Şimdi Ara

230km hız ıle radara girdim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
3
Favori
9.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 220 ile girdik bu elektronik ceza sistemi yokken para ödememiştik
  • hacı ne yaptın sen ya ibrenin sonu kaç ki zaten 230 bastın.
    biz 170-180 le giderken yusuf yusuf oluyoruz
  • yolların kralı olmaz kuralı olur.....
  • Ooo bütün kurallara uyan asla hız limitini aşmayan abilemizde gelmiş . benden bir cay bu abilerime..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oo buralar karısmıs

istanbul ankara otobanı arkadaslar.4serıt yol vırajlar genıs trafık yok.yolu her ay en az 1 kez gıdıyorum ezberımde nerdeyse.Mahalle arasında 100km ıle gıdenlerden,otoyolda 70 ile sol serıte sollamaya cıkanlardan cok daha guvenlı bir yolculuktu.

ceza gelınce ss koyarım korkmustum cok daha yuksek meblaglar oderım veya ehlıyetı falan gıder dıye ıcım rahatlattı ceza hakkında bılgı veren arkadaslar,saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOSCE TE IPSUM -- 30 Temmuz 2014; 5:21:50 >
  • Siz deli gibi 0 km araçlar alın, trafiğe çıkın, trafik canavarlığı yapın, sonra da "ah vah radar girdi ne yapacağım" diye aciz konular açın.
    Bunların topunun ehliyetini elinden alacaksın arkadaş. Ceza puanı limitini aşağı çekmeleri gerekiyor.
  • Sizin gibi sürücüler sağolsun mobeseciler maaş + prim alıyor

• Hız sınırına %0-%10 arası toleransı var. %10-%30 arası normal ceza. %30 ve üzeri 2 katı ceza. Örnek vercek olursak hız sınırını 100 km oldugu bir yerde 110 a kadar ceza almazsınız. 110-130 arasında normal ceza, 130 ve üzerinde 2 katı ceza alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Rango- -- 30 Temmuz 2014; 7:34:11 >
  • İyi halt etmissin diyecegim de ya bu sekilde ilgi cekmeye calisan bir ergensin... Ya da daha kotusu....

• 356 tl net. Erken ödeme %25 indirimli.

Ne olur gitmeyin bu kadar süratli.hayatta hiçmi önem verdiğiniz birşey yok

• Bu sene İstanbul - Eskişehir arası 100 km den yukarı çıkmadım ama yeni radar sistemini fark etmeyenlerin 160la kameraların altından geçtiğine şahit oldum. Bu sene devlet baya kazanacak radardan.

• Umarim iyi giydirirler sana. Yagli yagli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedip

Ben 310 la girmistim hizli gectiniz ama hizinizi olcemedik o yuzden ceza vermiyoruz dediler. Keske biraz daha asilsaydin simdi sana iyi kitlerler.

Anlaşılan su siralar most wantedi biraz fazla kacirmissin. :D Malum okullar da kapandı ders de yok. :D

• Allahım yarabbim sizene adamın yaptığı hızdan. Ertesi gün görürüm sizide otobanda 180-190 yaparken bırakın Allahınızı seviyorsanız.
  • knk 201 ile girmiştim 360 kagıt gelmişti.erken ödemeden dolayı 260 ödemiştim.erken ödemenin süresi 1 hafta zannımca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Geçen ay Almanya da 3 veya 4 kez 270 km yi geçtim. Ne varki o süratle dahi sürekli gözüm dikiz aynasında idi. Oha dedim , yaklaşan araba var yahu inanılır gibi değil.

Ama kültür meselesi tabii. Orada cana kast ettin vs muhabbeti olmuyor. Herkes hızlı zaten. Kültür var, saygı var, yolda kalite var, arabada kalite var var oğlu var yani.

Aynen öyle... millet burada yazıyor, o zaman Almanya'da altına ederler... en sol şeritte 200 kmh hız falan değil, orada devamlı 200 üzerinde gidiyorum. Sadece orada insanlar hızına göre şerit değiştiriyor, asla sağdan araç geçmez... tüm sürücüler kurallara uyduğu için 270 ile bile giderken arkadan selektör yersin ve tıpış tıpış sağ şeride geçersin:) Üstelik kimse yollardan falan bahsetmesin, Almanya'daki yollar zannedildiği gibi kaymak yok ve çoğu yerde ışıklandırma bile yok. Sadece sürücüler kurallara uyuyor. Ben TR'de 262 ile radara girmiştim, ama zamanında böyle ağır cezalar yoktu.

• İyi b.k yedin. Umarım çok büyük bir ceza gelir de belki ders alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: obmann

quote:

Orijinalden alıntı: sedip

Ben 310 la girmistim hizli gectiniz ama hizinizi olcemedik o yuzden ceza vermiyoruz dediler. Keske biraz daha asilsaydin simdi sana iyi kitlerler.

Anlaşılan su siralar most wantedi biraz fazla kacirmissin. :D Malum okullar da kapandı ders de yok. :D

Parantez icinde ironi mi yazalim ergen kardeslerimiz anlayabilsin diye

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

quote:

Orijinalden alıntı: Keomaa

Umarım çok yüksek bir meblağ gelir.Bayram ağzı bu kadar kaza bu kadar ölüm...Yine de ders almıyorsanız diyecek bir şey yok.

Sizin hayatınız önemli olmayabilir ama başkalarının hayatına kast edemezsiniz.!!

Ülkemizin yolları bu hızlara uygun değil.Parasını verin gidin su f1 parkurunda hızınızı yapın.

Piyasada ki hız tutkunları %75'i F1'in ne olduğunu biliyorlar mı hocam acaba . Hız F1 araçları ile F1 pistlerinde yapılır.

Yeni kurallarla 1.6 motorlarla

İşin diğer boyutu ankara istanbul yolunda yapmış olabilir en fazla. Baska yer bilmiyorum yapılabilecek. Bende hızı severim ama temennim yüksek cezadan ziyade. Kamu yararına çalıştırılırsın.para cezası caydırıcı değil.1 hafta yerleri süpür yeter sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yuh ...hep böyle kullanıyorsan arabanın resmini koy da satarsan almayalım.

senin kullandığın araba alınmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.