Şimdi Ara

Oyun Serisi: Ryse: Son of Rome - Bölüm 4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Barbarların etten çelikten örülü defans hattını yaran ve hemen ardından çavuş rütbesine kavuşan Marius, barbarların inine giriyor ve kralın kızına göz kesiyor.

• Bayramın mübarek olsun abi, devamını bekliyoz
  • Arkadaşlar şu an tezlerim tuttu sayılır. Bsc videolarının çoğalmasının asıl nedeni youtube'daki kitleyi çekmek. Aslında videolar youtube için hazırlanıyor ve hali hazırda site olduğundan buraya da yükleniyor. Ve bana birazda haklılar gibi geliyor oyundan anlamayan ve salakça konuşmalar yaparak yüz binlerce abone kasmış kanal var. Bsc neden bu kadar iyi editörlere sahipken tutulmasın.

Şunu da söylemek isterim ben youtube'daki kitleyi anlamış değilim onları çekmek için küfür etmek , başka bir tarafından konuşmak ses çıkarmak mı gerekiyor anlamıyorum. Şuan youtube'da belli bir yaş seviyesine gelmiş kişiler bile (özür dileyerek söylüyorum) salakça ve aptalca konuşmalar yaparak video çekiyor. Ya adamlar video çekerken ağızlarına ne alıyorlar çok merak ediyorum.

Bunlar kişisel görüşlerimdir. Lütfen bilmediğim bir şer varsa lütfen beni uyarım. Bsc'ye bol şanslar.

Herkese hayırlı bayramlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• talha abi oyunu bitirmeden seriyi bitirmezsin umarım

• Oyunu izledikten sonra ben
    http://forum.donanimhaber.com/m_95337222/f_//tm.htm#95337222

• Sonda niye bagirtiyorsunuz jenerik bilerek yapiyorsaniz hic komik degil

• Güçlü düşmanların defansını kırmadan paso atak ile öldürmek çok zor.Köprü bölümündeki kıza ölmeniz devamlı atak yapmanızdan.devamlı ataklardan düşman sıyrılarak kurtuluyor ve sizin boşluğunuzdan faydalanarak darbe indiriyor.
  • BU OYUN GÜZELDE
    hem benzer adamlar çok fazla geliyo hem botlar bazen mallaşıyo hem pc cıkmıyo hemde hem
    artık benzer adam olayını çozmaleri lazım :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 4 Ağustos 2014; 8:28:53 >
  • oyun cidden çok kötü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.