Şimdi Ara

Nasıl Konuşsam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 16 yaşındayım antalyada yaşıyorum 18 yaşında bir kızla tanıştım sizce kızla samimiyetimi nasıl ilerletsem tecrübeli abilerimiz yardımcı olabilirler mi?

• bakmaz bence sana ama illa gidip bir deneyeyim diyorsan git merhaba de,okuldan başla sohbet et işte her konudan.Olumlu tepki alırsan buluşma teklifi et sinemada,cafe'de falan.Olursa sonrasını yazarım :D
  • sevgili olarak demiyorum kızla da aynı okulda değiliz zaten kız bana karşı çok samimi dediğim gibi sevgili olmak için değil yakın bir arkadaş olmak için tavsiye istiyorum
  • Zaten kızla da buluştuk gezdik ben samimiyeti nasıl ilerletiriz diye soruyorum.(Kız 18 yaşında göstermiyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeteren07

Zaten kızla da buluştuk gezdik ben samimiyeti nasıl ilerletiriz diye soruyorum.(Kız 18 yaşında göstermiyor)

İlgi alanlarınızla ilgili konuşun. Onun sevdiği şeylere bak.

Konuşurken gözlerine bakabilirsin.
  • gözlerine mi bakayım zaten hiç ayırmıyorum ki gözlerimi gözlerinden
  • Uzak dur kızdan bi bakmışsın onsuz yapamıyorum ona aşığım o benim herşeyim falan bir anda olur biter acı çekersin. Fazla samimiyet iyi değil.Abartma şuan nasıl takılıyorsan öyle devam et.Bir zaman sonra sıkılacak senden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerden biliyorsun kızın sıkılacağını?
  • ahmeteren07 A kullanıcısına yanıt
    Tecrübe konuşuyor...
    Kızlar böledir. Zamanla anlarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş sıkılmak demiş yine de insaflı davranmış.

Kızlar kullanır atar.

Senden istediğini alır ve bırakır.

Bir yarasanın bir hayvanın kanını emip bırakması gibi o senin duygularını ve iligini sömürüp bırakır.

Adına da sıkıldım olmuyor gibi şeyler der.

Hayvan nasıl leşe dönüyorsa sen de yürüyen bir ölüye dönersin basittir.
  • Gereken açıklama yapıldı.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmeteren07

Nerden biliyorsun kızın sıkılacağını?

Sen niye kizla samimiyeti ilerletmeyi düşünüyorsun, yani özellikle neden caba harciyorsun, arkadaslik zamanla oturur gelişir, özel caba sarfederek ileride onun yerini üst siralara tasirsin, sonra bir bakmissin kanka ayagindasiniz ama asik olduğunu düşünüyorsun, sonra gelir buraya konu acarsin kankama asik oldum frienzone a düşmeden nasil ilişki baslatirim diye, elimizden ne gelir ki o aşamada, o kizin gözünde kankasindir, ve senle daha öte birşey dusunmuyordur, boyle vakalar çok gördük burada millet hala akillanmiyor

• Öncelikle unut o kızı,18 yaşındaki bi kız 16 yaşında biriyle çıkarsa arkadaş ortamında ezik olur böyle bi riski alacak kadar sevgi olayı olduğunu sanmıyorum.

• ya kıza arkadaşlığı nasıl ilerletirim diye sordum tüm forum o kız sana bakmaz diyor kızla çıkmayacağım,yakın arkadaş olacağım diyorum.
  • ahmeteren07 A kullanıcısına yanıt
    O halde yapacağın şey belli. Ona yakın olacaksın.

• kızların önem verdiği en önemli şey güvendir güvenini kazandırman lazım ki sen çok yakın olmak istiyorsun. yani hiç bir şeyini saklamıyacaksın dürüst olacaksın bu yeterli olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corelliux

Uzak dur kızdan bi bakmışsın onsuz yapamıyorum ona aşığım o benim herşeyim falan bir anda olur biter acı çekersin. Fazla samimiyet iyi değil.Abartma şuan nasıl takılıyorsan öyle devam et.Bir zaman sonra sıkılacak senden

Dinlemezler kardeş. Buraya akıl danışmak için konu açarlar doğruları söylersin işlerine gelmeyince ters ters konuşurlar. Bırak gitsin konuşsun burnu sürtsün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.