15-gb-ram-16gb-disk-101-cam-and44-14374.html?srt=UP#genel-bakis

http://www.vatanbilgisayar.com/p5210-w-galaxy-tab3-nat-atom-z2560-16ghz-1gb-16gb-disk-101-android-42-510gr.html?srt=UP

Tab pro 8.4 bakabilirsiniz. Ben memnun kaldım tavsiye ederim

• yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt
    lg gpad tavsiye ederim. İstanbul bilişimde 549 tl. 8.3 inç. Samsung Tab pro'dan aşağı değildir. Hatta arayüz daha kullanışlı. 10 inç. almaya gerek yok, 8.3 şahsen bana yetiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.