Şimdi Ara

Quinn Or Lissandıra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adcde midde oynarım size göre hangisi ?? Mainim ap mid ahri aldım bugün ama para bol olunca :^

• Liss oynamayı çok seviyorum mid gamede 2 sn de bir Q at dur büyü nüfuzu ile durdurulamıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quinn al midde çok iyi işler yapıyor lcs de. Lissandra nın midde buzunu eritirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lissandra orta koridordan çok yukarı koridorda daha viable benim fikrime göre quinn adc olarak alt koridorda şuan çöp bence ondan 10 kat daha iyi bir sürü adc var
  • solotop quinn yap

• quote:

Orijinalden alıntı: Troll Captain

Lissandra orta koridordan çok yukarı koridorda daha viable benim fikrime göre quinn adc olarak alt koridorda şuan çöp bence ondan 10 kat daha iyi bir sürü adc var

Solo quinn daha iyi fakat quinnin kor etme özelliği versuslarda ona avantaj sağlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cakepie

quote:

Lissandra orta koridordan çok yukarı koridorda daha viable benim fikrime göre quinn adc olarak alt koridorda şuan çöp bence ondan 10 kat daha iyi bir sürü adc var

Solo quinn daha iyi fakat quinnin kor etme özelliği versuslarda ona avantaj sağlıyor

Solo top quinn 2-3 kez karşıma geldi hiç bir sefer de kazanamadı çok ağır ezdim adamları earlysi güçlü üstüne direk çökebilen bir şampiyon aldığın zaman solo topda da iş yapmıyor tank melee şampiyonlara karşı alınır ama quinn alacağıma vayne alırım daha fazla hasar daha fazla mobility
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cakepie

quote:

Solo top quinn 2-3 kez karşıma geldi hiç bir sefer de kazanamadı çok ağır ezdim adamları earlysi güçlü üstüne direk çökebilen bir şampiyon aldığın zaman solo topda da iş yapmıyor tank melee şampiyonlara karşı alınır ama quinn alacağıma vayne alırım daha fazla hasar daha fazla mobility

Olabilir vayne latei güçlü bir champ

• lissandra > quinn
  • quinn mid ilk defa duydum arkadaşlar ama lissandra duydum görmedim gücünü denemem lazım sıkıcımı ? quinnde daha çok atraksyon var sanki
  • ?
  • Solo Quinn mid sup Lissandra olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seras Victoria

Solo Quinn mid sup Lissandra olabilir.

quinn adc değilmiydi ya ?
  • Para bolsa bana ver. Quinn al

• veya kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sev7nn

quote:

Orijinalden alıntı: Seras Victoria

Solo Quinn mid sup Lissandra olabilir.

quinn adc değilmiydi ya ?

şuan rangesi olsun yapısı olsun botlane için uygun değil. offtank statik kasıp çok güzel damage atıyor ve soloya melee hero gelirse yaşatmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Para bolsa bana ver. Quinn al

Arkadaşlar adc oynanmaz diyor :/ Solo oynamıyorum alınırmı yinede mecbur kalırsa geçerim quinn solo ranked olsun normal olsun hiç görmedim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sev7nn

quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Para bolsa bana ver. Quinn al

Arkadaşlar adc oynanmaz diyor :/ Solo oynamıyorum alınırmı yinede mecbur kalırsa geçerim quinn solo ranked olsun normal olsun hiç görmedim ?

Oynayan yok ama heroyu cozersen oynarsin. Zevklidir.

• Lissandra cok guclu bence ultisi cok islevsel, w skili alan stun ,e skili cok islevsel Kacma yakalama rakibi sasirtma bir cok kullanim imkani sunuyor.Belki damage i istenilen duzeyde değil ama oynamasi cok eğlenceli

Quinn koridorda ve oyunun erken safhalarinda cok guclu.Top-Mid-Bot ucunde de oynayabilirsin.Oyun sonlarina doğru biraz dusuyor.Ancak oyun sonunda da anlik damage i yuksek.Biraz dikkat gerektiriyor.

• LissandrAdc

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.