Şimdi Ara

maslak ta 48 saatlik kesinti -kablonet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet pazar oglenden beri olmayan baglantı nihayet geldi,

klasik bahaneler, yagmurdan kablolar yandı bilmemne kutusu yandı ve degisti. bu sabah problem cozuldu dendi ancak yine baglantı yoktu. eve geldiler baktılar apartman kutusundan ayar yaptılar modem online oldu ancak yine baglantı yok.

bir teknik teknik servis numarası verdiler. aradıgımda sorunun benden kaynaklandıgını bilgisayarcı cagırmam gerektigini ya da format atmam gerektigini soylediler !!!

bunun mumkun olmadıgını bende sorun olamayacagını soyledim ve 4440126 dan yardım aldım ve su anda baglantım geri geldi...

tamam turksat a gecti iy oldu hos oldu ama kablonet in teknik servisi hicbir zaman "sorun sizde, bilgisayarınıza format atın" tarzı bir cozumsuzluk cozumu uretmiyordu...

hic memnun kalmadım bu son 2 gunde yasananlardan...

• benim pederin bağlantısı da kablonet,geçenlerde 1-2 saatliğine bağlantı yoktu....sonra 4440126 yı aradı...yarım saate kalmadan bi adam gelip..apartman kutusuna baktı,bi de bilgisayardan 1-2 bişeye baktı düzeltti.....sorun çözüldü..
  • zaten boyle olması gerekiyor.. sonucta "sınırsız" baglantı alıyoruz. tamam bolgesel bir problem olabilir ama bana adamların "sorun bizde degil, sizin bilgisayarınızda, bilgisayarcı cagırın evinize ya da format atın" demesi sasırttı. sonra tekrar aradım bu sefer 4440126 yı.. oradan birkac islemle oldu.. yani bir yerlerde aksaklık var teknik destekte... biri gayet yardımcı olurken digeri basından savmaya calısıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.