Şimdi Ara

Sualler.!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna dair pek bişey bilmem. Bazıları baya övdü güzel diye. İndirdim de öteki oyunlara göre farklı. Habire 5vs5 kapışıyoruz. Her seferinde farklı karekter seçme şansı tanıyor oyun. Şimdi sabit bir karekterimiz olup onu level atlattırıp item vs kısacası güçlendirmek için neler yapmak gerek. Misal şöyle vs sırasında adamın seviyesi 15 benimde öyle fakat gelip 2 3 skillde öldürebiliyor :S Ben vurmaya kalkınca resmen gıdıklıyorum sanki. Bir başka mesele; Oyuna başlarken 2 adet skill tarzı bişeyler seçiliyor. Onlar ne olaki ? :) Genelde hp veren skill ile yıldırım tarzı olanı seçiyorum. Bir başka mesele dükkandaki şeyler nedir ne işe yarar. Satın alıyorum bazen ardından üstlerine tıklıyorum hiçbirşey olmuyor yardımcı olursanız sevinirim.

• Nice troll man

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 29 Temmuz 2014; 2:44:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi misin anlamaya çalışıyorum .
  • Bunun cevabini konu altindan yorum seklinde aramaktansa zilyon tane rehber, anlatim vs. yazilar var onlardan bakmani oneririm. Hem daha ayrintili cevaplar bulursun hem bu tarz kaba taslak oyun mantigini daha iyi kavrarsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim burdan yardımcı olacak çıkar ama bu oyunu mmorpg gibi düşünmemelisin. Tamamen farklı. İnternette bir sürü rehber de bulursun ben de izleye izleye öğrendim öğretici videolarda mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

Nice troll man

• Ciddiysen kötü. Değilsen sorun yok. Alışırsın. Türkçesini oyna ve okumaya çalış.
  • Gayet ciddiyim arkadaş niye şaşırdınız ? 3, 4 saat evvel yükledim 5 level kadar da oldum aslında hatta oyunda en yüksek 8 kişiyi de öldürmüşlüğüm oldu fakat şu an baya fransızım oyuna elemanlar sub mub mid diyolar mid sanırım şu ortadan gidilen yer bu arada rehber neyin falan baktım da roman şeklinde uzun uzadıya resmi yazılar. Şöyle kaba taslak anlatırsanız çözerim diye açtım airrivals, metin2, ve benzeri online oyunlardan mezun olmuşluğum var

• Sadece burda anlatma ile öğrenebileceğin bir şey değil ama 1-2ip ucu vereyim sana top lane (çoğu kişi soloda der ) üst koridordur mid orta koridordur bot da alt koridordur bot laneye 1 adc (marksman uzaktan vuran diyim öle anla ) birde support yani onu lanede koruyan minyon ellemeyen adc nin yanında asist alarak kasılan bir karakterdir. Mid de çoğunlukla yetenek gücüne dayalı herolar oynanır ad herolarda oynayabilirain fark etmez top lanede de duruma göre tank yada ad herolar oynanır neyse bir itemi almak için örneği ninja tabi 1k gold biriktirmeyi bekleme alt itemletini al somra birleştir. Totemli oynamayı öğren harita kontrolü senin herşeyindir. Aldığın itemlerin aktif özellikleri i kullanmaya çalış oyunda baron yada ejder alabiliyorsanız onları almaya çalışın birde ks yersen sinirlenip insanlara hakaret etme asist almakta birşeydir neyse şimdilik bu kadarını yazabilirim sadece yardımcı olabildiysem ne mutlu bana he birde stream izleyerek oyunu kavramaya çalış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tşk. Totem kullanmayı öğrenmişim, atıyorum çimlerin arasına böle görünmez olamıyorlar güzel bişey. Uzaktan vuran olarakta miss fitonayı beğendim otomatikman 4. kısma yerleşen bir skili var feci bişey çok seri taramalı şeklinde sıkıyo. O şekil 2 kişiyi öldürmüştüm geçen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_xtr

Tşk. Totem kullanmayı öğrenmişim, atıyorum çimlerin arasına böle görünmez olamıyorlar güzel bişey. Uzaktan vuran olarakta miss fitonayı beğendim otomatikman 4. kısma yerleşen bir skili var feci bişey çok seri taramalı şeklinde sıkıyo. O şekil 2 kişiyi öldürmüştüm geçen.

O ulti yeteneği ve karakterin en güçlü ve en uzun dolan skili(genelde) bazı ultiler de sadece güç verebilir (ryze) bazıları kısa mesafe ışınlanmanı sağlar (kassadin) bazıları sadece şampiyonlar gözüktügünde vurabilir (Katarina) bazıları birikerek kısa sürede birden fazla kullanılabilir (teemo , akali , corki) bazıları bir harita ucundan karsı haritaya gidebilir (jinx,ezreal) örnekler arttırılabilir ama ultini olabildiğince düzgün kullan mesela 10 canla arkadan biri kovalıyor canı fille yakın seni yakalıcağı kesin dönüp ultini kullanırsan direk olursun o yüzden ölüp yeniden doğmayı bekle.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeriCT

quote:

Tşk. Totem kullanmayı öğrenmişim, atıyorum çimlerin arasına böle görünmez olamıyorlar güzel bişey. Uzaktan vuran olarakta miss fitonayı beğendim otomatikman 4. kısma yerleşen bir skili var feci bişey çok seri taramalı şeklinde sıkıyo. O şekil 2 kişiyi öldürmüştüm geçen.

O ulti yeteneği ve karakterin en güçlü ve en uzun dolan skili(genelde) bazı ultiler de sadece güç verebilir (ryze) bazıları kısa mesafe ışınlanmanı sağlar (kassadin) bazıları sadece şampiyonlar gözüktügünde vurabilir (Katarina) bazıları birikerek kısa sürede birden fazla kullanılabilir (teemo , akali , corki) bazıları bir harita ucundan karsı haritaya gidebilir (jinx,ezreal) örnekler arttırılabilir ama ultini olabildiğince düzgün kullan mesela 10 canla arkadan biri kovalıyor canı fille yakın seni yakalıcağı kesin dönüp ultini kullanırsan direk olursun o yüzden ölüp yeniden doğmayı bekle.

Aynen geç doluyor diğerlerine göre o yüzden yerinde kullanmak lazım. Genelde bakıyorum bizimkiler büyük kavga çıkarttıkları vakit karşı tarafın şampiyonlarının canları baya azaldığı vakit açıyorum o skili birde gelen + ları o skile veriyorum hep iyice güçleniyor. O şekil 1 keresinde 2 kişi mefta olmuştu.

Şimdilik karekterleri deniyorum teker teker ve sanırım her seviye atlayışta yeni yeni karekterler geliyor :S Birde oyun içinde bazıları baya güçlü oluyor bu sebepten oyun içi oyuncular arasında şöyle bir söyleme denk geldim; "İşte o oyuncu kasılmış kasmış karekteri o yüzden o kadar güçlü diye." Ordaki o kasma nasıl oluyor çözemedim şimdilik. Seviye atlanmasından mı bahsediyor acep ? Oyuna başlamama sebep olan arkadaşta seviyenin pekte önemli olmadığını söylüyordu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MeriCT

quote:

Aynen geç doluyor diğerlerine göre o yüzden yerinde kullanmak lazım. Genelde bakıyorum bizimkiler büyük kavga çıkarttıkları vakit karşı tarafın şampiyonlarının canları baya azaldığı vakit açıyorum o skili birde gelen + ları o skile veriyorum hep iyice güçleniyor. O şekil 1 keresinde 2 kişi mefta olmuştu.

Şimdilik karekterleri deniyorum teker teker ve sanırım her seviye atlayışta yeni yeni karekterler geliyor :S Birde oyun içinde bazıları baya güçlü oluyor bu sebepten oyun içi oyuncular arasında şöyle bir söyleme denk geldim; "İşte o oyuncu kasılmış kasmış karekteri o yüzden o kadar güçlü diye." Ordaki o kasma nasıl oluyor çözemedim şimdilik. Seviye atlanmasından mı bahsediyor acep ? Oyuna başlamama sebep olan arkadaşta seviyenin pekte önemli olmadığını söylüyordu.

Seni kandırmış Seviye farkı önemli. Bazen level farkından dolayı kendinden fazla itemi olan adamları alabiliyorsun

• O ufak yaratıklar var ya onlara son vuruş yapıp öldürerek para kasacaksın.
    Biriktirdiğin paralarla üssünde dükkandan eşya satın alarak güçleneceksin. Bu eşyalar can, mana, saldırı gücü, yetenek gücü, bekleme süresinde kısalma, zırh, büyü direnci gibi kategorilerde bonuslar verirler. Bu bonuslar sayesinde rakibin senden çok para kastığı için seni kolayca öldürebiliyor anlayacağın.
    O 2 adet skill seçilmesi olayı da sihirdar büyüsü. Hepsinin farklı işlevleri var yıldırım dediğin çarp(smite) büyüsü ormancılar kullanır.

Kullandığın şampiyonun adının sonuna build eki getir Google'da arama yap nasıl ne şekilde yapılandırman gerektiği, hangi skill lere puan vermen gerektiği, hangi sihirdar büyülerinden faydalanman gerektiği gibi şeyleri bulursun rahatça.
  • Vez ix

Sanırım öyle olmuş. Çünkü en basitinden; Oyunda farklı yerlere girip oynamak istediğim zaman leveliniz yetmiyor diye uyarı veriyor.

L.j

Evet minyonları kesip para kazanıyorum baya fakat. Dükkandan aldığım gerekli şeyler sol köşeye geçiyo tıklıyorum hiçbişey olmuyo Heralde orda kendine kendine görevini icra ediyor olsa gerek. Bi kullanabildiğim şu kör noktaları açabilen şeyler.
  • quote:

Vez ix

Sanırım öyle olmuş. Çünkü en basitinden; Oyunda farklı yerlere girip oynamak istediğim zaman leveliniz yetmiyor diye uyarı veriyor.

L.j

Evet minyonları kesip para kazanıyorum baya fakat. Dükkandan aldığım gerekli şeyler sol köşeye geçiyo tıklıyorum hiçbişey olmuyo Heralde orda kendine kendine görevini icra ediyor olsa gerek. Bi kullanabildiğim şu kör noktaları açabilen şeyler.

Bazı İtemlar kullanılıyor birtek zaten tıklayınca bi alan çıkıyor bazıları basınca 3saniye ölümsüz oluyor sonra birde o itemleri alınca sol köşede duranlar mesela 10 büyü gücü veriyor yazıyor sen onu satın aldıysan veriyor bir şey yapmana gerek yok.

• Okumayın turol

• Okumayın turol

• quote:

Vez ix

L.j

Sup değilsen bütün paranı totemlere yatırma aman (suosan da yatırma, zaten 20 levela kadar sup görmeyeceksin büyük ihtima) Zaten ücretsiz olan ziynetini kullanabilirsin çoğu zaman. Oynadığın heroyu örneğin "miss fortune build" şeklinde google da aratırsan ne sırayla hangi eşyaları kasman, ne sırayla hangi yeteneklerini geliştirmen gerektiğini öğrenebilirsin. Totemi şimdiden kullanman güzel bişi

• oyuna çok baglanmaman iyi olur. Çok fazla vakit heba etme bu oyunla tavsiyem

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.