Şimdi Ara

Oyunu Bırakmam Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite sınavı için son 2 senem lolu bırakmam lazım hesabı satıyorum dedim arkadaşlara yapma etme pişman olursun felan dediler arkadaşlar lol oynarken ben napıcam pişman olurmuyum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanı iyi ayarlaman lazım. Mesela gündüz vakti calışıyorsan gece 1-2 oyun atabilirsin bir sorun olmaz

• Olursun. Bak fab'a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim son senem daha yeni bırakıyorum :D
  • Şu üniversite sınavlarını çok abartiyorsunuz.günde 1,2 oyundan bişey olmaz.Birde 2 senem kaldı demiş

• Günde 1-2 oyun değil zaten sadece cumartesi arkadaşlarla kafede tüm gün oynuyoruz dersaneye felan yazıldım hiç uğraşmayım diyodum

• Lol oynayıp konya meram tıpı kazanan arkadaşım var, onun yanında 2 senedir giren bu sene 3. sünü deneyecek arkadaşım da var. Bir şey demek zor, dozunu iyi ayarlamak lazım.
  • Son sene bırak 2 sene önceden bırakmak neymiş, ben bu sene bırakmadım aldım babayı. Seneye kaldım bırakacağım bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraketmen

Lol oynayıp konya meram tıpı kazanan arkadaşım var, onun yanında 2 senedir giren bu sene 3. sünü deneyecek arkadaşım da var. Bir şey demek zor, dozunu iyi ayarlamak lazım.

Doz kavramı yok bende kaptırınca fena kaptırıyorum rüyalarıma giriyo

• hasbın dursun oynama ben günde 1-2 oyun bişi olmaz dedim sonra first win of the dayi de alıyım dedim bakmışken başka işlerle de uğraşayım dedim sonra bi baktım sınav gelmiş, oyunu sil sınavdan sonra yüklersin
  • 2 sene varmis daha satma derim ir iki oyun atarsin

• Oynadım, gram azaltmadım ve odtü makine kazandım ama sen bana bakma

• 2 Çık let benden çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: CastellonA

2 Çık let benden çalışır

Ha?

• Son yıl bırakırsın şimdi bırakırsan çok sıkılırsin

• Hesabı satmana gerek yok bana ver 2 yıl sonra geri al. Her ay zorunlu rankedını atarım. Gelecek sezonlarda ilk 10 maçınıda atarım. Sadece kazandığım ipyi kullanırım. Yok ipyi kullanma her gün First win of day al dersen. Aylık ücret bir gizemli kuku.
  • Bağımlı değilsen oynayabilirsin çünkü insanın çalışırken bir yandanda sevdiği şeyi yapması cidden çok önemli. Ben hep test çözerim,sınavlarıma çalışırım ama arada 1 oyun lol atıp kitap okurum ondan sonra geri dönerim ders çalışmaya böyle olunca hem yine full heves başlıyorum çalışmaya hemde istediğimi yapmış oluyorum.
  • Ben gunde ortalama 2 ile 5 arasi oyun atarak bide arklarim hergun bataga giderken onuda haftada 1e 2e indirdim kocaeli makineyi kazandim. Yani birakmak cozum deil herseyi azaltacaksin. Birakirsan olmaz . son sene dayanamazsin.

• gunde 1-2 el atsan bisi olmaz

• Hesabını bana hediye et, hesabın yokken oynamazsın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.