Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti - Aç Susuz Kaldığımız Oyunlar (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
2.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hitman absolution ve The Last Of Us benim aklımda kalanlar.. her iki oyuna oturduğum zaman susuz,aç en azı 10 saat oynardım
  • 3 seneyle en uzun oynadığım oyun Allod 2ci sıra da lol :/ tr gelmemişti ozm lar arkadaşlar la en çok sabahladığım oyunlar dan lol de 2 sene oynadım tr geldiğin de bırakmıştım :) arkadaşlar tr geçti bende geçmedim yalnız kaldım :D bazıları dota 2 geçti ps1 ve ps2 de tomb raider serilerini arkadaşla çok oynadım hl1 bozuk kılav ye de 1,2,3 ve 9 çalışıyordu 1 öne yürüme ayarladık 2 zıplama 3 e nin yaptığı açma kama filan 9 gidip geliyordu mecbur 9 el feneriydi el fenerinden çok çektik :D karanlık yerlerde :) arkadaşla bitirdik ten sonra hemen hl2 tüm serilerini düzgün kılav ye ile bitirdik atari de rpg oyunlarını çok oynardık STAR WARS: EPISODE I,Star Wars- Demolition,crash,fahrenheit,Tenchu 2,Syphon Filter vs atardık 1 tv den :D Chase the Express,Fatal Frame,WRC Rally,RC De Go yu da ps1 de çokk uzun oynamıştık aynı şekilde The Mummy çok zaman çaldı say say bitmez tüm atari ps1 ps2 oyunlarını aynı arkadaşla bitirdik halen :D birlikte oynarız oyunları pc ye geçtiğimizden beri mmo çok sardık lan games oyun bulduğumuz da hemen deneriz :) bayramdan sonra mmorpg girişeceğiz :D

• Dune 2000 oynadık hatta en iyisiydi Gökhan bey Talha bey

http://www.youtube.com/watch?v=z1BPXP1F_I8&list=PLw2L04beHwWBbjNh8AnY2OTbHKb5XeDlO
  • ben de direk championship manager ve football manager serilerini sayardım.
  • Birbirinizin yaptığı esprilere gülmemek için kendinizi zor tutuyorsunuz bazen :) Bence salın gitsin :D
  • bende oyun muhabbetini kaç gündür bekliyordum iyikide geldi doyamıyorum :)
  • Tunahan abiyi ilk defa görüyom gideri varmış :DD
  • shooter oyunlarında zaman geçmez diyorsunuz ya işte buna katılmıyorum ilk crysis çıktığında 6. sınıftaydım sırf o oyun için babama yeni bir pc aldırmıştım ve saat öğle 12 gibi oyunu kurdum ondan sonraki günün akşam 8 ze kadar oynadım 30 saat kadar pc den kalkmadan oynamıştım onu :D
  • Bir daha ki programı modlarla ilgili yapın gerçekten etraflı bir konu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Diablo...Warcraft....Starcraft...Max Payne...DmC 3-4...Bioshock...Cod 4-6-8...Crysis 1-Warhead

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 30 Temmuz 2014; 13:19:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fa362

Okuyan var mı hocam blog değil bura forum sitesi ya kaç kişi okudu bunu

Valla siz de yazın dediklerinde kendimi tutamıyorum. Zaten okunmasını önemsemiyorum. Haklısın ama alışkanlık işte. Normalde de bir yazdım mı bayağı yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 30 Temmuz 2014; 13:31:51 >
  • Oyun Muhabbetleri çok güzel oluyor da şu ses sorununu çözseniz artık. Neredeyse her Oyun Muhabbetinde var şu ses sorunu.
  • Abi ben counter strike 1.6 yı 1450 saat oynadım ya benim ömrüm o oyunla geçti :D

• Mmorpg oynamadığım için muhabbete biraz uzak olsam da, Mass Effect 3'ü 3 gün içinde çok az uykuyla tamamlamıştım. Atmosferi falan çok güzeldi.
  • Basligi okuyunca DayZ tarzi yemek icmenin gerektigi oyunlar bekliyordum :D

• Keyifli bir videoydu. Teşekkürler BSC ekibi
  • Her hafta belli bir konudan başlayarak, deneyimlerinize yöneldiğiniz anlar bana göre muhabbetin en keyifli anları.. Tuna'nın heyacanını dinlerken paylaşmamak çok zor; bu programı 50 dk dan aşağıya yapmasanız daha mı iyi olur acaba...!

• Valla benim başından kalkmadan oynadığım oyunlar şunlardı...

Winning Eleven 9.. Belki bazıları inanmaya bilir ama Üniversite zamanı hazırlık döneminde okuldan ve sınıftan arkadaşlarla cuma akşam eve gelip pazar gecesine kadar 16 kişi turnuva yapmıştık..
    En büyük rekorum budur,tam 38 saate yakın.. Sadece maçı olmayanlar kenarda maçı gelene kadar kestirerek geçirdik. sonrasında 2-3 gün kendimize gelemedik :D Ve bu üniversite bitene kadar devam etti.. WE10, WE11, PES2008 vs.. bu grupla oynamaya başladığımızda en az 12 saat başından kalkmıyorduk.. Hey gidi günler hey :)

Football Manager 2007 ve TCM 2005'ide aralık vermeden sadece su ve yemek yiyerek 20 saate yakın oynamışlığım vardı..

Bunun dışında Colin McRae 2.0'ı en uzun kariyer modunda 17-18 saat ara vermeden bitirmişliğim var :D

2009'dan sonra iş ve hayat gereği çok fazla oyunları oynayamasamda günde en fazla 3 saat ayırabilir oldum..

Fakat bunlar içinde bir tek The Last of Us'ı akşam 8'de başlayıp ertesi sabah 9-10 gibi bitirebildim..

Eskiden 10 ve 20 saat arasında deli gibi oynadığım oyunlar..

Medieval Total War 2, Counter Strike 1.6, AOE2, Diablo 2, Hitman ve tabiki GTA :)

• elinize sağlık güzel olmuş

• Bir keresinde 20 saat knight online oynamıştım hey gidi günler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.