- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Wireless sinyal gücü arttırmak
56 Cevap38936 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

197 Mesaj
26 Eylül 2006; 16:38:28 

Selam arkadaşlar size bi sorum olacak.laptopumdan wireless bağlantı arattığımda evin belli bi yerinde 5 üzerinden 2 ile çekiyor.Yani sinyal düşük geliyor.Acaba bu sinyali güçlendirmek için benim yapabileceğim birşey varmı?Varsa neler yapabilirm açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.(evin her yerini gezdim yalnızca bu dediğim yerde çekiyo o da 2 ile.)

835 Mesaj
26 Eylül 2006; 18:21:05 

wireless modeminin markasını öğrenmem lazım öncelikle.ona göre 5 db anten kullanabilirsin ama evin içinde 5 üzerinden 2 çok kötü bir performans.

--AMD Rules--

197 Mesaj
27 Eylül 2006; 3:18:22 

wirelessin markasini bilmek gibi durumum yok.acaba laptoba mi takiliyor bu anten birde laptobun alici gucunu arttitici bir ozelligi var mi.bu anten icin ise tavsiye edeceginiz marka var mi

197 Mesaj
27 Eylül 2006; 3:21:23 

wirelessin markasini bilmek gibi durumum yok.acaba laptoba mi takiliyor bu anten birde laptobun alici gucunu arttitici bir ozelligi var mi.bu anten icin ise tavsiye edeceginiz marka var mi

7740 Mesaj
27 Eylül 2006; 3:53:57 

anten laptop'a takılmıyor malesef. adsl modem, access point ya da anteni değiştirilebilen bir ethernet kartına takabilirsin. laptoplarda wifi antenleri entegredir ve opsiyonel giriş bulunmaz. anteni aldığınızda wireless modemin anteniyle değiştirmelisiniz.

modemin markasını öğrenme şansınız olmamasından izinsiz kullandığınızı çıkarıyorum. lütfen sahibinden habersiz kullanmayın.
saygılar...

Ben aslında yoğum. YOĞUM!

753 Mesaj
29 Eylül 2006; 21:52:12 

Arkadaşlar bu wireless nasıl bişe oluyor şimdi wireless adsl modemler var bunun için sadece modem yetmiyor galiba ha birde wireless ethernet kartı gibi bişe gerekmiyormu

788 Mesaj
30 Eylül 2006; 11:06:21 

bazı modemler de Wireless de geliyor üzerinde yani istersen wireless istersen kablo ile.

3821 Mesaj
30 Eylül 2006; 11:13:13 

quote:

modemin markasını öğrenme şansınız olmamasından izinsiz kullandığınızı çıkarıyorum. lütfen sahibinden habersiz kullanmayın.

Bir arkadaşımın wireless hattına girerek 20 Gb download yaptılar geçen ay ve 180 milyon fatura ödedi. Bu hırsızlık değil de nedir? Bu yolu seçenleri şiddetle kınıyorum...

ASUS Z9PE-D8 WS ; 2 Adet Xeon E5-2689 ; 64 Gb Samsung Ram ; Xtreem 480 Gb SSD ; Zotac GTX690 ; Creative X-FI Titanium Fatal1ty Pro ; Xilence 1200W Psu

3065 Mesaj
30 Eylül 2006; 11:43:30 

quote:

Orjinalden alıntı: SysEdit

Bir arkadaşımın wireless hattına girerek 20 Gb download yaptılar geçen ay ve 180 milyon fatura ödedi. Bu hırsızlık değil de nedir? Bu yolu seçenleri şiddetle kınıyorum...

off yazık be!

476 Mesaj
30 Eylül 2006; 11:46:32 

kaz olmasaymış o da şifreleme sistemlerini modemlere boşuna entegre etmiyorlar.

süs ve görünüş ve karizma olsun diye üretmiyor onları modem firmalar

ondan sonra kullanana kızıyorsunuz. açanınkini kullanırım valla.

Gudikcik

2395 Mesaj
30 Eylül 2006; 12:21:29 

başkasının bağlantısını kullanmanın da bi raconu olmalı, download yapmak olmaz...

www.ahmcol.com PSN: hazirzop
Est Sularus Oth Mithas

60 Mesaj
30 Eylül 2006; 21:14:42 

keşke bizim ewin çevresinde de birileri wireless ına şifre koymasa:D

7740 Mesaj
30 Eylül 2006; 21:18:35 

quote:

Orjinalden alıntı: gudikcik

Arabasının kapısını açık "unutup" eve giden birinin arabasını da soyarsınız ya da çalarsınız siz o zaman. Ayıp!

Ben aslında yoğum. YOĞUM!

1996 Mesaj
30 Eylül 2006; 23:56:57 

quote:

Hocam öyle diyorsun ama bak benim modemime 10 dbi anten bağlıdır. Mac filter yok wpa yok wep yok hiç bir güvenlik önlemi yok ama cesareti olan gelsin kullansın. Kendine güvenen versin adresini modemine de istediği şifreyi koysun en fazla 2 saatte ondan download yapalım bak bakalım ne oluyor bu olay sana olsa ve fatura sana gelince!!!!!! ayrıca salpyılmaz yüzde bin haklıdır! Ayıp herşeyden önce. Bunu yapan cebimden para da çalar ne fark var arasında

A lawyer who can compile Linux kernel

3821 Mesaj
1 Ekim 2006; 0:06:32 

quote:

Olaya böyle bakmanıza son derece şaşırdım.Ahlaki yozlaşma ve erozyonun Türkiye'de hangi derecede olduğuna çok güzel örneklersiniz. Ama ne diyebilirim ki eğitim aileden başlar. Aileden temel eğitimi almayan insanlardan her türlü yozluğu bekleyebilirsiniz.Üniversiteyi bitirmiş olsa bile adam olamamıştır çünkü. Herkes belki sizin kadar bilgisayar bilmeyebilir ve şifrelemeyi unutmuş olabilir veya modem kazara reset olmuş olabilir ya da şifreli hattı kırıp girilmiş olabilir ama olayın mahiyeti değişmez. Sonuç olarak bu tam bir hırsızlıktır ve kaz olarak gördüğünüz o şahısları aslında soyuyorsunuz. Yarın arabanız çalındığında ya da eviniz soyulduğunda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur çünkü siz de aslında aynı işi yapıyorsunuzdur...
Ayıptır be! 1000 dolarlık kaptoplar pc ler kullanıp 29 liralık internetten kar etmeye kalkmak ... Neyse umarım doğru olanı yaparsınız...

ASUS Z9PE-D8 WS ; 2 Adet Xeon E5-2689 ; 64 Gb Samsung Ram ; Xtreem 480 Gb SSD ; Zotac GTX690 ; Creative X-FI Titanium Fatal1ty Pro ; Xilence 1200W Psu

1996 Mesaj
1 Ekim 2006; 0:09:20 

Hiç bu açıdan bakmamıştım gerçekten sen git laptop al sonra bedava internet düşün :)

7 Mesaj
1 Ekim 2006; 8:50:58 

bendede oluyo .bi çare bulamadım.modemden sanırım.değiştirdim halloldu.

seni bütün gücüyle değiştirmeye çalışan bu dünyada kendin olarak kalabilmek dünyanın en zor savaşını vermektir.bu savaş bir başladımı sonsuza dek BİTMEZ.....

2116 Mesaj
1 Ekim 2006; 10:37:17 

quote:

adam şifre koysa siz bu sefer şifreyi kırıp girmeye uğraşırsınız
senin mantığınla düşünenlere sınır yok...

hırsıza kilit dayanmaz....

şifre mifre hikaye mantık değişmeli...

Bırakın adalet yerini bulsun , isterse kıyamet kopsun.. Freud....

Bmw 3.20d M Performance

9579 Mesaj
1 Ekim 2006; 12:14:11 

kardes senin arkaadsında keriz gibi bie sifre koymuyo ben valla bulduğum aga giriyorum girmemizi istemyosa sifre yoksun

quote:

9579 Mesaj
1 Ekim 2006; 12:18:16 

kardes belirtiyim wpa sifresi kırmak zordur onla ugrasana kadar

quote:

Orjinalden alıntı: crepassio

adam şifre koysa siz bu sefer şifreyi kırıp girmeye uğraşırsınız
senin mantığınla düşünenlere sınır yok...

hırsıza kilit dayanmaz....

şifre mifre hikaye mantık değişmeli...

3821 Mesaj
1 Ekim 2006; 13:36:03 

quote:

kardes senin arkaadsında keriz gibi bie sifre koymuyo ben valla bulduğum aga giriyorum girmemizi istemyosa sifre yoksun

quote:

quote:

Şifre kırmak çok zor bir olay değil kardeşim.Getir senin şifreni 1 saatte kırayım. Bunun kerizlikle alakası yok sadece dürüstlükle alakası var...

1996 Mesaj
1 Ekim 2006; 14:16:20 

Şifre kırmak zor değil mi yapmayın güzel kardeşim.

Hakkı Öcal Amerika'da yapılan bir network güvenliği panelinde şifreyi BeNi1K2oRuMyPass5word gibi bir şey yapmıştı ve en zor kırılan şifre seçilen bu şifre 17 dakikada kırılmıştı. Brutforce ve DictionaryAttack maalesef her şifreyi kırıyor

2991 Mesaj
2 Ekim 2006; 0:33:59 

quote:

Orjinalden alıntı: Zwandar

Şifre kırmak zor değil mi yapmayın güzel kardeşim.

Hakkı Öcal Amerika'da yapılan bir network güvenliği panelinde şifreyi BeNi1K2oRuMyPass5word gibi bir şey yapmıştı ve en zor kırılan şifre seçilen bu şifre 17 dakikada kırılmıştı. Brutforce ve DictionaryAttack maalesef her şifreyi kırıyor

Bu wep şifreleme miydi?

Q klavye parmaklara işkencedir. Türkçenin klavyesi F klavyedir, tıklayın!
USB belleklerde virüslerin gizlediği dosyaları ortaya çıkarmak için tıklayın!
Android cihazların yazılım güvenliği için tıklayın!

1996 Mesaj
2 Ekim 2006; 0:38:32 

wpa2 olabilir

788 Mesaj
2 Ekim 2006; 10:10:51 

Birisi benim wireless ime girse, ben onun makinasına erişebilirmiyim. Ve girdiğini nasıl anlarım?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Ekim 2006; 14:18:40 

EĞER AĞIN ŞİFRELİ İSE SİNYAL GÜCÜ DÜŞER.BUNUN YERİNE MAC FİLTRELEME YAPABİLİRSİN.

150 Mesaj
2 Ekim 2006; 15:42:19 

antenler aynı yonu yonlerndır derım

919 Mesaj
2 Ekim 2006; 15:58:54 

Başkasının wirelessını kullanmayı kınıyorum

Electric and Electronic Engineer

2428 Mesaj
2 Ekim 2006; 16:29:52 

Konuyu neden illa başkasının wireless'ını kullanmaya getirmişsiniz anlamadım. Üniversitelerde ve birçok yerde wireless kullanıma açık.

2697 Mesaj
2 Ekim 2006; 17:29:07 

quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

Konuyu neden illa başkasının wireless'ını kullanmaya getirmişsiniz anlamadım. Üniversitelerde ve birçok yerde wireless kullanıma açık.

tartışılan konu o değil
mesela komşunun wireless i ondan habersiz kullanırsın . biz buna karşıyız

İnternetten Para Kazanma
clickbank nasıl kullanılır
Web Sitesi Kurma Rehberi Dijital Eğitim Kitabı

311 Mesaj
2 Ekim 2006; 22:42:42 

quote:

Orjinalden alıntı: onuroner

EĞER AĞIN ŞİFRELİ İSE SİNYAL GÜCÜ DÜŞER.BUNUN YERİNE MAC FİLTRELEME YAPABİLİRSİN.

MAC filtreleme ne şekilde yapılıyor. Bende Linksys WAG 54 modem var ve bir odadan 2. odaya sinyal çok düşük geliyor, MAC filtrelemenin bir faydası olur mu acaba?

1996 Mesaj
2 Ekim 2006; 23:27:17 

quote:

bu bilgi hakkında refarans bir kaynak gösterebilir misin acaba mantığını kavrıyamadım ben olayın.

Ayrıca zaten çoğu yerde wireless TTWiNet adlı gariplik üzerinden yarım saati 3 milyon gibi yok artık daha neler diyebilceğin bir paraya satılıyor ki onu geç... Benim ünivsersitemde de sertifika yüklüyorlar bilgisayarına bağlanman için onu da geç. EE nereye geldi konu komşunun wireless kullanımına

5 Mesaj
3 Ekim 2006; 2:38:44 

Merhabalar Arkadasslar, ben bir wireless adsl modem almak istiyorum,hangisini tavsiye edersiniz,bu modem ile pc ve mac baglantisinda vede 2 kat asagida bahcedede leptop ile kullanmak istiyorum.Tesekkürler

2991 Mesaj
3 Ekim 2006; 12:20:14 

quote:

Orjinalden alıntı: acosan

MAC filtreleme ne şekilde yapılıyor. Bende Linksys WAG 54 modem var ve bir odadan 2. odaya sinyal çok düşük geliyor, MAC filtrelemenin bir faydası olur mu acaba?

Normalde şifreleme hız kaybına sebep olur.USR modemlerin klavuzunda bu bilgi yar alıyor. Net kullanımında hissedilmez ama ağda farkedilebilir.
Sinyal gücünün düşmesi konusunda bir yazı okumadım. Fakat kullandığım bir ağda uzak mesafede wpa kullanırken sık sık kopmlar oluyordu. Şifrelemyi kaldırıp mac filter yapınca kopmalar kayboldu. Birde wep şireleme denedik aynı şekilde kopmalar kayboldu.
En iyisi deneme-yanılma yolu.

Q klavye parmaklara işkencedir. Türkçenin klavyesi F klavyedir, tıklayın!
USB belleklerde virüslerin gizlediği dosyaları ortaya çıkarmak için tıklayın!
Android cihazların yazılım güvenliği için tıklayın!

648 Mesaj
3 Ekim 2006; 14:08:22 

quote:

Orjinalden alıntı: Akinci

Normalde şifreleme hız kaybına sebep olur.USR modemlerin klavuzunda bu bilgi yar alıyor. Net kullanımında hissedilmez ama ağda farkedilebilir.
Sinyal gücünün düşmesi konusunda bir yazı okumadım. Fakat kullandığım bir ağda uzak mesafede wpa kullanırken sık sık kopmlar oluyordu. Şifrelemyi kaldırıp mac filter yapınca kopmalar kayboldu. Birde wep şireleme denedik aynı şekilde kopmalar kayboldu.
En iyisi deneme-yanılma yolu.

evet aynısı bendede olmuştu

fatall amd 1700+{1466Mhz def}(170*13,5=2300Mhz 1,50 V stabil[tr oc şampiyon II.si 2808Mhz])cpu+nb water blok ea
cpu 20Cº system 20Cº Hdd 20Cº NF7-s v2,0 bios mod merlin d27 Twinmos 2*512mb BH-5 {2,5-3-3-3} 2,9V {Asus 9550 ge/td 250-200stock =oc=500/540} Jaguar B51 5+1 50w_sub_25W*5sat total 190w rms kartal wrc(1-60_2-100_3-140_4-180 stabil)

4 Mesaj
3 Ekim 2006; 18:31:37 

quote:

Kullanımına izin vermek istediğin bilgisayarların MAC adreslerini modeme tanıtma yoluyla yapılıyor sanırım değil mi?

Ben yeni bir wireless modem aldım evde 3 kişi kullanıyoruz interneti, şifre koyduğumuzda aşırı bir yavaşlama oldu. MAC adreslerini tanıtmamızı öneren arkadaşlar oldu ama nasıl yapılacağını bir türlü çözemedik. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Modem: Billion Wireless-G BiPac 5102G

282 Mesaj
10 Ekim 2006; 21:29:59 

arkadasim 150 m kdr uzakta USR 9106 modem kullaniyor. notebook'la cok zor goruyorum o yuzden USR 5422 kablosuz USB adaptor aldim 3 m USB uzatma kablosuyla. modemi ve USB adaptoru mumkun oldugu kdr birbirini gorecek sekilde yerlestirdik fakat yine etkin sonuc alamadik. su an reflektor yapimini inceliyorum onu da denicem USB adaptore. o da olmadi USR 5453 Professional Access Point (Repeater, Bridging/Multi-bridging) alarak olayi cozmek istiyoruz. sorum USR 5453 A.P.'yi benim notebook'a baglasam USR 9106 modemi gorup kopruleme yapilabilir mi?? tabii bundan once A.P.'yi modeme tanitmak gerekir, kilavuzlarinda A.P.'yi router'a eth. kablosuyla baglayip tanitilmasi gerektigi yaziliyor. peki bunu modeme A.P.'nin MAC adresini fln kablosuz baglanti yoluyla girerek yapabilir miyiz?? simdiden tesekkurler

740 Mesaj
12 Ekim 2006; 11:44:47 

quote:

Öyle bir millet olmuşuz ki hazırcılık hırsızlık gasp ne ararsan bizlerde var. Kimse kendi emeğimle helal paramla ihtiyacımı görüyüm demiyor. Beleşte ne varsa mahiyeti önemli değil hemen yumuluruz. Kul hakkı diye birşey var.... Ayda 29 ytl vermek yerine hırsızlığı tercih etmek belki bu dünyada kendince kara geçersin ama devamında nolcak... Bence çizdiğin yoldan geri dön.. Bedava ve haksız kullanıma son ver bence..... Düşüncen beni ürpertiyor nedense...... Şiddetle kınıyorum seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rundll -- 12 Ekim 2006; 11:46:34 >

1 ( Bit ) kadar değerin yok bu alemde....

124 Mesaj
21 Mart 2008; 9:26:22 

şifresiz wireless lere girenlere kızıyorsunuz ama şu anada 3 komşum bana radyasyon yolluyor. hiç biride sana zarar veriyoruz kusurabakma demiyor.bu arada 20 gb downloadıda desteklemiyorum hadi 1 gb falan olurda 20 çook fazla.

5023 Mesaj
21 Mart 2008; 13:01:17 

quote:

Orjinalden alıntı: zxzxzxzx

şifresiz wireless lere girenlere kızıyorsunuz ama şu anada 3 komşum bana radyasyon yolluyor. hiç biride sana zarar veriyoruz kusurabakma demiyor.bu arada 20 gb downloadıda desteklemiyorum hadi 1 gb falan olurda 20 çook fazla.

O işin ayrı boyutu.Yanlız onlar bana radyasyon yayıyorlar diyerek ben de onların hesabından biraz çekeyim demek ne kadar doğru?Siz şikayetinizle ilgili hakkınızı aramaya çalışmalısınız.Hakkınız yendiğinde başkasının hakkını gaspla değil..

Nothing lasts forever
Even cold november rain

150 Mesaj
23 Mart 2008; 18:24:11 

Sanırım konu dağıldı birazcık Aynı durum bende de geçerli,fakat modem benim modemim Telekom'un verdiği airteis modem.İlk gün 5,sonra 4,sonra 3 ve şimdide 2 yıldız çekiyor.Bunu nasıl arttırabilirim.Ağ kartım Intel Wİreless Wi Fi Link 4965 AGN...Modemle bilgisayar arası neredeyse 5 metre,neler yapabilirim bunu düzeltmek için?

245 Mesaj
24 Mart 2008; 19:08:37 

tarihine hic bakmadınızmı üstünden 2 sene gecti beyler .D:D:D en son yazıldıgı tarih 12 ekim 2006

145 Mesaj
17 Nisan 2008; 17:41:35 

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Nisan 2008; 23:02:34 

quote:

Sen mahkememisinde cezalandırmayı kendinde hak görüyorsun. Hırsızlığınıza böylemi kılıf bulup vicdanınızı rahatlatıyorsunuz. Nerden nereye, eskiden millet camiye kapıyı pencereyi dükkanı tezgahı açık bırakır giderdi şimdi ise adamın kendine bulduğu bahaneye bak. Hırsızlık işte yaptığın kardeşim yani sen bir hırsızsın!

55 Mesaj
19 Nisan 2008; 13:00:40 

konu nerden nerelere gelmıs ya ayıptır arkadaslar

46 Mesaj
20 Nisan 2008; 2:42:33 

quote:

Orjinalden alıntı: ahmcol

başkasının bağlantısını kullanmanın da bi raconu olmalı, download yapmak olmaz...

olumsuz:bonser24(ava giderken avlanan tilki)

2755 Mesaj
29 Ekim 2008; 16:54:52 

quote:

180 milyon fatura gelmez, max 60ytl gelir sallamayalım

1661 Mesaj
29 Ekim 2008; 21:38:58 

arkadaslar 1 problemim var.altkattakı komsumdan wireless paylasımı yapıyorum
(izinli tabii)ilginctir notbook acıp aga giriyorum ve bundan sonra aga bahlı olmama ragmen web sayfası acamıyorum.baglantıyı kesip tekrar baglanıyorum,yine aynı sey oluyor.... wifi adaptorum atheros..kafayı yemek uzereyimm..baglantı 2 cizgi falan cekiyor,ama sayfa acmada hızı gayat iyi..ama işde belli muddet sonra sayfa acamıyorumm,bu neden olabilirr

37 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:26:23 

texmo aynı sey bende de var baglantıyı aldıgım yerdekı ınternet hızı 4096 ben download yaparken 450 kb/s le dosya ındırıyorum ama download bıtınce sayfa acarken baglantı tıme aut oluyor bunun sebebını bende cok arastırdım ve bende wireless le baglanıyorum ama kullanılan kartında bunda buyuk fonksıyonu var tabı buna baglı olarak ben destop pc kullanıyorum ve karta 17 db lık outdor anten de baglı ve sınyal gucunde sorun yasamıyım dıye kablo boyunu 2 metre tuttum sorun tamamıyle wireless karttan kaynaklanıyor cunku pısayada satılan kartların hıc bırı 100 mw gecemez yasal zorunluluk tan dolayı ama usb baglanan ateros chıpsetlı ve ya suan alfa kartlar cok ıyı ve kullanıslı bu sekılde bır baglantı kurarsan sorun cozulur ama gucude onemlı tabı

996 Mesaj
18 Kasım 2008; 19:50:56 

Zyxel modem kullaıyorum. Kablosuz LAN ayarlarında kablosuz bağlantı için 5 seçenek var:
1-Statik WEP
2-WPA-PSK
3-WPA
4-WPA2-PSK
5-WPA2

Benim aynı evde farklı odada 4 çubuk gösterirken başka bir daireden 5 çubuklu çekiyor.
Zaman zaman kopmalar yaşanıyor.
Bunlardan hangisini tercih etmeliyim?
Farkları nelerdir?.

sd

207 Mesaj
18 Kasım 2008; 22:44:31 

Selam arkadaşlar.

Yeni bir konu açmak istemedim.
Ben bu gun USRobotics 9114 aldım. Şimdi kurdum ve ondan bağlanıyorum. Yukarda da yazıldığı gibi ben şifrelemek istiyorum. Sonuçta hattım sınırsız. Ama yine de şifre koymak istiyorum. Tabi isteyenler le paylaşabilirim. Bunu nasıl yapacağımı tam olarak bilemiyorum. Gene olarak bir kaç sorum var;
1- wireless'i şifelemek istiyorum. Şifreyi bilmeyenler kullanamasın.
2- modem masanın altında olmasına rağmen 5 de 3 çizgi var. Bunun bir ayarımı var acaba?
3- acaba bir hatta iki farklı modem bağlayabilirmiyim? ben diğerlerine eski modemden hat verip kendim kablosuzdan almak istiyorum. Böylece kullanmadığım zamanlarda kabolsuzu kapatabilirim. diğerleri kullanmaya devam edebilir.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

5 Mesaj
20 Aralık 2008; 14:35:58 

arkadaşlar dükkanımın 100 m ilerisinde bir otel var laptopla dükkandan çıkıp 30 m otele yaklaşınca çekiyor acaba masa üstü bilgisayarıma iyi bir alıcı alsam dükkanda çeker mi? tavsiye ettiğiniz bir alıcı varmı?cevaplarsanız çok sevinirim.(bu arada otelden izin aldım)

1148 Mesaj
20 Aralık 2008; 14:42:57 

quote:

Şifre kırmak çok zor bir olay değil kardeşim.Getir senin şifreni 1 saatte kırayım. Bunun kerizlikle alakası yok sadece dürüstlükle alakası var...

çok fazla karakter kullanarak oluşturulmuş bir WPA şifresini kırmak neredeyse mümkün değildir.
öle artislik yapmakla olmuo bu işler. 1 saatte kırarım falan... burdan yazmak nede kolay değilmi?
bikere sadece paket toplaması günler sürebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brainiac_x -- 20 Aralık 2008; 19:03:32 >

5 Mesaj
24 Aralık 2008; 11:35:40 

CEVAP YOK MU?????

arkadaşlar dükkanımın 100 m ilerisinde bir otel var laptopla dükkandan çıkıp 30 m otele yaklaşınca çekiyor acaba masa üstü bilgisayarıma iyi bir alıcı alsam dükkanda çeker mi? tavsiye ettiğiniz bir alıcı varmı?cevaplarsanız çok sevinirim.(bu arada otelden izin aldım)