Şimdi Ara

Kulaklık Ve Mouse arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Şu Mouse mu almalıyımhttp://www.vatanbilgisayar.com/fm-g3265k-gaming-mouse-mouse-pad.html
    Yoksa şu kulaklığımı almalıyımhttp://www.vatanbilgisayar.com/snopy-sn-338-siyah_kirmizi-mikrofonlu-kulaklik.html#yorumlar
    ilerde video çekmeyi planlıyorum seri şeklinde video falan çekicem youtube da kanal açıcam yeni bilgisayar alıcamda sadece bilgisayar için para var bu mouse yada kulaklığıda bayram harçlığıyla alıcam hangisini tavsiye edersiniz kullananlar yada tavsiye edenler hangisini almalıyım nedenleriyle söylerse memnun olurum ^^ İyi geceler NOT aynı fiyata en azından 40 lirayı geçmicek şekilde kulaklık yada mouse varsa önerebilirsiniz

• Hocam o vatan daki mause yerine g100s alsanız direk daha iyi olur :) Paranızda varsa direk g100s alınız o mauseyle aynı para.

Logitech g100s Gamer Mause

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bu konuyu açtıkdan sonra bir kaç kişiye sordum biraz kafamda düşündümde ben ilerde video çekmeye başlicam bayramdan sonra bilgisayar alıcam işte sadece bilgisayar için bütçem var o bilgisayarı alıncada video çekmeye başlicam mikrofonu dış sesleri almayan bi kulaklık alıcam o yüzden çünkü bi kuşum var yanımda duruyo o ötünce video ya sesi gider bende onu başka odaya koymak istemiyorum başka odaya koyunca bu sefer kendimi kötü hissediyorum başka odaya geçsem odalar çok yakın mutlaka mikrofon ses alır bu yüzden Snopy sn-338 almayı düşünüyorum kulaklığı tavsiye edermisiniz ama ilerde birde mouse alabilirim tavsiyen için saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraToRTR

ya bu konuyu açtıkdan sonra bir kaç kişiye sordum biraz kafamda düşündümde ben ilerde video çekmeye başlicam bayramdan sonra bilgisayar alıcam işte sadece bilgisayar için bütçem var o bilgisayarı alıncada video çekmeye başlicam mikrofonu dış sesleri almayan bi kulaklık alıcam o yüzden çünkü bi kuşum var yanımda duruyo o ötünce video ya sesi gider bende onu başka odaya koymak istemiyorum başka odaya koyunca bu sefer kendimi kötü hissediyorum başka odaya geçsem odalar çok yakın mutlaka mikrofon ses alır bu yüzden Snopy sn-338 almayı düşünüyorum kulaklığı tavsiye edermisiniz ama ilerde birde mouse alabilirim tavsiyen için saol

Hocam o kulaklık sesi geçirebilir :D Yani biraz paraya kıysanız. O zaman siz kulaklık alın. En iyisi. Önceden diyeydiniz ya. Logitech g230 alın. Rahat edin :D

Murat abi gf adlı bir youtuberde var :D Sesi vb. Muhteşem ve murat abi de memnun :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• biliyorum Murat'ı kulaklığı güzelde o kadar bütçe yok işte ilerde alırım ancak o paraya şimdilik bu Snopy SN-338 hoşuma gitti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.